logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
20
0
0

7 lat Tongariro Releasing

Wszystkiego najlepszego!

Dodano: 17.03.2017, Aktualizacja: 17.03.2017

Dziś 7. urodziny jedynego w Polsce dystrybutora filmów LGBT, Tongariro Releasing! Dziękujemy za setki filmów, które dzięki Wam mieliśmy okazję obejrzeć i życzymy wszystkiego najlepszego!

W 2010 roku rozpoczęli swoją działalność, udostępniając nam na DVD kultowy już film "Shortbus". Po 7 latach ciężko zliczyć premiery kinowe i DVD, które dzięki Tongariro Releasing otrzymaliśmy.

Tym samym możemy legalnie być na bieżąco z tym większym, ale też mniejszym kinem LGBT, które już na dobre weszło do głównego nurtu. Od kilku lat Tongariro prowadzi także Outfilm - czyli tęczowy serwis VOD. Dzięki czemu każdy i każda, kto ma dostęp do Internetu, ma gejowskie i lesbijskie filmy na wyciągnięcie ręki - i to w przystępnej cenie.

Czy musimy mówić, jakie to ważne zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy dopiero odkrywają swoją seksualność?

"Wartość kina gejowskiego polega właśnie na tym specjalnym, wrażliwym spojrzeniu. Jest ono czasami sensualne, nakierowane na zmysły, a czasami odrzucając estetyzację i wszelkie oceny, poszukuje prostej prawdy o człowieku. Chcemy przybliżyć to kino i sprawić, by było ono dostępne w naszym kraju dla każdego, kto odważy się po nie sięgnąć" - podkreślają na swej stronie.

Kochane Tongariro - dziękujemy i czekamy na kolejne premiery.

A z okazji urodzin możecie dziś kupić 7 filmów w niższej cenie na stronie dystrybutora. I ewentualnie wpaść do poznańskiego biura po plakat i coś słodkiego!

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku