logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
25.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
22
3
4

W tym tygodniu: co nas ominęło?

Informacje z queerowego świata

Dodano: 17.03.2017, Aktualizacja: 10.08.2017

Co tydzień publikujemy spis newsów, które albo nam umknęły, albo na które po prostu nie mieliśmy czasu. Macie jakiś temat, który nam chcecie podrzucić? Przeczytaliście coś, co chcielibyście, żeby się znalazło u nas na stronie? Piszcie śmiało. Zaczynamy wydanie nr 7.

Polska

Magazyn kulturalny, cojestgrane24.pl, donosi o nowym trendzie – tęczowych tostach. Wszystkie składniki są naturalne – macie już miejsca, w których można zjeść takie wynalazki? Piszcie do nas!


Pudelek donosi, że Justin Bieber sypia nie tylko z kobietami, ale również z mężczyznami. W programie Kyle and Jackie O Show byłe kochanki i kochanek opowiedzieli o seksualnych przygodach z piosenkarzem. Joe i Justin palili blanta na plaży i doszło do „wspólnej chwili”. Ciekawe.

Co więcej – portal sili się na wyżyny i opisuje historię modela, Richeliego Murariego, który nie jest gejem i jego kariera stała się niełatwa. Żądano od niego, żeby schudł, żeby się mocniej starał… Jak podaje portal, model miał powiedzieć:

Niemal wszyscy, którzy decydują w tym biznesie to geje. David Gandy ssał wiele kut*sów, aby zajść tak wysoko! 99 procent znanych mi top modeli musieli przejść przez to samo, jeśli chcieli coś osiągnąć. Nie ma znaczenia czy jesteś biseksualny czy jesteś gejem, musisz nauczyć się klękać

- mówi. 

Janusz Korwin-Mikke – nasza nowa gwiazda. W brytyjskiej telewizji śniadaniowej ośmieszył się na całego, wyprowadził z równowagi Piersa Morgana, a do tego – skupił na sobie uwagę Annie Lennox. Popatrzcie:NaTemat donosi: „Niekwestionowaną gwiazdą roastu Popka został Robert Biedroń”.
Prezydent Słupska został zaproszony i się pojawił na wydarzeniu. Wystąpił jako ostatni i zrobił furorę. „Dobry wieczór, przyznaję, czuję się jak w klubie gejowskim. Statystycznie 1 na 10 jest gejem, ale spokojnie, wziąłem to na siebie” – zaczął.

Kiedyś Popek powiedział mamie, że ją kocha, a ona odpowiedziała: "Zostańmy przyjaciółmi". Oj, mógłbym cię adoptować. Miałbyś dwóch tatusiów, gimnazjum byś skończył, farmację byś studiował, bo znasz się na pigułach... A może powinniśmy połączyć siły, zostałbyś moim asystentem, pracowałbyś pode mną

– żartował polityk.

poprzednia
następna

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (4)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
zewszad_i_znikad (36) Warszawa 18.03.2017 20:32
Jestem naprawdę zainteresowana zaprezentowanymi ćwiczeniami na mięśnie ramion - tylko niestety, jedyny sprzęt, jakim dysponuję w domu, to hantle ze zmiennym obciążeniem (1-5 kg) i dwa pasy gumowe do rozciągania... Szkoda, przydałaby mi się sztangietka.
maxoku (31) Radom 17.03.2017 18:28
shingao:
Fronda donosi – ateiści wymrą dzięki antykoncepcji. Tak twierdzą psychologowie ewolucyjni: „liczba ludzi niewierzących będzie się stopniowo zmniejszać, podczas gdy wierzących rosnąć.
To wiara jest dziedziczna?
Nawet więcej, jednorazowe zastosowanie antykoncepcji czyni cię bezpłodnym XD. A wszystkie kobiety, które pomimo stosowania antykoncepcji zaszły w ciążę doznały łaski bożego uzdrowienia i niepokalanego poczęcia XD.
shingao (31) Szczecin 17.03.2017 18:03
"Fronda donosi – ateiści wymrą dzięki antykoncepcji. Tak twierdzą psychologowie ewolucyjni: „liczba ludzi niewierzących będzie się stopniowo zmniejszać, podczas gdy wierzących rosnąć”."

To wiara jest dziedziczna?
whateverboi (?) 17.03.2017 15:47
Jesse Klaver w duńskiej partii Zielonych? Raczej holenderskiej. Poprawcie.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
W tym tygodniu: co nas ominęło? Fot. Instargam, za: https://www.instagram.com/jussiesmollett/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku