logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
15.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
38
14
14

Radny PiS o spotkaniu z Biedroniem: gejom mówię nie, dość demoralizowania dzieci

Co na to mieszkańcy Bydgoszczy?

Dodano: 30.01.2017, Aktualizacja: 30.01.2017

"Gejom mówię stanowcze NIE, NIE, NIE! Nie życzę sobie demoralizowania moich dzieci poprzez publiczne lobbowanie Waszego "chorego" w mojej ocenie stanu umysłu!" - napisał na Facebooku radny PiS, Rafał Piasecki. A wszystko w reakcji... na spotkanie w bydgoskim Empiku z Robertem Biedroniem, który promuje swoją książkę. Co na to mieszkańcy miasta?

Robert Biedroń nadal odwiedza ze swoją książką Polskę. Tym razem - w ostatni weekend, prezydent Słupska był w Bydgoszczy, gdzie w Empiku spotkał się z czytelnikami i czytelniczkami.

Spotkanie postanowił skomentować na Facebooku radny Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Piasecki. Polityk napisał:

Gejom mówię stanowcze NIE, NIE, NIE!
Nie życzę sobie demoralizowania moich dzieci poprzez publiczne lobbowanie Waszego "chorego" w mojej ocenie stanu umysłu!
Niech Wam ziemia lekką będzie, żyjecie na tym świecie, żyliście i żyć będziecie. Chodzimy po tych samych chodnikach i jemy ten sam chleb, ale nie mam zamiaru wysłuchiwać ilu gejów spotkał inny gej, co sobie myślał wtedy i jakie miał rozterki. W tym temacie nigdy nie byłem dyplomatyczny i nie zamierzam nim być. Uważam (i jest to dla mnie święte), że w relacjach seksualnych jedynie małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety umożliwia pełne symboliczne oddanie podwójnego zamysłu BOGA: przymierza miłości i zdolności do współtworzenia nowego życia, przez co rodziny.
Nikogo na siłę nie nakłaniam do wiary i życia wg zasad katolickich, każdy ma sumienie, wolną wolę i wybiera jak chce żyć.
APELUJĘ więc do wszystkich osób homoseksulanych, aby swoje skłonności zachowali również tylko dla siebie i nie osaczali reszty świata, a w szczególności Bydgoszczy patologiami seksualnymi.
I jeszcze jedno: UWAGA!
Od dzisiaj zwalniam "Was gejów" z obowiązku wyznania przed całym światem, kim tak naprawdę jesteście. Nikt "Was" o to nie prosi bo mało to kogo obchodzi! Dlatego od teraz swoje poglądy i zboczenia seksualne proszę zostawić w domu! Amen.
PS do władz empiku: "Jaki poziom-taka księgarnia... bez komentarza".

Sprawę nagłośniła "Gazeta Pomorska".

Komentarz polityka PiS-u nie spodobał się mieszkańcom i mieszkankom Bydgoszczy, którzy nie kryli swojego oburzenia. "Nie życzę sobie demoralizowania nas wszystkich poprzez publiczne lobbowanie Pana "chorego" w mojej ocenie stanu umysłu!", "Wstyd dla Bydgoszczy za takiego radnego", "Szanownego Pana Radnego proszę, żeby zostawił swoją prywatność w domu i nie obnosił się ze swoją religijnością" - to tylko niektóre z kilkudziesięciu komentarzy na profilu Rafała Piaseckiego.

Brawo Bydgoszcz! Cytat polityka "skomentowała" na Twitterze jedna z jego użytkowniczek. Sami zobaczcie:


(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (14)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Linbix (21) Poznań 30.01.2017 23:24
Panie radny proszę zasięgnąć porady u kogoś bo przydałoby się trochę panować nad emocjami.Pana wypowiedź jest ewidentnie naładowana negatywnymi emocjami. Tym samym nie da się uwierzyć w pana pseudozapewnienia iż nikogo nie będzie pan nakłaniał na siłę.

,, Uważam (i jest to dla mnie święte), że w relacjach seksualnych jedynie małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety umożliwia pełne symboliczne oddanie podwójnego zamysłu BOGA: przymierza miłości i zdolności do współtworzenia nowego życia, przez co rodziny.''

Co jest zamysłem Boga....a skąd pan to wie? Ma pan jakieś wtyki,kontakty niczym rząd w spółkach skarbu państwa ? Proponuję też obejrzeć taki film ,,Zbawienie dla gejów ? '' i dowiedzieć się trochę ciekawych i rzetelnych ( moim zdaniem ) informacji.

,,Od dzisiaj zwalniam "Was gejów" z obowiązku wyznania przed całym światem, kim tak naprawdę jesteście. Nikt "Was" o to nie prosi bo mało to kogo obchodzi! Dlatego od teraz swoje poglądy i zboczenia seksualne proszę zostawić w domu! Amen.''

No cóż mnie jako osoby biseksualnej pana zwolnienie nie dotyczy :-D
A mówiąc poważnie :

Jak rozumiem pod słowami ,,wyznawania kim jesteście '' ma pan na myśli robienie coming outu. Otóż nie pan będzie o tym decydował kto komu o tym mówi. Proszę się nauczyć odróżniać zboczenia od normalności wreszcie bo to już żenujące.
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 0
Don't Bi It (16) Mińsk Mazowiecki 30.01.2017 17:06
Świetna reakcja ludzi! A z poprawką jego wypowiedzi jak najbardziej się zgadzam - najwyższa pora, by religia celebrowana była w domu. Oni stawiają krzyże i z pieniędzy podatnika-innowiercy finansują swoje świecące w ciemności posążki, to ja na tej samej ulicy będę szła dumnie pod rękę z osobą tej samej płci, w odpowiedzi na wszechobecne demonstrowanie heteroseksualizmu i religijności.
Biblia mówi sporo o szacunku i miłości do bliźniego, homoseksualizmu doszukują się w 4 sytuacjach, w żadnej nie został on napiętnowany (w Sodomie też - to pedofilia i orgie).
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 1
Dumna Les (?) 31.01.2017 19:35
Radny Piasecki udowodnił przed całą Polską że jest ograniczonym pustym małym człowieczkiem z pękatym brzuszkiem. Tacy jak on powinni być pozbawiani mandatu radnego, bo przynoszą wstyd społeczności lokalnej i wyborcom. Pozdrawiam wszystkie les i bardzo żałuję że nie mamy w stolicy żadnych swoich miejsc/ klubów, gdzie mogłybyśmy przychodzić, poznawać się/ spotykać/ umawiać - jak kobiety z kobietami. Niestety ciągle geje mają lepiej od nas, przynajmniej w stolicy:]
maxoku (31) Radom 31.01.2017 19:27
upstairs_at_you:
Pan radny ma ewidentnie parcie na szkło...
Jak dla mnie to on ma zaparcie na szkło XD.
upstairs_at_you (49) miasteczko raczej 31.01.2017 18:59
Pan radny ma ewidentnie parcie na szkło...
Occultus (19) Warszawa 31.01.2017 11:10
"Jaki poziom-taka księgarnia..."

W sensie że księgarnia niska? Nie no, po dwa piętra czasami mają. Coś mu chyba nie wyszło, A MIAŁA BYĆ TAKA PUENTA xd
Jerzy (?) 31.01.2017 10:12
Kolejny ciec chce zyskac rozglos kosztem gejow. Do Moskwy woon!
Organ_lover (18) Łódź 31.01.2017 1:39
Mmmm kolejny artykuł ukazujący, że homoseksualizm i chrześcijaństwo to swoje dokładne przeciwieństwa, a wszystko to za sprawą członka partii, który wplata religię w politykę mmmm znamienity pokaz logiki
Tanete (26) Warszawa 30.01.2017 23:40
Dlatego od teraz swoje poglądy (...) proszę zostawić w domu! Amen.


...napisał typek na końcu swojej tyrady o jego własnych poglądach. Urocze.
Julia-Renata (?) 30.01.2017 22:55
Ten Piasecki to dla mnie pikuś - może chciał błysnąć bo ma jakieś kompleksy ?
Z kultury i rozgarnięcia u mnie ma pałę .

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Radny PiS o spotkaniu z Biedroniem: gejom mówię nie, dość demoralizowania dzieci Rafał Piasecki, fot. za: facebook.com/PiSBydgoszcz
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku