logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.10.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
5
15
22

Co z tą Eurowizją? Rosjanka ma zakaz, ale... wystąpi

To będzie gorący konkurs

Dodano: 24.03.2017, Aktualizacja: 24.03.2017

Zapowiada się ciekawy konkurs Eurowizji w tym roku. Najpierw zrezygnowała spora część producentów i twórców show, teraz wiele kontrowersji wywołuje ukraiński zakaz wjazdu do kraju dla rosyjskiej reprezentantki. Która, jak się okazuje, jednak wystąpi, ale... będzie transmitowana z pomocą łącza satelitarnego. W ukraińsko-rosyjski spór włączyła się sama Europejska Unia Nadawców.

Przypomnijmy, że tegoroczny konkurs piosenki Eurowizja odbędzie się w Kijowie (już 9, 11 i 13 maja). Przygotowaniom od początku towarzyszy napięta atmosfera - parę tygodni temu media obiegła informacja, że część ekipy przygotowującej show zrezygnowała. Organizatorzy zapewnili jednak, że nie wpłynie to na samo wydarzenie, które w tym roku odbywa się pod hasłem "Celebrate Diversity".

Teraz media obiegła kolejna "afera": Ukraina zdecydowała, że nie wpuści do kraju rosyjskiej reprezentantki, Juliji Samojłowej. Swą decyzję władze uzasadniają tym, że Samojłowa złamała ukraińskie prawo - nielegalnie wkroczyła na teren Krymu w 2015 roku (czyli już po aneksji). Sama piosenkarka tłumaczy się tym, że grała tam koncerty.

W sprawę włączyła się Europejska Unia Nadawców, która w oświadczeniu podkreśliła, że Samojłowa może wziąć udział w Eurowizji. Jej występ jednak będzie... transmitowany (zarówno w pół, jak i w ewentualnym finale). To pierwsza taka sytuacja w historii Eurowizji.



Czy tegoroczna Eurowizja zostanie przyćmiona przez politykę? Przekonamy się już w maju.

Piosenka reprezentantki Rosji:



Polska propozycja na tegoroczną Eurowizję:



(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (22)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
shingao (31) Szczecin 26.03.2017 17:31
whateverboi:
ja pierd0le, ogarnijcie sie bo niby macie po te 30 lat a sie sprzeczacie jak gówniarze. Zamknijcie sie albo idźcie se pogadac na PW.


To bardzo dyskryminujące zachowanie (ageizm). Ludzie mają prawo do głupich zachowań bez względu na wiek.
maxoku (31) Radom 26.03.2017 0:51
whateverboi:
ja pierd0le, ogarnijcie sie bo niby macie po te 30 lat a sie sprzeczacie jak gówniarze. Zamknijcie sie albo idźcie se pogadac na PW.
Ale błyskotliwa dedukcja XD. Właśnie skończyliśmy, więc po grzyba się tak odnosisz. Czyżby dobre wychowanie już wymarło?
whateverboi (?) 26.03.2017 0:16
ja pierd0le, ogarnijcie sie bo niby macie po te 30 lat a sie sprzeczacie jak gówniarze. Zamknijcie sie albo idźcie se pogadac na PW.
maxoku (31) Radom 26.03.2017 0:02
@shingao
I nie odnosisz się do meritum sprawy, zero kontrargumentów. I to niezwykle błyskotliwe mówiąc, że uważasz, że nie jestem idiotą, ale może się jednak mylisz. A teraz znowu powtórzysz jak mantrę, że jestem przewrażliwiony, bo widzę co napisałeś. Kończmy już to, nie mam zamiaru wdawać się w osobiste przepychanki w publicznych komentarzach. To dziwne, że tylko wobec mnie przestajesz być merytoryczny. Czyżby trafiła kosa na kamień? XD
shingao (31) Szczecin 25.03.2017 23:47
@maxoku

Utwierdzam się w przekonaniu, że jesteś przewrażliwiony i nadal twierdzę, że nie jesteś idiotą. Ale nie będę w tych kwestiach się kłócił, może się mylę.
maxoku (31) Radom 25.03.2017 23:15
@shingao
Nie mam ochoty się powtarzać, ani wypisywać ci szczegółowej analizy waszych wypowiedzi^^. Jak za pierwszym razem przegapiłeś moje słowa to za kolejnym też ich nie zauważysz lol. Imputowanie mi, że nie wiem co piszę ma taki sam efekt jak nazwanie mnie idiotą. I przestań mnie dalej obrażać poprzez przyrównywanie mnie do prezesa. I wykazałem, zaś to ty już nie chciałeś dalej kontynuować dyskusji, więc to ty nie wykazałeś, że ja się mylę.

I po raz kolejny wykazujesz, że nie czytasz tego co piszę. Jakbyś to zrobił to byś wiedział, że eurowizja mi zwisa i przyrównywanie ją do religii, którą trzeba bronić przed atakami jest dalece nieuprawnione. Czyżby to było coś osobistego? Obraziłeś się za tamto, za co już wtedy przeprosiłem czy co? I już doszliśmy do tego, że nie wszystko definiujemy tak samo, więc może tu tkwi problem. To po jakiego grzyba ciągle dopytujesz i drążysz temat, na dodatek niemerytorycznie? Chcesz mi na siłę pokazać jaki to wredny jesteś czy co?
shingao (31) Szczecin 25.03.2017 22:28
maxoku:
@shingao
No właśnie nie taka zwykła krytyka. Przedobrzyliście i tyle. Poza tym oprócz krytyki tam było coś jeszcze na co zwróciłem uwagę, ale najwyraźniej nie zauważyłeś lol. I nie imputuj mi nagle, że jestem idiotą, bo to nie ja miałem głupie pomysły dotyczące burki XD.


"Coś"? Czyli co? Jesteś tak konkretny jak Prezes Jarek. Ja nie użyłem słowa "idiota". Napisałem tylko, że nie rozumiesz słów, których używasz. Dokonujesz nadinterpretacji i na podstawie "wyczytanych" słów między wierszami nazywasz moje wpisy hejtem. A wracanie do burki niepotrzebne, tym bardziej że nie wykazałeś, aby mój pomysł w tym temacie był głupi.

Jesteś przewrażliwiony, używasz słów bez ich zrozumienia, a słowa "idiota" Ty użyłeś. I przestań bronić Eurowizji jakby to był przedmiot czci religijnej chroniony zapisem o uczuciach religijnych.
me123 (26) Rzeszów 25.03.2017 20:50
nieświeży news, w czwartek Rosja odmówiła takiemu czemuś -tania sensacja, niby środowisko LGBT najbardziej ogarnia ESC, ale jednak znajduję co krok wyjątki
maxoku (31) Radom 25.03.2017 20:43
@shingao
No właśnie nie taka zwykła krytyka. Przedobrzyliście i tyle. Poza tym oprócz krytyki tam było coś jeszcze na co zwróciłem uwagę, ale najwyraźniej nie zauważyłeś lol. I nie imputuj mi nagle, że jestem idiotą, bo to nie ja miałem głupie pomysły dotyczące burki XD.
shingao (31) Szczecin 25.03.2017 20:35
@maxoku

Jesteś przewrażliwiony i nie rozumiesz słów, których używasz. lol

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran