logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
26
1
0

Rusza druga edycja Mister Gay Poland!

Pod koniec listopada pierwsze wybory regionalne

Dodano: 04.11.2016, Aktualizacja: 04.11.2016

Rozpoczynają się prace nad drugą edycją konkursu Mister Gay Poland! W kolejnych miesiącach czekają nas wybory regionalne w klubach w takich miastach, jak Poznań, Wrocław, Katowice, Sopot, ale także m.in. Szczecin - i wciąż trwają rozmowy z kolejnymi. A może ktoś z Was zostanie Mister Gay Poland 2017?

Na początku lipca odbyły się pierwsze w Polsce wybory Mister Gay Poland. W finale znalazło się 9 panów. Zwycięzcą okazał się Andrzej Berg, który reprezentował Polskę podczas wyborów Mr Gay Europe w Sztokholmie, gdzie zdobył tytuł Mistera Publiczności.

"Zgłaszając swoją kandydaturę do wyborów Mister Gay Poland 2016 liczyłem przede wszystkim na dobrą zabawę. Pośrednio chciałem także pokazać, że można być dumnym z bycia gejem" - mówił Andrzej w rozmowie z naszym portalem.
ZOBACZ TEŻ Chciałem też pokazać, że można być dumnym z bycia gejem Głosujemy na Andrzeja!

Same wybory wzbudziły duże zainteresowanie medialne: rozmowy z Andrzejem pojawiły się w ogólnopolskich mediach, a relacja z gali finałowej została również pokazana np. w "Dzień Dobry TVN".

Ruszyły już przygotowania do wyborów 2017. Finał kolejnej edycji odbędzie w Sopocie, albowiem to tam wybory regionalne wygrał obecny Mister Gay Poland. Czy będzie wielka impreza na plaży?

Impreza inauguracyjna odbędzie się już 26 listopada 2016 roku w klubie HaH Poznań. Tego samego dnia blogerzy Piotr i Paweł będą nagrywać z Andrzejem kolejny odcinek swojego cyklu "Rozgotowani" w restauracji Gajowa 12 w Poznaniu. Jeżeli chcecie wziąć udział w imprezie, albo zjeść kolację z Andrzejem - mamy podwójne wejściówki na te wydarzenia. Co trzeba zrobić? Piszcie na naszego maila lub na Facebooku - dajcie znać, które wydarzenie Was interesuje. Kto pierwszy ten lepszy!

Chcecie zostać następnym Mister Gay Poland? Zgłoszenia, zawierające 2 zdjęcia, imię oraz numer telefonu można wysyłać na: mistergaypoland@gmail.com

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie www.mistergaypoland.pl. Zapraszamy też na fanpage Mister Gay Poland.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku