logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
11
30
35

Łukasz Jakóbiak nie spotkał Ellen

Genialna akcja promocyjna, czy wielka ściema?

Dodano: 06.03.2017, Aktualizacja: 06.03.2017

Kilka dni temu media obiegła informacja, że gospodarz show "20m2 Łukasza" został zaproszony do programu Ellen DeGeneres. Tym samym największe marzenie Łukasza Jakóbiaka miało się spełnić. W mediach społecznościowych pojawiło się też zdjęcie Jakóbiaka z Ellen. Co bardziej spostrzegawczy Internauci i Internautki zwrócili jednak uwagę, że to... sobowtór popularnej komiczki. W sieci trwa teraz dyskusja: czy to genialna akcja marketingowa, czy wielkie oszustwo i ściema.

Polski vloger i gospodarz programu "20m2 Łukasza" umieścił w mediach społecznościowych informację, że spotka się ze swoją idolką, Ellen. Najpopularniejsza lesbijka świata miała zaprosić polskiego vlogera do swojego programu. Nabrać dała się cała Polska. Pierwsze wątpliwości pojawiły się, gdy Jakóbiak umieścił zdjęcie z Ellen - z niby z nagrania programu. Niektórzy zauważyli, że prawdziwa Ellen obecnie wygląda jednak trochę inaczej...

Dziś już wiadomo, że to miała być... "wizualizacja marzeń". Łukasz wszystko zaaranżował, w tym wylot do Los Angeles, studio programu Ellen, jak i samą prowadzącą, którą okazała się... Beata. Do całej akcji pojawił się filmik, na którym widzimy cieszącego się Łukasza, lot samolotem i nagranie programu.Internauci są podzieleni: niektórzy uważają, że to świetna akcja promocyjna, o której ma szansę dowiedzieć się sama Ellen, inni, że to oszustwo i nabijanie fanów i fanek w butelkę. Także na naszym profilu na Facebooku trwała ożywiona dyskusja.

Co myślicie o akcji Łukasza?

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (35)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
danny_martin (?) 19.03.2017 0:46
Mega zalosne.
Cala akcja, sposob w jaki odgrywal swoja role: ekscytacja, wrzaski, mimika, nasuwaja pytanie czy p. Jakobiak ma rowno pod sufitem. Na miejscu Ellen zamiast zapraszac go do programu wystapilbym o zakaz zblizania sie.
Akcja z Anastacia, ktora sie szczyci(!), to nic innego jak stalking lvl 99, nie wiem jak uzyskal informacje o liniach ktorymi podrozuje, czasie lotu etc. ale to nie jest ok.
Takie niezdrowe zachowanie bardziej przypomina obsesje niz fascynacje.
chodźmywgóry (33) osw 17.03.2017 19:38
w sumie to nie wiem nawet kto to jest ten jakiś koleś. i dobrze mi z tym. kogo to obchodzi w ogóle.
me (?) 09.03.2017 10:42
Ja nie wiem jak ktokolwiek dał się nabrać .. ktokolwiek , kto oglądał Ellen.. przecież barwa głosu i sposób mówienia są zupełnie inne.... a na dodatek figurą obie Panie różnią się bardzo... Sobowtór ma trochę płaski sposób mówienia w porównaniu do oryginału.
Gidja   dodane przez Facebooka 08.03.2017 7:54
Fajna akcja ale na prima aprilis. Jak teraz oglądać jego program bez sprawdzania czy może nie rozmawia z sobowtórem?
Luceat (19) Łódź 07.03.2017 19:06
śmiech na sali
-mike- (34) Warszawa 07.03.2017 15:06
Emilia:
Fascynujące jest, jak zmieniła się treść komentarzy przed i po podaniu info, że była to prowokacja. Ja dałam się nabrać, ale wciąż życzę Łukaszowi powodzenia. A tutaj wylewa szambo. Smutek.

To zwykły oszust jest. Bajkę o prowokacji wymyślił dopiero po tym jak się okazało, że ma więcej łapek w dół niż w górę.
Tomasz   dodane przez Facebooka 07.03.2017 14:43
Właściwie to strasznie to głupie...medialna promocja samego siebie...ale po co? Przecież prowadzi już te swoje sesje coachingu personalnego gdzie można się dowiedzieć różnych głupot...cóż kto ma zbędną kasę czas i adekwatne problemy niech sobie tego słucha a cała ta sytuacja jest strasznie idiotyczna i chyba przynosi odwrotny efekt...kłamstwo to kłamstwo. ..czytam opinie żeby "doceniać dazenie" etc...ale jak ktoś planuje oszustwo to jednak jest to strasznie słabe.
MilkWithCookies (99) o 07.03.2017 8:30
Ego tego pajaca już dawno opuściło nasz układ słoneczny.
Zuzanna   dodane przez Facebooka 07.03.2017 0:30
On mówił już wcześniej, że ma plan, by zrobić taką akcję, by być zauważonym przez Ellen.
Emilia   dodane przez Facebooka 06.03.2017 22:30
Fascynujące jest, jak zmieniła się treść komentarzy przed i po podaniu info, że była to prowokacja. Ja dałam się nabrać, ale wciąż życzę Łukaszowi powodzenia. A tutaj wylewa szambo. Smutek.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Łukasz Jakóbiak nie spotkał Ellen Fot. za: facebook.com/lukasz.jakobiak
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku