logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
85
1
2

Dorota Wellman z nagrodą za wspieranie LGBT!

Dziennikarka Gwiazdą Dobroczynności

Dodano: 31.01.2017, Aktualizacja: 31.01.2017

Dorota Wellman, sojuszniczka LGBT i ambasadorka akcji "Ramię w ramię po równość" została laureatką honorowej Gwiazdy Dobroczynności – nagrody wręczanej znanym osobom za ich działalność charytatywną. "Jak spotykam drugiego człowieka, to dla mnie nie ma żadnego znaczenia jaki ma kolor skóry, jaką religię wyznaje, jakie ma poglądy polityczne lub z kim sypia. Ważne dla mnie jest to jakim jest człowiekiem i czy jest dobrym człowiekiem" - mówiła dziennikarka w trakcie odbierania nagrody.

Gwiazdy Dobroczynności to plebiscyt publiczności i największa kampania medialna promująca i nagradzająca zaangażowanie społeczne osób znanych. To również szansa dla organizacji pozarządowych współpracujących z gwiazdami na nagłośnienie ważnych problemów społecznych, promowanie swej działalności, znajdowanie partnerów i funduszy.

Przypomnijmy, że do akcji Kampanii Przeciw Homofobii Dorota Wellman dołączyła w maju zeszłego roku. "Mnie proszę Państwa gówno obchodzi, kto z kim sypia, tylko jakim jest człowiekiem. Czy ktoś jest gejem, czy lesbijką nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Jestem otwarta na to, że świat jest różnorodny" - mówiła wtedy dziennikarka.

"Chciałabym bardzo podziękować przedstawicielom Kampanii Przeciw Homofobii, bo z nimi bardzo często współpracuję wspomagając osoby LGBT. Jak spotykam drugiego człowieka, to dla mnie nie ma żadnego znaczenia jaki ma kolor skóry, jaką religię wyznaje, jakie ma poglądy polityczne lub z kim sypia. Ważne dla mnie jest to jakim jest człowiekiem i czy jest dobrym człowiekiem. W czasach, w których dzielimy się na lepszych i gorszych, prawdziwych Polaków i nieprawdziwych Polaków chciałabym, żeby wszyscy byli w tym kraju traktowani równo i sprawiedliwie. Mam nadzieję, że doczekam!" - mówiła podczas odbierania nagrody.

Gratulujemy!

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (2)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
przyprawa do herbaty (39) Wrocław 01.02.2017 3:31
Pozytywna, szczera, otwarta kobieta. Nikogo nie udaje. Jest sobą.

To rzadkie, oczywiście nie tylko w mediach.

Podziękowania i wyrazy uznania ślę, Pani Doroto. :)
Le_Ukasz (?) 31.01.2017 18:37
Mega pozytywna i dobra kobieta, zasłużyła na wyróżnienie, jedna z moich ulubionych polskich dziennikarek :D

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Dorota Wellman z nagrodą za wspieranie LGBT! Fot. Agata Kubis
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku