logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
50
19

Fundacja Mamy i Taty znowu straszy Polaków

... i obraża ludzi na Facebooku

Dodano: 14.03.2017, Aktualizacja: 14.03.2017

Homofobiczna Fundacja Mamy i Taty znowu straszy Polaków społecznością LGBT i Unią Europejską. Tym razem pod przykrywką Europejskiej Akcji Obywatelskiej, zatytułowanej "Mama Tata i Dzieci", przekonuje, że polskie rodziny są zagrożone, należy chronić dzieci oraz podstawowe wartości.

Fundacja do 3 kwietnia chce zebrać milion podpisów pod Europejską Inicjatywą Obywatelską, by "się upewnić, że Unia nie narzuci Polsce, ani żadnemu innemu krajowi członkowskiemu, ideologicznych regulacji zmierzających do zakwestionowania prawdy o małżeństwie, jako związku kobiety i mężczyzny.

Akcji towarzyszy spot, z którego możemy się m.in. dowiedzieć, że "kolejny raz Polacy muszą stanąć w obronie najbardziej podstawowych wartości i polskiej Konstytucji", należy chronić dzieci przed "homoadopcją", a sama akcja jest odpowiedzią na "kulturowe zagrożenie".Na Facebooku organizacji trwa ożywiona dyskusja, zachęcamy do włączenia się i pokazania, że:

- ludzie LGBT nie są zagrożeniem,
- podobna narracja prowadzi do homofobii,
- homofobia prowadzi do wielu tragedii, w tym samobójstw młodych ludzi,
- tęczowe rodziny, jak i sama homoseksualność, były, są i będą.

Równocześnie admini zarządzający stroną na Facebooku w całej krasie pokazują swoją "kulturę" i "podstawowe wartości", które im przyświecają.


(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (19)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
vampire (31) Wrocław 17.03.2017 7:59
Rodzinka z logo tej fundacji jest tak samo pokrzywiona jak umysły jej członków.
Chwiałabym im popsuć nerwy w 4 oczy...
Daf"ThePig"Miscavige (?) 16.03.2017 22:29
Lord Byron:
Tak na marginesie: Obrona Terytorialna to nie jest pomysł tego, tylko poprzedniego rządu. Podobne formacje istnieją między innymi w USA, WIk.Brytanii czy Szwecji. I zawsze mają jedną wielką zaletę i jedną wielką wadę. Zaletą jest to, że pozwalają na stworzenie związku między armią a społeczeństwem (co według wielu badań zmniejsza ryzyko zbrodni wojennych w wypadku konfliktu), bez zmuszania młodych chłopaków do służby, czyli poboru. Wadą jest ryzyko, iż będą się do niej garnąć ludzie o poglądach skrajnych i nacjonalistycznych.
Jedynie Jacek Żakowski był na tyle uczciwy, by głośno o tym ryzyku mówić, gdy pomysł OT forsował Siemoniak. Cała reszta dziennikarzy doznała nagłego oświecenia w tym temacie dopiero, gdy pomysł przejął Macierewicz. Szczególnie spektakularne jest tu nawrócenie Tomasza Lisa, który wtedy niemal zgłaszał swój udział w tej lub innej formie szkoleń a z dniem wstąpienia nowego ministra na urząd i zapowiedzi kontynuacji tej idei, uznał ją za tworzenie faszyzującej politycznej policji w rodzaju węgierskiej Magyar Garda.


ładny wywód... tylko zapominasz Synku małym Rozumku, że w przeciwieństwie do starej władzy-nowa ma pod kontrolą Trybunał, obie izby parlamentu, oraz resorty siłowe... o tym, komu podlega Obrona Terytorialna nie wspomnę(nikomu z rangą i z doświadczeniem wojskowym)...

politykę oceniaj jak chcesz-ale zwróć uwagę jak patrzyli na nasz kraj politycy z UE-wcześniej i obecnie...

spróbuj skrytykować tą śmieszną fundację MiT-a momentalnie będzie, że lżysz Naród, Rodzinę Głowy Państwa oraz obrażasz uczucia religijne... i nie będzie nikomu do śmiechu...
grzesioc (27) Berlin 16.03.2017 0:59
ale ktos musial ich skrzywdzic.. bo innego wytlumaczenia nie ma dla tego spotu..
Linbix (21) Poznań 15.03.2017 23:28
Zastanawia mnie kto z tej fundacji obsługuje FB...ciężko oprzeć się wrażeniu,że lubi mocne prochy
PstrągTęczowy (17) zapytaj :* 15.03.2017 22:07
Sam Stalin nie stworzył by lepszej propagandy ;)
Advan (19) Lubawa Ostróda Olsztyn Iława 15.03.2017 21:42
Moi rodzice już przyszli do mnie, żebym podpisał się za nich i za samego siebie, pod tą petycją... ;(
maxoku (31) Radom 15.03.2017 20:06
Lord Byron:
Tak na marginesie: Obrona Terytorialna to nie jest pomysł tego, tylko poprzedniego rządu.
To prawda, ale obecna ekipa zmieniła znacznie jej koncepcję.
Bartek32 (?) 15.03.2017 19:36
shingao:
Bartek32:
Dla mnie to kolejna cegiełka na szali by opuścić ten kraj.Czuje się nie jako obywatel tego państwa tylko jak element wywrotowy,wróg.Hmm ciekawe czy ABW założyła mi już teczkę ???


Prokuratura założy jak będziesz chciał uznania swojego homo-małżeństwa w Polsce.

Wiem słyszałem o tym .Do małżeństwa i tak się nie nadaje.Ciekawi mnie jedno czy powstanie Ministerstwo Do Spraw Ludzi Odchylonych Seksualnie i tam będę miał teczkę z numerem sprawy:)
bartekkamil (26) Warszawa 15.03.2017 18:27
UUUU..Nadciąga wielki homo potwór, będzie porywał dzieci z polskich, katolickich domów i oddawał na wychowanie homoparom a resztę zgwałci i pożre, bójcie się :-)......żenada, te organizacje się tak ładnie nazywają że czasami można nie zauważyć jakim jadem plują w otoczenie.
shingao (31) Szczecin 15.03.2017 14:07
Bartek32:
Dla mnie to kolejna cegiełka na szali by opuścić ten kraj.Czuje się nie jako obywatel tego państwa tylko jak element wywrotowy,wróg.Hmm ciekawe czy ABW założyła mi już teczkę ???


Prokuratura założy jak będziesz chciał uznania swojego homo-małżeństwa w Polsce.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku