logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
22
3
4

W tym tygodniu: co nas ominęło?

Informacje z queerowego świata

Dodano: 17.03.2017, Aktualizacja: 10.08.2017

Co tydzień publikujemy spis newsów, które albo nam umknęły, albo na które po prostu nie mieliśmy czasu. Macie jakiś temat, który nam chcecie podrzucić? Przeczytaliście coś, co chcielibyście, żeby się znalazło u nas na stronie? Piszcie śmiało. Zaczynamy wydanie nr 7.

USA

Na początek – uwaga na mikrofalówki! Podłsuchują i nas obserwują! Wyrzućcie to paskudztwo z Waszych domów.

Scarlett Johannson jako Ivanka:

Senator Joey Hensley, republikanin z Tennessee, tak zachwalał i opiewał wartości rodzinne, że sam popadł w romans ze swoją kuzynką, Lori. Powiedzmy od razu – tak, to zdrada, bo Joey ma żonę, tak – Lori miała męża, z którym się rozwodzi. Ta hipokryzja prawego skrzydła…

Kościół w Arkansas twierdzi, że homoseksualizm… nie istnieje. Tak. Kościół Lighthouse Baptist w Fayetteville opublikował ulotki, w których pada pytanie „Czy Bóg kocha homoseksualistów?” I odpowiedź jest pokrętna:

To pytanie nie jest dobre, bo nie ma czegoś takiego jak homoseksualizm. Bóg stworzył kobietę i mężczyznę. Są jednak osoby, które angażują się w niewiarygodny akt niemoralności – seks z osobą tej samej płci. Ale tak – Bóg kocha wszystkich grzeszników.

Wpadło nam w około wideo sprzed dwóch lat – dzieciaki o równości małżeńskiej u Jimmy’ego Kimmela. To się nazywa mieć podejście:

Teksas, a konkretnie Demokratka, Jessica Farrar, chce zakazać masturbacji i karać mandatem w wysokości 100 dolarów za każdy takowy akt. Oczywiście projekt nie ma większych szans, ale polityczka chciała przez to pokazać. co czują kobiety. Co Wy na to panowie?

Wiedzieliście, że Rosja w swoim zakazie homopropagandy nie jest jedyna, prawda? Nie? No to macie – aż 7 stanów w USA ma swoje podobne prawa: „no homo promo”. Arizona, Oklahoma, Texas, Louisiana, Mississippi, Alabama and Południowa Karolina. Dzieciaki w szkole nie powinny mówić o sprawach LGBT. Czy to sprawiedliwe?

W programie „The Michael Smerconish Program” Arnold Schwarzenegger mówi: „Wydaje mi się, że Trump jest we mnie zakochany”. Czyżby?

McDonald’s podsumował Trumpa. Musiał twitta skasować, ale krąży on wciąż po sieci, sami popatrzcie:

A Jessica Lange podsumowała Kellyanne Conway w „The Late Show with Stephen Colbert”:

Na koniec smutna wiadomość. Pamiętacie policjanta z Nowego Jorku, Michaela Hence’a? To ten, co zaczął tańczyć z aktywistami podczas tamtejszej parady gejów i lesbijek. Niestety zmarł na skutek choroby nowotworowej.

poprzednia
następna

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (4)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
zewszad_i_znikad (36) Warszawa 18.03.2017 20:32
Jestem naprawdę zainteresowana zaprezentowanymi ćwiczeniami na mięśnie ramion - tylko niestety, jedyny sprzęt, jakim dysponuję w domu, to hantle ze zmiennym obciążeniem (1-5 kg) i dwa pasy gumowe do rozciągania... Szkoda, przydałaby mi się sztangietka.
maxoku (31) Radom 17.03.2017 18:28
shingao:
Fronda donosi – ateiści wymrą dzięki antykoncepcji. Tak twierdzą psychologowie ewolucyjni: „liczba ludzi niewierzących będzie się stopniowo zmniejszać, podczas gdy wierzących rosnąć.
To wiara jest dziedziczna?
Nawet więcej, jednorazowe zastosowanie antykoncepcji czyni cię bezpłodnym XD. A wszystkie kobiety, które pomimo stosowania antykoncepcji zaszły w ciążę doznały łaski bożego uzdrowienia i niepokalanego poczęcia XD.
shingao (31) Szczecin 17.03.2017 18:03
"Fronda donosi – ateiści wymrą dzięki antykoncepcji. Tak twierdzą psychologowie ewolucyjni: „liczba ludzi niewierzących będzie się stopniowo zmniejszać, podczas gdy wierzących rosnąć”."

To wiara jest dziedziczna?
whateverboi (?) 17.03.2017 15:47
Jesse Klaver w duńskiej partii Zielonych? Raczej holenderskiej. Poprawcie.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
W tym tygodniu: co nas ominęło? Fot. Instargam, za: https://www.instagram.com/jussiesmollett/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku