logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.10.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
94
3
18

NIE jestem HETERO!

Połączył je nasz portal

Dodano: 23.03.2017, Aktualizacja: 24.03.2017

Hania Es prowadzi kanał na YouTube. Napisała do nas dziewczyna Hani - okazało się, że panie poznały się... u nas! Po kilku miesiącach zaczęły być razem, a dokładnie trzy później Hania nagrała coming outowy filmik na swym kanale, w którym tłumaczy o co chodzi z tym "nie byciem hetero". Koniecznie obejrzyjcie.

Hanię Es obserwuje na YouTube ponad 6 tys. osób. Jak sama pisze o sobie: "Uczę się psychologii, obserwuję ludzi i chciałabym, by świat był lepszym miejscem. Świat z mojej perspektywy jest tak ciekawy, że opowiadam o nim na kanale. Poza tym kocham leżeć, jestem w tym doskonała".

W czwartek Hania i jej dziewczyna obchodziły swoje święto: trzy miesiące związku. Z tej okazji na kanale youtuberki pojawił się coming outowy filmik. "W mojej głowie urodził się pomysł, że fajnie byłoby, gdyby ten filmik pojawił się u was na głównej, w miejscu gdzie wszystko się zaczęło. Dziękuje bardzo, że jesteście" - podkreśla dziewczyna Hani.

Hania mówi w filmiku o tym, że seksualność jest płynna, że była w związkach z mężczyznami, ale teraz jest z kobietą i jest jej z tym świetnie. "W końcu chodzi o to, żeby być szczęśliwym" - zaznacza i dodaje: "Kochajcie się!".

Drogie Panie: wszystkiego najlepszego, a Hani gratulujemy coming outu.
I trochę się wzruszamy - jak przy każdej takiej wiadomości od Was.



(red)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (18)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
kar91ina (26) Poznań 31.03.2017 17:07
gejka xDD nawet brzmi ciekawie
Dawidek96 (20) Szczecin 27.03.2017 19:14
Od dawna oglądam jej kanał i ten filmik był dla mnie miłym zaskoczeniem :-)
-mike- (34) Warszawa 26.03.2017 10:23
Daf"ThePig"Miscavige:

ps. jak kolejna dziewczyna na youtubie będzie robić głupie rzeczy-to niech ktoś jej wspomni, że rynek się wysycił i że trzeba się bardziej postarać...

Akurat jeśli chodzi o polskie coming outy na YT to myślę, że dopiero się zaczęło :)
Daf"ThePig"Miscavige (?) 26.03.2017 10:08
zwierzanie się na publicznych kanałach ma fatalny wpływ na prywatność... lajki i $$$ są tym dla youtubera, czym owies z domieszką chmielu dla konia...

widać, że nie ma nic lepszego lepszego dla ego niż atencja widowni... niech się dzieje, co się dziać ma-byle się działo i mówiło ;-);-);-)

ps. jak kolejna dziewczyna na youtubie będzie robić głupie rzeczy-to niech ktoś jej wspomni, że rynek się wysycił i że trzeba się bardziej postarać...
Linbix (21) Poznań 24.03.2017 17:52
SUPER :)
-mike- (34) Warszawa 24.03.2017 17:16
chodźmywgóry:
-mike-:
No fajna osoba, ale niestety gada głupoty mówiąc o tym, że WIĘKSZOŚĆ ludzi nie jest hetero.
psychologii się uczy, wiesz,to pewnie wyciągnęła z pewnych badań,jakaś skala według której jest cały przekrój bi w różnych proporcjach :p takie tam pierdy.

No dobrze, ale z tego jeszcze nie wynika, że większość społeczeństwa nie jest hetero, bo gdyby tak uznać doszlibyśmy do kuriozalnego wniosku, że większość społeczeństwa stanowi społeczność LGBT. Badania, na które ona się powołuje to Kinsey, o któym wiadomo, że nie miał dobrej metodologii oraz wnioskował na niereprezentatywnych próbkach. Jego praca pokazała, że tzw. płynność orientacji występuje wśród osób biskesualnych, których preferencje mogą się wraz z wiekiem zmieniać. Natomiast żaden z tego wniosek nt. rozkładu populacji ze względu na orientację seksualną. Ona sama nawet o sobie nie mówi, że jest biseksualna (a jest), woli się w ogóle nie określać, a jeśli już to mówi, że nie jest hetero i ma płynną orientację. Zauważyłem, że takie osoby mają tendencje do posługiwania się Kinseyem w celu propagowania absurdalnych tez. Ona jest bi i ona jest płynna, więc 100% hetero, gej, les to jakaś mniejszość! Litości....
Magdalena   dodane przez Facebooka 24.03.2017 13:12
no i super :)
MilkWithCookies (28) o 24.03.2017 12:52
Co za rakowy kanał... Oczywiście wszystkiego najlepszego, ale kanał na YT to typowy polski poziom dno+metr mułu.
Queer.pl   dodane przez Facebooka 24.03.2017 12:50
I przypominamy o tym, że zachęcamy Was do youtubowania i dzielenia się z nami Waszymi filmami i kanałami :)
Karolina   dodane przez Facebooka 24.03.2017 12:39
Ale fajna dziewczyna! Super, że o niej tutaj napisaliście. Z przyjemnością zostałam subskrybentką jej kanału. ^_^

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
NIE jestem HETERO! Fot. za: facebook.com/haniaess