logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
63
0
3

Świąteczny odcinek "Sense8"

Wesołych świąt od Lany Wachowski

Dodano: 19.12.2016, Aktualizacja: 19.12.2016

Co powiecie na świąteczną niespodziankę od Netflixa? Wielbiciele i wielbicielki serialu sióstr Wachowskich - "Sense8" dostaną 23 grudnia specjalny, dwugodzinny odcinek świąteczny. Nasze apetyty przed majową premierą drugiego sezonu na pewno wzrosną!

Przypomnijmy, że serial "Sense8" opowiada o ośmiu nieznajomych osobach z różnych miejsc na świecie, które nagle odkrywają, że łączy je niezwykła, telepatyczna więź. Współtwórca serialu, Joe Straczynski, podkreślał w wywiadach, że "Sense8" ma być próbą zastanowienia się nad tym, jak rozumiemy indywidualność i co myślimy o swoich tożsamościach.
ZOBACZ TEŻ Netflix w Polsce! Co branżowego możemy obejrzeć w serwisie?

"Wyobraźcie sobie, że jesteście gejem, który nagle doświadcza myśli i wspomnień heteroseksualnej trans-kobiety, której nigdy wcześniej nie spotkał. Wszystko co wiesz na swój temat zostaje przyćmione obcą tożsamością i po jakimś czasie już nie jesteś pewny kim jesteś. Bohaterowie "Sense8" będą musieli się zmierzyć z tego typu doświadczeniami" - mówił Straczynski. W serialu pojawiła się lesbijka, transpłciowa kobieta, grana przez transpłciową aktorkę, Jamie Clayton i nieujawniony gwiazdor telenoweli, grany przez Miguela Angela Silvestre. Serial, w którym nie brakuje więc różnorodności, został bardzo dobrze przyjęty przez społeczność LGBT.

Premiera drugiego sezonu - w maju. Tymczasem twórcy serialu postanowili zrobić nam świąteczną niespodziankę i 23 grudnia udostępnić specjalny, dwugodzinny odcinek, który ma być pomostem pomiędzy 1 i 2 sezonem.

O tym, skąd pomysł na świąteczny odcinek opowiada sama współreżyserka "Sense8", Lana Wachowski.Trailer grudniowego docinka:Wesołych świąt!

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (3)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
dimi (38) suwałki 20.12.2016 0:05
znowu będą takie nudy jak w pierwszym sezonie?
Paulina   dodane przez Facebooka 19.12.2016 17:45
Nie mogę się już doczekać!
alessandro68 (?) 19.12.2016 17:34
Zamiast przeklejać, może lepiej linkować http://queer.pl/film/4879/sense8-2015
"Serial "Sense8" opowiada o ośmiu nieznajomych osobach z różnych miejsc na świecie, które nagle odkrywają, że łączy je niezwykła, telepatyczna więź. Współtwórca serialu, Joe Straczynski, podkreślał w wywiadach, że "Sense8" ma być próbą zastanowienia się nad tym, jak rozumiemy indywidualność i co myślimy o swoich tożsamościach. "Wyobraźcie sobie, że jesteście gejem, który nagle doświadcza myśli i wspomnień heteroseksualnej trans-kobiety, której nigdy wcześniej nie spotkał. Wszystko co wiesz na swój temat zostaje przyćmione obcą tożsamością i po jakimś czasie już nie jesteś pewny kim jesteś. Bohaterowie "Sense8" będą musieli się zmierzyć z tego typu doświadczeniami" - mówi Straczynski.
W serialu pojawi się lesbijka, transpłciowa kobieta, grana przez transpłciową aktorkę, Jamie Clayton i nieujawniony gwiazdor telenoweli, grany przez Miguela Angela Silvestre."

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Świąteczny odcinek "Sense8" Fot. za: youtube.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku