logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
6
34
23

Melania Trump, czarna sukienka i bycie gejem

Dolce i Gabbana znowu narazili się LGBT

Dodano: 09.01.2017, Aktualizacja: 09.01.2017

Dolce i Gabbana znowu zabrali głos i ponownie nie spodobał się on części społeczności LGBT. A poszło o... czarną sukienkę pierwszej damy USA, Melanii Trump.

Przypomnijmy, że potentaci modowi i prywatnie byli partnerzy to jedni z najbogatszych ludzi na świecie. Ich majątek wycenia się na prawie 2 miliardy dolarów.

W zeszłym tygodniu Stefano Gabbana "pochwalił się" na Instagramie sukienką, którą w sylwestrową noc miała na sobie Melania Trump. Projektant nazwał pierwszą damę "kobietą DG". "Smutne, gdy projektant gej nie dba o reprezentację innych grup" - pisali internauci, na co odpowiadał sam Gabbana: "nie nazywajcie mnie projektantem gejem, jestem po prostu mężczyzną! To kogo kocham to moja prywatna sprawa!".
ZOBACZ TEŻ Dolce & Gabbana uwielbiają rodziny, ale nie tęczowe Elton John, Navratilova nawołują do bojkotu

Nie pierwszy raz też swoimi wypowiedziami "denerwują" społeczność LGBT. W 2015 roku panowie powiedzieli w wywiadzie dla włoskiego magazynu, że: "Jest tylko jeden rodzaj tradycyjnej rodziny. Nie dla syntetycznych dzieci i wynajmowania macicy: życie ma naturalny bieg, to są rzeczy, które nie powinny być zmieniane". "Jak śmiesz nazywać moje dzieci syntetycznymi" - odpowiedział w mediach społecznościowych Elton John i wezwał do bojkotu firmy, a jego przykładem poszło wiele innych celebrytów. Projektanci wielokrotnie potem przepraszali za swoje wypowiedzi - Elton John przyjął przeprosiny.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (23)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
maxoku (31) Radom 11.01.2017 18:52
@Tanete
W trakcie swojego przemówienia Trump nie nawiązał jednak w żaden sposób do kwestii LGBT.
Potwierdziłeś przecież, że nic nie mówił XD. I wcale nie mam słabej pamięci, dokładnie to pamiętam, ale dobrze, że nie musiałem cytować z artykułu tylko twojego cytatu lol.
Tanete (26) Warszawa 11.01.2017 18:39
maxoku:
Tanete:
Na temat LGBT to raczej tylko źle mówił albo nic nie mówił. Tutaj raczej sprzeczności nie było.


Oh, już zapomniałeś? To odświeżam pamięć:
Podczas wiecu w miejscowości Greely w stanie Kolorado, Donald Trump pojawił się... z tęczową flagą. Flaga z napisem "LGBTs for Trump" wywołała radość zgromadzonych na wiecu zwolenników kandydata Partii Republikańskiej. W trakcie swojego przemówienia Trump nie nawiązał jednak w żaden sposób do kwestii LGBT.
http://queer.pl/tablica/198302/donald-trump-z-teczow(...)ry-w-usa
maxoku (31) Radom 10.01.2017 23:56
Tanete:
Chodziło mi oto, że Trump głosił na przemian sprzeczne ze sobą poglądy na chyba każdy możliwy temat. To wielki populista.
Na temat LGBT to raczej tylko źle mówił albo nic nie mówił. Tutaj raczej sprzeczności nie było.
Tanete (26) Warszawa 10.01.2017 23:40
maxoku:
@Tanete
Wcale nie rzekome, bo się nimi chwalił lol.


Chodziło mi oto, że Trump głosił na przemian sprzeczne ze sobą poglądy na chyba każdy możliwy temat. To wielki populista.
maxoku (31) Radom 10.01.2017 21:40
@Tanete
Wcale nie rzekome, bo się nimi chwalił lol. Ja ci wyłożyłem tak jak ja to zrozumiałem. Ja uważam, że dużo niepotrzebnie emocjonują się tu wszyscy, ale niesmak i tak jest.
Tanete (26) Warszawa 10.01.2017 21:27
maxoku:
@Tanete
No to, że "pochwalił" się tym, że sukienkę nosiła żona takiej osoby jest trochę jak aktywizm w drugą stronę.


Jako projektant-przedsiębiorca pochwalił się że jego wyroby uwielbia m.in. żona znanego amerykańskiego miliardera. Kropka. Tyle kontekstu jest na tym screenie z instagrama.

Społeczność internetowa zrobiła sobie z tego bitkę idiologiczną, wyciągając na wierzch orientację seksualną projektanta, oraz rzekome poglądy męża tej żony. Szok i zdziwienie, że projektant się wk****ł takim obracaniem sprawy.
crashoverride (100) Trójmiasto 10.01.2017 20:44
Ci panowie już dawno przestali być częścią społeczności LGBT. Teraz próbują wślizgiwać się przedstawicielom władzy.
VanZeeland (23) Szczecin 10.01.2017 16:40
Tutaj wpisz treśćshingao:
VanZeeland:
Moje poglądy są moją sprawą, tak samo jak poglądy tego pana są jego sprawą.


Twoje poglądy są Twoją sprawą. I tak jak Ty masz prawo publicznie głosić swoje poglądy, tak ja mam prawo je skrytykować.

VanZeeland:
A ci, którzy wyzywają go od frajerów zapomnieli chyba, że pieniądz nie śmierdzi :)


Nie wiem jak u Ciebie, ale ja w swojej pracy nie podejmuję się każdego zlecenia, i nie jestem gotów zrobić wszystkiego, bo ktoś płaci. Jak ktoś mi pluje w twarz, to go nie obsługuję. Ale oczywiście, że Ty masz prawo do własnych standardów. Jak Twoja twarz jest wstanie wytrzymać więcej śliny, to ok.


Piękna wycieczka osobista pod koniec, naprawdę. Wzruszyłam się ♥
shingao (31) Szczecin 10.01.2017 14:09
VanZeeland:
Moje poglądy są moją sprawą, tak samo jak poglądy tego pana są jego sprawą.


Twoje poglądy są Twoją sprawą. I tak jak Ty masz prawo publicznie głosić swoje poglądy, tak ja mam prawo je skrytykować.

VanZeeland:
A ci, którzy wyzywają go od frajerów zapomnieli chyba, że pieniądz nie śmierdzi :)


Nie wiem jak u Ciebie, ale ja w swojej pracy nie podejmuję się każdego zlecenia, i nie jestem gotów zrobić wszystkiego, bo ktoś płaci. Jak ktoś mi pluje w twarz, to go nie obsługuję. Ale oczywiście, że Ty masz prawo do własnych standardów. Jak Twoja twarz jest wstanie wytrzymać więcej śliny, to ok.
Daf"ThePig"Miscavige (?) 10.01.2017 0:24
haha prawdziwi geje bojkotują kryptogeja, który projektuje sukienki dla żonki ultra prawicowego radykała na stołku prezydenckim...

a Elton John chyba adoptował swoje pociechy-więc o syntetycznym in-vitro nie może być mowy... o co tyle hałasu?? geje dociskają się dla fejmu na portalach społecznościowych... jakby jakiś celebryta martwił się o swoje potomstwo-nie grał by nimi w mediach społecznościowych...

'"Jest tylko jeden rodzaj tradycyjnej rodziny. Nie dla syntetycznych dzieci i wynajmowania macicy: życie ma naturalny bieg, to są rzeczy, które nie powinny być zmieniane".... ZGADZAM SIĘ Z TĄ OPINIĄ... ACZKOLWIEK JEŚLI KTOŚ JEST BEZPŁODNY LUB ORTODOKSYJNY W LIBERALNYCH POGĄDACH-NIECH KORZYSTA Z INVITRO... sam każdy decyduje, na co chce wydawać swoją kasę...

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Melania Trump, czarna sukienka i bycie gejem Fot. za: Instagram