logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
25.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
14
4
7

W tym tygodniu: co nas ominęło?

Informacje z queerowego świata

Dodano: 17.02.2017, Aktualizacja: 10.08.2017

Co tydzień publikujemy spis newsów, które albo nam umknęły, albo na które po prostu nie mieliśmy czasu. Macie jakiś temat, który nam chcecie podrzucić? Przeczytaliście coś, co chcielibyście, żeby się znalazło u nas na stronie? Piszcie śmiało. Zaczynamy wydanie nr 3.

1. Lista najbardziej pożądanych kawalerów-gejów 

Serwis out.com organizuje wielkie głosowanie na najbardziej seksownego i pożądanego singla roku. 100 kandydatów ze świata rozrywki i nie tylko.

Dwa lata z rzędu wygrał Adam Lambert, w zeszłym roku - Tyler Oakley. Kto wygra w tym roku?Zapraszamy Was do głosowania!

następna

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (7)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
maxoku (31) Radom 18.02.2017 23:48
whateverboi:
kurvva, ten teledysk jest żałosny i odrażający.
Na początku był nawet zabawny, myślałem, że to jakiś kabaret się zapowiada, ale wyszedł jak wyszedł, im dalej tym gorzej. Ale czy ja wiem, żeby go usuwać z youtuba? Są tam pewnie bardziej odrażające rzeczy XD.
Krzysztof   dodane przez Facebooka 17.02.2017 22:26
Unbreakable! ♥
Adrian   dodane przez Facebooka 17.02.2017 19:21
Ten wyżej wymieniony przeze mnie news zgłaszam do publikacji na Waszej stronie.
whateverboi (?) 17.02.2017 18:29
kurvva, ten teledysk jest żałosny i odrażający.
Adrian   dodane przez Facebooka 17.02.2017 17:13
Natomiast media LGBTQIA w Polsce nie tylko Queer.pl niestety nie zwróciły uwagi na kolejny homofobiczny atak którym tym razem wydarzył się w nocy z ubiegłą sobotę na niedzielę w jednym z klubów nocnych LGBTQIA w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu gdzie niezidentyfikowani sprawcy wrzucili do budynku gaz łzawiący. Na szczęście nikt nie zginął w tym ataku, ale dwie osoby zostały ranne a pozostałe osoby na wskutek paniki musiały wydostać się z tego miejsca. Jedno z największych chorwackich stowarzyszeń na rzecz LGBTQIA Zagreb Pride stanowczo potępiło ten atak nazywając go zbrodnią motywowaną nienawiścią ze względu na orientację seksualną i wzywa władze państwowe do potępienia tego zdarzenia i podjęcia działań mające na celu skuteczne złapanie sprawców. W Chorwacji podobnie jak w Polsce od czasu objęcia władzy w tym kraju przez prawicowy rząd przy silnym wsparciu kościoła katolickiego dochodzi do eskalacji skrajnie prawicowej, rasistowskiej, ksenofobicznej, homofobicznej, seksistowskiej i antysemickiej nienawiści, na wskutek czego dochodzi do ataków w miejscach publicznych na wrogie prawicowo-katolickim fundamentalistom grupy społeczne a konserwatywny rząd Chorwacji pod wodzą Andreja Plenkovicia urzędujący od października ubiegłego roku wcale nie reaguje na przypadki przestępstw i wykroczeń popełnianych z nienawiści i nienawistne wypowiedzi osób związanych z chorwacką prawicą i duchownymi tamtejszego kościoła katolickiego, wręcz przyzwala na tego typu przypadki co tylko doprowadza do pogorszenia się nienawistnych nastrojów w społeczeństwie chorwackim, pogłębienia podziałów w nim i jego polaryzacji. https://www.pinknews.co.uk/2017/02/12/two-injured-in-atta(...)capital/
Paulina   dodane przez Facebooka 17.02.2017 14:39
http://screenshot.sh/oAA0Myp7N0bXP dostepna od kilku dni raptem. Po tym jak tworcy serialu potwierdzili, ze Korra i Asami faktycznie sa para ciezko o lepsza rekomendacje chyba
Krzysztof   dodane przez Facebooka 17.02.2017 14:28
O tak, 11 podstron, na pewno...

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
W tym tygodniu: co nas ominęło? W maju na Netflixie wracają Kimmy i Tituss
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku