logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.10.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
38
6
11

Głosujemy na Andrzeja!

Mr Gay Europe z Polski?

Dodano: 02.08.2016, Aktualizacja: 02.08.2016

Czy chcemy, by Polak został Mr Gay Europe? My tak! Dlatego głosujemy na Andrzeja i Was zachęcamy do tego samego!

Już za parę dni poznamy nowego Mr Gay Europe. Polskę na konkursie będzie reprezentował Andrzej Berg.

Gorąco Was zachęcamy do oddania głosu na naszego reprezentanta - głosować można tylko do czwartku, raz dziennie!

GŁOSOWANIE ONLINE

ZOBACZ TEŻ Andrzej walczy o tytuł Mr Gay Europe! Zagłosuj na reprezentanta Polski

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (11)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Heidegger (101) pod Poznaniem 04.08.2016 15:40
davidev:
Właśnie przez takie podejście w każdym konkursie Polacy mają pod górkę. Inne kraje bardzo chętnie wspierają swoich, chociażby z takiej "dumy", że to "ich" człowiek, ale jasne - przysapanie zawsze spoko.

A jak Słowianki a Eurowizji wywijały cyckami to też głosowałeś, bo to "dobre, bo polskie"? Zdaje się, że to konkurs piękności, a nie promocji... zagłosuję na tego, kto mi się spodoba a nie na godło na jego paszporcie.
davidev (?) 03.08.2016 19:35
Łukasz Pliszka:
Ja serio nie rozumiem jak można zagłosować na kogoś tylko dlatego że pochodzi się z tego samego kraju. Wydaje mi się że konkursy "Mr" nie polegają na tym. Jak już głosujecie to chociaż sprawdźcie kto jeszcze startuje... zanim bezmyślnie oddacie głos.


Właśnie przez takie podejście w każdym konkursie Polacy mają pod górkę. Inne kraje bardzo chętnie wspierają swoich, chociażby z takiej "dumy", że to "ich" człowiek, ale jasne - przysapanie zawsze spoko.
spiritusSancti (?) 03.08.2016 9:25
Najładniejszy mr gay jest z Hiszpani. Miodzio
Deadlyhope (?) 02.08.2016 21:41
https://www.instagram.com/p/BIjo7_ThCnI/ Agitujemy na wszelki możliwy sposób! xD Tym bardziej, że Andrzej naprawdę jest czarnym koniem :D
maxoku (31) Radom 02.08.2016 21:35
Fajna,:
Na Eurowizji też ludzie głosują na swój ojczysty kraj... Poza tym nie bądź taki spięty, daj se luz... To nie wybory prezydenckie, tylko konkurs piękności- zabawa.
A ja myślałem, że na Eurowizji nie można głosować na własny kraj, bo inaczej wszyscy głosowaliby na niego^^.

Inna sprawa, że nie mamy zbyt ładnego mr geja, więc może obczajenie reszty kandydatów przed podjęciem decyzji nie jest najgorszym pomysłem. Chociaż reszta kandydatów też nie wiele lepsza, może dwóch czy trzech może konkurować z naszym lol.

I po raz kolejny trzeba upominać redakcję, że nie daje sama odpowiednich informacji w swoich artykułach, a są tak krótkie, że nie ma tak na prawdę sensu ich dawać^^.
VU2X7IfV (?) 02.08.2016 21:32
Słodki jest. Daj się przytulić.
Łukasz Pliszka (21) Berlin 02.08.2016 21:20
Na Eurowizji póki przebywasz na terenie Polski nie możesz na nią zagłosować. (Uważam to za świetne rozwiązanie) Konkurs to konkurs więc nawet jeśli to "tylko konkurs piękności" watro dać wszystkim równe szanse... nie faworyzując ze względu na pochodzenie. Fajna,:
Łukasz Pliszka:
Ja serio nie rozumiem jak można zagłosować na kogoś tylko dlatego że pochodzi się z tego samego kraju. Wydaje mi się że konkursy "Mr" nie polegają na tym. Jak już głosujecie to chociaż sprawdźcie kto jeszcze startuje... zanim bezmyślnie oddacie głos.

Na Eurowizji też ludzie głosują na swój ojczysty kraj... Poza tym nie bądź taki spięty, daj se luz... To nie wybory prezydenckie, tylko konkurs piękności- zabawa.
lodoweserce (45) Praga 02.08.2016 16:14
http://www.mrgayeurope.com/vote/ tu wszyscy kandydaci.
Łukasz Pliszka (21) Berlin 02.08.2016 16:08
Ja serio nie rozumiem jak można zagłosować na kogoś tylko dlatego że pochodzi się z tego samego kraju. Wydaje mi się że konkursy "Mr" nie polegają na tym. Jak już głosujecie to chociaż sprawdźcie kto jeszcze startuje... zanim bezmyślnie oddacie głos.
Katarzyna   dodane przez Facebooka 02.08.2016 15:47
Zrobione

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Głosujemy na Andrzeja! Andrzej jako reprezentant Polski na Stockholm Pride, fot. ro