logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
116
3
5

Biseksualny coming out gwiazdki Disneya

Bella Thorne odpowiada fanom, Internet szaleje

Dodano: 24.08.2016, Aktualizacja: 24.08.2016

Wszystko zaczęło się od zdjęcia na Twitterze, na którym 18-letnia gwiazdka filmów Disneya, Bella Thorne, całuje w usta koleżankę. Zapytana przez fana, czy jest biseksualna - odpowiedziała: "tak". Internet oszalał, a młoda celebrytka podziękowała wszystkim za wsparcie.

Na małym ekranie Thorne pojawia się od dzieciństwa, popularność wśród młodzieży przyniósł jej dopiero disneyowski serial "Taniec rządzi", który doczekał się trzech sezonów. Ogromna popularność produkcji wśród nastolatków otworzyła młodej aktorce drzwi do kariery: na koncie Thorne ma już także role w filmach i innych serialach, książki i single.

Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Thorne, na którym całuje dziewczynę w usta. Jeden z fanów zapytał aktorkę na Twitterze, czy jest biseksualna. Odpowiedź brzmiała: "tak".

Na konto młodej aktorki posypały się gratulacje i słowa wsparcia, za które Bella podziękowała.


Witamy w rodzinie!

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (5)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
aleheca (31) miasto snu 25.08.2016 14:50
A może za publiczne comingi" przyznawać tytuł świętego?
Co tam, od razu z grubej rury. Tak na zapas. Niech malutcy się cieszą :D
psom na pożarcie (?) 25.08.2016 12:08
I dlatego właśnie zgrzytam na bezkrytyczne rozczulanie się nad każdym tego typu oświadczeniem. Skoro biseksualizm jest postrzegany tak jak to przedstawiasz, to na dobrą sprawę nie wymaga on coming-outów; a wpłynąć korzystnie na wizerunek może dopiero obrazek bardziej rzeczowy niż "od kilku dni buziam się z moją kumpelą przed obiektywami".
annabel_lee (17) Płońsk 25.08.2016 10:56
Fajnie, że ma wsparcie i w ogóle, ale jakoś chyba niezbyt trudno jest nie zostać zmieszanym z błotem po coming oucie, kiedy jest się uwielbianą przez tłumy gwiazdą, a biseksualizm wśród kobiet jest właściwie chyba uwazany za coś niemal normalnego, bo halo, ale dziewczyny tak mają, że okazują sobie w podobny sposób czułość, a jeden buziak to tylko buziak. Z tego samego powodu niektórzy wciąż myślą, że homoseksualizm wsród kobiet to nie homoseksualizm.
psom na pożarcie (?) 25.08.2016 8:42
Nie? Nikt? Ok, to ja to powiem:

18-latka daje buzi najlepszej przyjaciółce i ogłasza, że jest bi - "na konto młodej aktorki sypią się gratulacje i słowa wsparcia". Myślicie, że sobie z tym poradzi?

Przy czym ja nie przeczę, że ona może być faktycznie bi - spoko, życzę szczęścia. Ale to akurat wygląda jak gimnazjalista podkreślający swoją dorosłość zdjęciem z niezapalonym szlugiem zwędzonym ojcu.
Oraz jak zagrywka PR-owa, elo.
stevie (21) Warszawa 25.08.2016 1:36
FUCK YES. dobrze wiedziałam na kim crushować.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Biseksualny coming out gwiazdki Disneya Bella Thorne, fot. za: Twitter
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku