logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
172
2
23

Wolne (i tęczowe) miasto Poznań?

Holland, Jaśkowiak i Nowak na Marszu w Poznaniu

Dodano: 25.09.2016, Aktualizacja: 25.09.2016

"Osoby innej orientacji seksualnej, innej rasy czy wyznania nie muszą chować się w swoich mieszkaniach. Mają prawo do manifestowania swojej tożsamości. Na tym polega wolność i równość" - mówił przed Marszem Równości w Poznaniu prezydent miasta, Jacek Jaśkowiak. W manifestacji udział wzięło ok. 3 tys. osób.

Tęczowe flagi na ulicach, rodzinny piknik w Parku Marcinkowskiego, głośna muzyka i radosna zabawa na ulicach Poznania oraz m.in. Agnieszka Holland, Jacek Jaśkowiak i Marcin Nowak wśród uczestników Marszu Równości - to z pewnością zapamiętamy po sobotniej manifestacji, która odbyła się w ramach Poznań Pride Week 2016.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia, jak i przemówienia Jacka Jaśkowiaka.



(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (23)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Imago (?) 27.09.2016 21:37
don_diego44:
@shingao
Shingao , Ty erosomanie ,Tobie to tylko gołe tyłki w głowie .


lepiej nie podpadaj trollowi, bo cię nawet złoty garniec na końcu tęczy nie wybroni przed amorami tego sierściucha... miou miou ;-);-);-)
BoyPol (?) 27.09.2016 12:45
A kto to jest Marcin Nowak? ;)
don_diego44 (52) Tychy 26.09.2016 20:40
@shingao
Shingao , Ty erosomanie ,Tobie to tylko gołe tyłki w głowie .
shingao (31) Szczecin 26.09.2016 18:56
sexowny:
chcesz dyskutowac zapraszam na priv


Na "priv" będziesz wstanie znaleźć argumenty, a teraz nie możesz?
Imago (?) 26.09.2016 17:38
debaty debatami-ale Jaśkowiak obrywa od działaczy i PiS, i PO... ten marsz to sól w oku pewnych skrajnych ruchów... Kibice dali temu wyraz w czasie niedzielnego meczu...

szokują mnie wypowiedzi pewnych polityków z PO-bo mentalnie to pasują do "piatej kolumny" skrajnej prawicy... demokracja tak-pod warunkiem, że jest uchwalane prawo kościelne w duchu narodowym... Rosja zaciera rączki... de fakto mamy państwo wyznaniowe, ale ukrywa się to, aby nie były obcięte dotacje z UE... tyle w temacie...
sexowny (28) 26.09.2016 15:27
shingao:
sexowny:
Widać że na polityce się nie znasz , gdy PO był u władzy co dla osób Homoseksualnych zrobili nic wiec nie wypowiadaj się jak nie wiesz !


Nie rozumiem związku. PO zorganizowała Marsz Równości?


chcesz dyskutowac zapraszam na priv
shingao (31) Szczecin 26.09.2016 12:58
sexowny:
Widać że na polityce się nie znasz , gdy PO był u władzy co dla osób Homoseksualnych zrobili nic wiec nie wypowiadaj się jak nie wiesz !


Nie rozumiem związku. PO zorganizowała Marsz Równości?
sexowny (28) 26.09.2016 12:34
shingao:
sexowny:
Wszystko na pokaz polityczny K.O.D , Czarny protest żenada !


Niektórym wszystko z jednym się kojarzy. Każdy ma swoją fiksację.


Widać że na polityce się nie znasz , gdy PO był u władzy co dla osób Homoseksualnych zrobili nic wiec nie wypowiadaj się jak nie wiesz !
shingao (31) Szczecin 26.09.2016 11:35
sexowny:
Wszystko na pokaz polityczny K.O.D , Czarny protest żenada !


Niektórym wszystko z jednym się kojarzy. Każdy ma swoją fiksację.
sexowny (28) 26.09.2016 6:26
Wszystko na pokaz polityczny K.O.D , Czarny protest żenada !

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran