logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
16
1
1

Boy George u Diora

Nowa twarz marki

Dodano: 11.01.2017, Aktualizacja: 11.01.2017

Piosenkarz został tworzą nowej kampanii domu mody Dior Homme. Wszystko dlatego, że jest „wcieleniem wolności i chodzącą rebelią”. Kris Van Assche, dyrektor artystyczny marki, mówi: „Boy George jest, od kiedy pamiętam, pierwszym, który powiedział ludziom, że bycie innym jest okej”.

Po 30 latach kariery – teraz czas na modeling. Obok piosenkarza w kampanii biorą udział: Rami Malek, Ernest Klimko i A$AP Rocky.

ZOBACZ TEŻ Boy George i jego makijaże "Okrzyknięto mnie pedałem już w piaskownicy!"

Boy George znany jest ze swoich ekstrawaganckich makijaży i kostiumów. Brytyjski wokalista jest wyoutowanym gejem już od lat 80. Jest ikoną mody i dragu. Jego odwaga i bezkompromisowość w kreowaniu samego siebie była, i jest nadal, podziwiana na całym świecie. Wpisuje się on w całą plejadę diw i bohaterów LGBT na całym świecie.

Jego zabawa z wizerunkiem przechodziła różne etapy. Na pewno nie jest to jego pierwsze doświadczenie ze światem wielkiej mody. Był inspiracją kolekcji wiosna/lato 2013 Jeana Paula Gaultiera. W 2007 roku przygotował swój pokaz w kolaboracji z marką B-Rude. Był DJ'em na premierach nowych sezonów DKNY, Joseph czy Yazbukey. Jest również bohaterem książki „Boy George Fashion and Make Up Book”. To przewodnik po DIY kostiumów i sztuce makijażu. Krok po kroku instruuje, pokazuje wzory. Wszystko w oparciu o jego własne pomysły.

Pochwalił się już nie takim znów nowym doświadczeniem na swoim Instagramie:

@dior @boygeorgeofficial #Style #2017 #Fashion #beauty -#rebels

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Boy George (@boygeorgeofficial)(ar)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Lord Lis (22) Kraków 22.01.2017 20:26
Nie sądzicie, że promowanie gościa, który podstępem uwięził a potem bił i poniżył niewinnego człowieka jest, delikatnie mówiąc, wątpliwe moralnie? Bardzo lubię piosenki Boya, serio, uważam, że był świetnym artystą i człowiekiem istotnym w społeczności LGBT, ale teraz powinien raczej być usunięty z przestrzeni medialnej. Jeśli w przypadku "zwykłych" ludzi potrafimy rzucać mocne słowa, a w przypadku gejowskiego celebryty stosujemy podwójną moralność, to wyrażenie "karma chameloen" całkiem nieźle nas opisuje.
Amaterasu8 (24) Łódź 12.01.2017 18:32
"został twOrzą" ... ok

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Boy George u Diora Fot. Instargam, za: https://www.instagram.com/boygeorgeofficial/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku