logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
29.03.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
4
45
34

Skandal obyczajowy w Bydgoszczy

Gejom mówił nie, znęcał się nad rodziną?

Dodano: 28.02.2017, Aktualizacja: 28.02.2017

"Uważam (i jest to dla mnie święte), że w relacjach seksualnych jedynie małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety umożliwia pełne symboliczne oddanie podwójnego zamysłu BOGA: przymierza miłości i zdolności do współtworzenia nowego życia, przez co rodziny" - tak miesiąc temu pisał na Facebooku bydgoski radny Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Piasecki. Teraz okazuje się, że polityk miał bić żonę (czemu zaprzecza) i znęcać się nad rodziną, która od niego uciekła.

Przypomnijmy: o radnym zrobiło się głośno, gdy odniósł się na swojej stronie na Facebooku do spotkania z Robertem Biedroniem w bydgoskim Empiku. "Gejom mówię stanowcze NIE, NIE, NIE! Nie życzę sobie demoralizowania moich dzieci poprzez publiczne lobbowanie Waszego "chorego" w mojej ocenie stanu umysłu!" - napisał Piasecki, dodając: "Uważam (i jest to dla mnie święte), że w relacjach seksualnych jedynie małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety umożliwia pełne symboliczne oddanie podwójnego zamysłu BOGA: przymierza miłości i zdolności do współtworzenia nowego życia, przez co rodziny".
ZOBACZ TEŻ Radny PiS o spotkaniu z Biedroniem: gejom mówię nie, dość demoralizowania dzieci Co na to mieszkańcy Bydgoszczy?

O tym, jak radny rozumie owo "przymierze miłości wg zamysłu Boga" mogliśmy dowiedzieć się dzięki "Expressowi Bydgoskiemu". Kilka dni temu gazeta opisała szczegóły życia rodzinnego Piaseckiego, który oskarżył "kochanka żony" o pobicie. Żona polityka, która miała uciec od znęcającego się nad nią męża do Warszawy podkreśla, że radny... sam sobie zrobił krzywdę (na co dziennik ma świadków).

Żona polityka nagrywała też awantury, które mąż jej urządzał. A on sam w rozmowie z "Expressem" podkreśla:

Pochodzę z tradycyjnej rodziny, gdzie mężczyzna zarabia, a żona sprząta, gotuje, prasuje. Moja tego nie lubiła robić. Na pierwszym miejscu stawiała pracę, na drugim fittnes. Oczekiwałem, że przynajmniej raz dziennie poda mi ciepły posiłek, a skoro zwykle jest zmęczona i chce szybciej iść spać, to wcześniej położy dzieci do łóżek i godzinę od 21. do 22. spędzi ze mną
- dowiadujemy się. Gazeta podaje też, że jest nagranie, na którym Piasecki mówi: "Żono, od nowego roku będę cię zdradzał. Zrobię to w imię Boże, żeby ciebie wychować. I biję cię w imię Boże, żebyś zrozumiała, jak powinna funkcjonować prawdziwa chrześcijanka".

W poniedziałek Piasecki zawiesił swoje członkostwo w Prawie i Sprawiedliwości.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (34)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Ja (?) 04.03.2017 18:59
A jakie imię tego boga ?
Marta   dodane przez Facebooka 02.03.2017 12:02
Ma żal do świata bo żadna kobieta go nie chce :(
Ewa   dodane przez Facebooka 01.03.2017 23:42
Mam nadzieje ze rozwod w toku. Szkoda czasu na takiego dupka.
Natalia   dodane przez Facebooka 01.03.2017 17:35
Gdybym miała obiektywnie ocenić Pana to powiedziałabym, że bardzo możliwe, iż ktoś odciął mu kawałek czaszki i nasrał do głowy. Ale to tylko moja opinia.
Kamila   dodane przez Facebooka 01.03.2017 17:29
a ja by chciała być delikatnie budzona śniadaniem....
Kachna   dodane przez Facebooka 01.03.2017 14:03
Ja też bym chciała dostawać przynajmniej jeden ciepły posiłek dziennie.:-(
mihaubp (?) 01.03.2017 8:56
Dlaczego mnie to nie dziwi ? Musi mieć problem z własną seksualnością i chory sposób myślenia podnosząc rękę czy krzywdząca słowem kogoś innego. Szkoda tylko dzieci ze muszą żyć z przeswiadczeniem że ich ojciec ma tak ograniczony umysł. No cóż tak też bywa że ci którzy tak ochoczo zaglądają do domów i sypialni innych sami w swojej mają syf.
Elzbieta   dodane przez Facebooka 01.03.2017 8:49
A mozesz sobie nie zyczyc...! To nie jest koncert zyczen " damski bokserze"...!!
Borys   dodane przez Facebooka 01.03.2017 6:57
Pan i władca się znalazł :D A na co mu żona, przecież wcielenie boskie, pod postacią jego guru nie posiada. Powinien iść w jego ślady :D
Dariusz   dodane przez Facebooka 01.03.2017 5:34
DEBIL szuka służącej żeby mu miche zupy gorącej podała DEBILOWI.
Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Skandal obyczajowy w Bydgoszczy Fot. za: facebook.com/RadnyBydgoszczyRafalPiasecki
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku