logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
3
56
12

Ojciec prezydenta w homofobicznym spocie

Jan Duda troszczy się o dzieci, ale nie LGBT

Dodano: 15.03.2017, Aktualizacja: 15.03.2017

Prof. Jan Duda, ojciec prezydenta, ponownie zabiera głos w sprawie LGBT. Niestety, w homofobicznym spocie Fundacji Mamy i Taty.

We wtorek donosiliśmy, że homofobiczna Fundacja Mamy i Taty znowu straszy Polaków społecznością LGBT i Unią Europejską. A do tego arogancko odnosi się na Facebooku do osób, które próbują podjąć dyskusję o tym, że ludzie LGBT nie są zagrożeniem. W mediach społecznościowych krąży spot, z którego możemy się dowiedzieć, że  polskie rodziny są zagrożone, należy chronić dzieci oraz podstawowe wartości.
ZOBACZ TEŻ Fundacja Mamy i Taty znowu straszy Polaków ... i obraża ludzi na Facebooku

W spocie udział wziął prof. Jan Duda - ojciec prezydenta, Andrzeja Dudy. Namawia on do złożenia podpisu pod Europejską Inicjatywą Obywatelską, którą Fundacja reklamuje.
ZOBACZ TEŻ Ojciec prezydenta: homoseksualizm to przykra dolegliwość Prof. Jan Duda o tolerancji

To nie pierwszy raz, gdy ojciec polityka Prawa i Sprawiedliwości zabiera głos w sprawie LGBT. Pod koniec zeszłego roku w "Gazecie Krakowskiej" pojawił się wywiad, z którego mogliśmy się dowiedzieć, że homoseksualność to "bardzo przykra dolegliwość". "Homoseksualizm nie jest normalnym stanem, bo norma to coś, co służy między innymi biologii. I źle się dzieje, że traktujemy homoseksualizm jako normę, bo ta skłonność - promowana - może być nabywana i to w bardzo młodym wieku" - mówił także Jan Duda.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (12)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Swedlove (22) Kraków 16.03.2017 23:30
Aż mi się przypomniało. https://www.youtube.com/watch?v=6jrngYNGNeE
Trochę humoru musiałam sobie podarować po czymś tak żenującym jak ten spot.
frickaandlar (20) Kraków 16.03.2017 0:12
tytuł profesora to widocznie za mało skoro musi się promować jako ojciec prezydenta. Po za tym jak już chce się wypowiadać na jakiś temat to mógłby pouczęszczać na wykłady i porozmawiać z humanistami, z którymi dzieli budynek, a i aghowscy biolodzy mogli by mu pomóc w tych kwestiach, gdyż jego wykształcenie i osiągnięcia nie należą do dziedziny o której się wypowiada :/
Linbix (21) Poznań 15.03.2017 23:26
Jaki ojciec taki syn .Resztę dopowiedzcie sobie sami
nie_wydziwiaj (?) 15.03.2017 23:17
o bosh ... ręce opadają ...
Skoro homoseksualizm to choroba, to może trzeba to wyleżeć - jak grypę, tak z tydzień. Zróbmy ogólnopolski tydzień leczenia homoseksualizmu i zobaczymy, jak Polska da sobie radę bez homoseksualnej części społeczeństwa. I czy większym "zagrożeniem" dla polskich rodzin i dzieci jest obecność czy też brak homo-jednostek.
Daf"ThePig"Miscavige (?) 15.03.2017 18:55
w czasie ostatnich wyborów nikt nie wspominał, że jest za wystąpieniem z UE...
tym bardziej trudno zrozumieć, że ojciec Głowy Państwa zezwala, aby jego twarzą wspierać działania jakiejś prywatnej fundacji, która dziwnym trafem puszcza "oczko" do kibiców(prezes fundacji jest miłośnikiem sportu-przypadkowo drużyn, których logo pojawia się w klipach)... no i dziwne, że Prezydent nie popiera ani nie dementuje niczego-no bo więzi rodzinne nie mają nic wspólnego z przedsiębiorczością... żyjemy w Państwie Prawa i Sprawiedliwość rozumie się sama przez się...

a niech ktoś spyta Episkopat-na jakiej podstawie ktoś wypowiada się publicznie, powołując się na wartości Katolickie, skoro nie jest duchownym?? kampanie wyborcze rządzą się swoimi prawami-ale te kwestie powinien rozstrzygać "bezstronny", "niezawisły" sąd, który jest odcięty od wpływu jakichś tam polityków...

ze spotu wynika, że twórcy dokładnie wiedzą o nierównościach społecznych... i tym bardziej przywileje rezerwują dla swoich ziomków, sprawdzonych na różnych stanowiskach tu i tam...
bartekkamil (27) Warszawa 15.03.2017 18:08
cierpię na tę "dolegliwość" i jest spoko, strach pomyśleć co dzieje się w umyśle tego tatusia dudusia, tam dopiero dolegliwości siedzą ;-)
EleanorRigby (34) Wisla 15.03.2017 17:09
KEPTN:
Jaki ojciec taki syn.

A to jest ktoś?
gyokuro (25) Częstochowa, Toruń 15.03.2017 17:07
Boże, jakie to smutne. :( Tak po prostu.
Piotr (?) 15.03.2017 16:26
W kampanii wziął również udział znany aktor Marcin Kwaśny a teraz udaje, że nie wie o o chodzi:

Piotr Kalszyński ,,Pecunia non olet." Panie Marcinie. Kiedyś grał Pan różne role, dzisiaj bardzo dobrze wyczuł klimat polityczny na ,,prawicowe nawrócenie". Mówienie o 25 latach niewdzięczności dla prawdziwych bohaterów i udział w kampaniach antygejowskich - opłacił się - główna rola w ,, Żołnierzach Wyklętych" . Proszę starać się dalej, władza na pewno się odwdzięczy kolejnymi rolami, może zostanie Pan nawet ambasadorem PGNiG albo innej państwowej spółki ....
Lubię to! · Odpowiedz · 3 godz.

Marcin Kwaśny
Nie biorę udziału w kampaniach antygejowskich tylko prorodzinnych a film Wyklęty zacząłem w 2014r. a więc wtedy gdy na takie tematy nie było koniunktury.Tyle w temacie.
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 17 min

Piotr Kalszyński
Marcin Kwaśny Jest Pan człowiekiem wykształconym, inteligentnym i na pewno podróżując po świecie ma Pan świadomość, że są różne rodziny, również takie, gdzie dwóch ojców lub matki wychowują dzieci. To chyba Pana słowa z tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Dpe7-CctQB4&feature=youtu(...)youtu.be ,,Jeżeli pozwolimy na manipulację podstawowymi pojęciami jakimi jest małżeństwo i rodzina" . Katolicy mówią ,,niech Wasza mowa będzie tak, tak, nie, nie" Jeśli wziął Pan w czymś takich udział proszę mieć cywilną odwagę i nie udawać, że nie jest to kampania antygejowska.
Moonsugarine (23) Rzeszów 15.03.2017 15:13
Czego sie spodziewac po tej marnej atrapie prezydenta, skoro mial takiego tatusia? Niedaleko pada jablko od jabloni, w tym wypadku i owoc, i drzewo sa zgnite.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Ojciec prezydenta w homofobicznym spocie Fot. za: youtube.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku