logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
25.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
67
6
9

Niezwykły coming out sióstr - zrobiły to równocześnie!

"To była szczęśliwa chwila"

Dodano: 14.12.2016, Aktualizacja: 14.12.2016

Kay ma 20 lat i mieszka w Toronto, jej siostra, Sam - 15. Gdy Kay postanowiła ujawnić się przed swoją młodszą siostrą - nie kryła zdziwienia, gdy okazało się, że Sam... także się ujawniła. Coming-outową historię uroczych sióstr opisał serwis Buzzfeed.

Kay postanowiła powiedzieć swojej siostrze, że jest biseksualna. Wybrała kontakt smsowy. "Tak długo, jak jesteś szczęśliwa, i ja jestem szczęśliwa. Kocham cię, wciąż jesteś tą samą osobą" - odpisała Sam, ale to nie koniec. "Chyba teraz mogę powiedzieć ci, że ja też jestem biseksualna" - dodała młodsza siostra.


"Na początku myślałam, że żartuje, żebym poczuła się lepiej, ale potem zrozumiałam, że to nie żart. To była szczęśliwa chwila. Mam teraz kogoś z kim mogę porozmawiać i podzielić się doświadczeniem i to nawet bardziej niesamowite, że tą osobą jest moja siostra" - mówi w rozmowie z Buzzfeed Kay.

Co na to rodzice? "Chyba padną" - mówią dziewczyny, które swoim podwójnym coming outem podzieliły się w mediach społecznościowych. Kay i Sam otrzymały wiele wsparcia, ale też podziękowań za odwagę i inspirującą historię. Co ciekawe - jedna z użytkowniczek Twittera napisała, że spotkało ją dokładnie to samo.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (9)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Luceat (19) Łódź 12.01.2017 16:03
"And now i just sit in silence" |-/ ach to naturalne wstawienie tekstu piosenki do rozmowy.;)
Linbix (21) Poznań 14.12.2016 23:14
Podwójny coming out to ciekawe doświadczenie :) i miłe. Od razu dostaje się wsparcie
Julia-Renata (?) 14.12.2016 17:45
Być może że już znają swoje preferencje. Nie wiem czy w Kanadzie bohaterstwem jest odsłonić się , ale życzę im udanych związków (nie "rozwiązków") .
Daf"ThePig"Miscavige (?) 14.12.2016 15:57
Anq:
Ale dziecinada... Jakby jeszcze były dojrzałymi kobietami, homo, które wchodzą w poważne związki z kobietami...ale tutaj jakiś, powiedzmy sobie szczerze, jeszcze dzieciak do wiadomości publicznej podaje info, że on i jego siostra są biseksami. Wow. Tak jakby połowa kobiet nie była biseksulana, lub co najmniej "otwarta" na propozycje. Aż nie wierzę, że tak "światłego" newsa czytam na tym portalu :) Który łyka przypadkowość sms-owej formy takiej informacj i widzi w tym coś pięknego.


grunt to widzieć piękno w szarej codzienności... błaaaa... kobiety zawsze patrzą na sposób, nie na ogólne przesłanie - ktoś ma coś do BI??wrrrrr
Anq (102) Poznań 14.12.2016 14:33
Ale dziecinada... Jakby jeszcze były dojrzałymi kobietami, homo, które wchodzą w poważne związki z kobietami...ale tutaj jakiś, powiedzmy sobie szczerze, jeszcze dzieciak do wiadomości publicznej podaje info, że on i jego siostra są biseksami. Wow. Tak jakby połowa kobiet nie była biseksulana, lub co najmniej "otwarta" na propozycje. Aż nie wierzę, że tak "światłego" newsa czytam na tym portalu :) Który łyka przypadkowość sms-owej formy takiej informacj i widzi w tym coś pięknego.
Daf"ThePig"Miscavige (?) 14.12.2016 14:09
aaa jak jakieś rodzeństwo nie ogłasza swoich preferencji w necie - to jest zaściankowe???? równie dobrze można zrobić comming out dotyczący uzależnienia od operacji plastycznych... jedna poprawia nos, druga usta...
przeginka-jak będą w związkach-to niech się ujawniają, jeśli taką mają potrzebę...
nie upublicznia się swojego życia prywatnego i bliskich-bo to mało roztropne...

ale skoro się zdecydowały-to życzę udanych wyborów życiowych...
Tasty (?) 14.12.2016 13:05
Super:)
Michaela7777 (43) Rybnik 14.12.2016 11:26
Ja i moja siostra jesteśmy lesbijkami i nie robimy z tego taniej sensacji.
namelessgem (20) zg 14.12.2016 11:00
Uroczo.