logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.03.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
6
44
18

A Ty ilu masz partnerów?

Wraca ks. Oko i jego "rewelacje"

Dodano: 06.03.2017, Aktualizacja: 06.03.2017

Wraca ks. Dariusz Oko. Po kilku miesiącach ciszy duchowny pojawił się w programie "Skandaliści" w stacji Polsat News (tej samej, w której tydzień temu wystąpił Robert Biedroń). Tym razem dowiedzieliśmy się, że geje mają średnio "500 partnerów w życiu" i przychodzi do niego wiele osób o "skłonnościach homoseksualnych", których odsyła "na terapię", a czasem sam "ją finansuje".

W 2013 roku, przy okazji publicznej dyskusji o związkach partnerskich, ks. Dariusz Oko dał się poznać jako propagator idei, że "gender jest marksistowską ideologią". Dyskusje o kwestiach LGBT, w których ks. Oko wziął udział zamieniały się w jatkę. Jak mantrę powtarzał słowa, że „około 60 proc. chorych na AIDS to są geje i około 40 proc. przypadków pedofilów to są geje”. Skąd porównanie do marksizmu? Albowiem najbardziej zbrodnicze są "ideologie ateistyczne".

Po kilku miesiącach ciszy (w trakcie których duchowny dzielił się swoimi przemyśleniami m.in. za granicą), ks. Oko pojawił się w programie Polsat News, "Skandaliści". Tym samym, w którym tydzień temu Robert Biedroń sugerował homoseksualność pewnemu politykowi.
ZOBACZ TEŻ Wpływowy polityk "głaszczący koty" jest gejem? Co sugeruje Robert Bieroń

Czego tym razem mogliśmy się o sobie dowiedzieć? "Badania pokazują, że gej ma średnio w życiu 500 partnerów. Im nie chodzi o stałe związki. Monogamia u gejów znaczy, że jest jeden główny partner i wielu dodatkowych. Tak wygląda rzeczywistość gejów i oni sami o tym piszą" - mówił ks. Oko i podkreślał, że on tylko "realizuje misję Ojca Świętego".

Oberwało się też Robertowi Biedroniowi. Gdy prowadząca program zwróciła uwagę, że prezydent Słupska żyje w związku z jednym partnerem i od 14 lat czekają na ślub, ks. Oko odpowiedział: "Tak mówi, ale trzeba by go zapytać, ilu jeszcze ma innych. Statystycznie jest to mało prawdopodobne. Badania naukowe mówią, że geje mają bardzo wielu partnerów".

Duchowny mówił też, że "Geje chcą udowodnić, że są tacy jak inni, ale nie są. Rzeczywistość ich życia jest bardzo inna. Wynika to z samej natury. Nie można tego propagować. Oni chcą wchodzić do szkół".

Nie wiemy skąd ks. Oko bierze swoje "rewelacje", ale sugerujemy powrót na Ziemię. Natomiast osobom, które czują, że potrzebują pomocy - polecamy kontakt z Wiarą i Tęczą.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (18)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
bartekkamil (26) Warszawa 11.03.2017 10:57
o życiu, rodzinie i o zachowaniach seksualnych najwięcej wiedzą ludzie którzy sami nie mają i nie mogą (przynajmniej w naszym kraju) mieć swoich rodzin, ja się nie mieszam do spraw kościoła i nie chcę żeby kościół mieszał się w moje sprawy sercowe i seksualne, może lepiej niech szanowny ksiądz Oko zajmie się problemami od wieków trawiącymi od środka kościół
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 0
KanapKap (35) Rybnik 07.03.2017 21:35
Czemu się ograniczać? Czemu nie 5000? Te idiotyczne "badania", na których wyniki powołuje się ten zły człowiek, mówią o ponad 500 partnerach. Nawet tego nie umie porządnie zrobić.
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 0
MilkWithCookies (28) o 07.03.2017 13:17
Przyznać się, kto wyrabia moją normę!?
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 0
Daf"ThePig"Miscavige (?) 08.03.2017 5:35
Moonsugarine:
Smieszy mnie fakt, ze najwiecej do powiedzenia w sprawach seksu i tematow dotyczacych homoseksualizmu maja ksieza. Najciemniej pod latarnia? ;)
Co do samego ks. Oko - nie wiem, co bierze i ile tego bierze, ale powinien to odstawic. 500 partnerow? Wow, wyobraznia dziala :D


prawdopodobnie wzorował się na badaniach aktorów z filmów XXX... wiesz, są chłopacy hetero, tacy niespełnieni model -którzy dla kasy są skłonni wystąpić w kilku niszowych produkcjach... prostytucję uznają za formę związku poliamorycznego...

a swoją drogą, czemu nikt nie podnosi larum, jak jakiś aktor z fimów XXX(wcześniej aktor z teatru alternatywnego) nie tworzy produkcji szkalujących lesbijki?? przykład Miley -dziewczyny poznanej na ulicy??

gdyby nie tacy ludzie-ks.Oko nie miał by pretekstu, aby głosić te swoje kazania...

Wiara i Tęcza są ok-ale uwaga na http://wlasnowierca.ofp.pl/wlasnowierstwo.htm i inne ezoteryczne nauki...
maxoku (30) Radom 07.03.2017 18:42
@Lord Byron
Z tego co się dowiedziałem o marksizmie to, że tępiła wszelkie religie jak inkwizycja niewiarę i w tym znaczeniu jest stosowany przez Oko. Ten post-marksizm jest jakiś napaćkany i mało go rozumiem i nie wiem co ma wspólnego z oryginałem. Niezależnie od tego nadal nie rozumiem co gender ma mieć wspólnego z którymkolwiek. Jakie są również te obiektywne intelektualne źródła, do których niby sam się odwołuje?
maxoku (30) Radom 07.03.2017 18:27
MilkWithCookies:
Przyznać się, kto wyrabia moją normę!?
Ci co wyrabiają nasze normy to nie mają czasu tutaj zajrzeć XD. Nie mają pewnie czasu również na jedzenie i sen lol. I powinniśmy im podziękować, bo dzięki nim to mamy czas na swoje życie i wypisywać z nudów żartobliwe komentarze na queerze XD.
Moonsugarine (22) Rzeszów 07.03.2017 2:15
Smieszy mnie fakt, ze najwiecej do powiedzenia w sprawach seksu i tematow dotyczacych homoseksualizmu maja ksieza. Najciemniej pod latarnia? ;)
Co do samego ks. Oko - nie wiem, co bierze i ile tego bierze, ale powinien to odstawic. 500 partnerow? Wow, wyobraznia dziala :D
Linbix (20) Poznań 06.03.2017 22:44
Fiksacje ks.Oko i jemu podobnych najłatwiej byłoby po prostu zlekceważyć,gdyby nie fakt że są ludzie którzy wierzą w te bzdury.I robią z tego straszaka a wręcz zasłaniają się jak tu wspomniany ks.oko gadką iż ,,realizują misję '' albo jeszcze jakimś pseudo wyjaśnieniem.
Lord Byron (?) 06.03.2017 22:14
@ maxoku

Mówiąc w największym skrócie postmarksizm odrzuca niektóre założenia marksizmu, przenosząc jego punkt ciężkości z analizy ekonomii do analizy społeczeństwa i, zastępując kategorię klasy, kategoriami takimi jak seksualność, etnia, rasa, płeć. Tą ostatnią zajmuje się teoria gender.
Pomijając moje zdanie na jej temat, akurat tutaj nie miałem na myśli żadnego złośliwego porównania w rodzaju - marksizm wierzy w coś tam, gender studies w coś tam, w związku z tym są podobne. Pisałem wyłącznie o obiektywnych intelektualnych źródłach tego prądu intelektualnego, do których sam się odwołuje.

Zainteresowanych odsyłam do popularnego podręcznika teorii post-marksistowskiej, jest w niej obszerny rozdział o jej zastosowaniu w teorii feministycznej i gender studies: http://www.sunypress.edu/p-4041-post-marxist-theory.aspx
upstairs_at_you (48) miasteczko raczej 06.03.2017 21:40
Żeby móc ocenić ilu ktoś miał partnerów w życiu trzeba o to pytać wyłącznie konających. Zdrowi mogą przecież mieć ich jeszcze paru, parunastu, parudziesięciu lub parę setek...
Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran