logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
122
1
3

Piękno miłości i bliskości

Sesje zdjęciowe dla ludzi LGBT

Dodano: 08.03.2017, Aktualizacja: 08.03.2017

"Mamy wielu znajomych wśród osób homoseksualnych, które bardzo cenimy za odwagę, że nie kryją się ze swoją orientacją, co nie jest proste w naszym społeczeństwie. Uwielbiamy przyglądać się temu, jak pięknie potrafią okazywać sobie miłość i głównie to zainspirowało nas, by chwytać te emocje w obiektywie podczas sesji" - mówią Agata i Basia, założycielki studia fotograficznego Black Swan Photography, w dużej mierze otwartego na społeczność LGBT.

Agata i Basia od wielu lat są zakochanymi w fotografii przyjaciółkami, które od jakiegoś czasu myślały o "stworzeniu czegoś własnego i oryginalnego". Tak powstało studio Black Swan Photography, które w dużej mierze otwarte jest na społeczność LGBT.


Skąd pomysł? "
Mamy wielu znajomych wśród osób homoseksualnych, które bardzo cenimy za odwagę, że nie kryją się ze swoją orientacją, co nie jest proste w naszym społeczeństwie. Uwielbiamy przyglądać się temu, jak pięknie potrafią okazywać sobie miłość i głównie to zainspirowało nas, by chwytać te emocje w obiektywie podczas sesji" - mówią w rozmowie z nami.

Agata i Basia opowiadają, że ich doświadczenie z osobami LGBT pokazuje, "j
ak bardzo zróżnicowane jest podejście do ujawniania się, również ich stosunek do samych siebie". Często zgłaszają się osoby, które chętnie wzięłyby udział w sesji fotograficznej, ale brakuje im pewności siebie, przeszkadzają kompleksy. "Nie zapominajmy również o tym, iż nie wszyscy ujawnili się przed bliskimi lub wręcz się z tym kryją" - podkreślają fotografki.


Nie brakuje jednak osób, które poprzez wspólne zdjęcia chcą "pokazać wszystkim piękno swojej miłości i bliskości. Przychodzą do nas osoby świadome swojej seksualności, dla których sesja w naszym studio nie jest żadną manifestacją tylko najzwyklejszą chęcią posiadania wyjątkowej pamiątki" - dodają Agata i Basia.

Jeżeli myślicie więc o sesji w przyjaznej atmosferze - polecamy Black Swan Photography!

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (3)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Linbix (21) Poznań 09.03.2017 21:46
Miło pooglądać :)
Chłoopaki   dodane przez Facebooka 09.03.2017 12:16
;)
Daf"ThePig"Miscavige (?) 09.03.2017 1:00
wiele osób pracujących w gogo zajmuje się "fotografią emocjonalną"... cóż, jedni idealizują zdjęcia i sesje... inni robią stylizacje koncentrujące się na "mrocznej stronie człowieka"... swoją drogą nie rzucam podejrzeń na osoby z Black Swan Photography-ale tak jakoś się składa, że w Poznaniu w centrum rynku są 3 przybytki tego typu i jedna kultowa klubokawiarnia - przychylna naszej społeczności... i coś dziwnego się dzieje, bo panie z parasolkami owszem są-ale i chłopacy zapraszają na drinka do klubów gogo...

są takie chwile, że nie lubię się przyznawać, jakich znajomych miałem... pozdrawiam społeczność w Krakowie, i Wrocku... Wawa zbyt snobistyczna i związana z produkcją filmową od 18l.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Piękno miłości i bliskości Fot. Black Swan Photography
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku