logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.03.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
105
16
41

Na żywo z Parady Równości!

Relacja i zdjęcia

Dodano: 09.06.2016, Aktualizacja: 11.06.2016

Dziś o godzinie 15.00 z ul. Emilii Plater rusza Parada Równości! Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z Warszawy na naszym Twitterze. Wrzucajcie też swoje fotki (pod newsem), a w mediach społecznościowych nie zapomnijcie o hasztagu #ParadaRówności2016.

Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (41)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
brachiocephalicus (25) Katowice 13.06.2016 16:22
O, widzę na zdjęciu, że i nawet żydowsko- tęczowa flaga jest, haha.
Tenebris7 (25) Warszawa 12.06.2016 19:45
Dziś myślę tylko o jednym i tym się właśnie podzielę: na paradzie naprawdę było cudownie i kolorowo :D !!!

Ktoś mnie znajdzie na tym zdjęciu :p ? http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/5,95080,2022474(...)tml?i=10
upstairs_at_you (48) miasteczko raczej 12.06.2016 18:22
Mam tu konto od 4,5 roku ale po raz pierwszy zdarzyło się, że mój post po prostu "zniknął".
Jak widzę "dobra zmiana" dotarła już także na queer.pl ;-)
upstairs_at_you (48) miasteczko raczej 12.06.2016 18:07
psom na pożarcie:
Mędrzec, palec, niebo, głupiec, cokolwiek ¯\_(ツ)_/¯

Masz dar przekonywania ;-)
psom na pożarcie (?) 12.06.2016 18:04
upstairs_at_you:
Pieprzysz, wiesz?
Ja wychodzę z założenia, że im nas więcej tym lepiej.


upstairs_at_you:
psom na pożarcie:
upstairs_at_you:
Swietnie... Skoro "normalna większosć" ma swoją fobię, stwórzmy i my sobie swoją. Różnisz się czyms od klasycznego homofoba? Owszem. Obiektem swojej fobii. Niczym więcej.


Ty z kolei uosabiasz klasyczną słabość umysłową pt. kto nie z nami, ten przeciwko nam. Konstruktywność drugiej osoby i jej odwaga w stwierdzeniu, że nie wszystko gra jak powinno w tym naszym najlepszym ze środowisk wywołuje u Ciebie panikę i potrzebę porównań deprecjonujących, równie prędkich co błędnych.

A stwierdzenie jego wynika z prostego rozróżnienia - L, G i B to określenia orientacji, zaś T to określenie tożsamości. A że owo T zaburza punkt odniesienia przy określaniu aspektu L, G, B lub H danej osoby (kobieca tg pożądająca mężczyzny jest homo czy hetero?), to wrzuca się takie osoby do jednego worka dla nieheteronormatywnych. Jasne, można by uznać, że LGBT to właśnie taka zbieranina mniejszości, ale wtedy powinna istnieć tylko dla celów statystycznych - inaczej zachodzi totalny konflikt interesów.

Pieprzysz, wiesz?
Ja wychodzę z założenia, że im nas więcej tym lepiej.
Dlatego jestem przeciwko wykluczaniu czy to z Parady czy gdziekolwiek KOGOKOLWIEK, kto chce z własnej i nieprzymuszonej woli nas wesprzeć.
Poza tym, poza nami samymi mało kto rozróżnia te wszystkie L, G, B, T i Q.
Dla większosci to po prostu "popaprańcy".
I druga sprawa. Może Ty masz konflikt interesów z osobami "T". Ja nie mam. Mam za to konflikt interesów z wszechpolakami, NOP-owcami i cała "prawą stroną internetu".
"T" mnie ani ziębią ani grzeją przez sam fakt ich istnienia. Jesli idą z nami w paradzie to chwała im za to. Po paradzie oni pójdą w swoją stronę a ja w swoją i "do zobaczenia za rok".
Filozofię opartą na założeniu, że należy budować jakąs grupową "tożsamosć" opartą na posiadaniu takiej czy innej orientacji nawet kosztem utraty poparcia osób spoza tej scisle okreslonej grupy uważam za błędną i szkodliwą.


Mędrzec, palec, niebo, głupiec, cokolwiek ¯\_(ツ)_/¯
shyboiii (20) Tczew 12.06.2016 18:02
"Nie boimy sie Husarii na kucach" - Osobiście uważam, że to przegięcie i hańbienie polskiej historii która jest przepiękna i żaden inny kraj nie jest w nią tak bogaty, przez takich ludzi, polska nie jest jednością. Nie ważne jakie człowiek ma poglądy, dobro Polski, jej historia i dobre imie powinny być dla nas jako społeczeństwa które je kreuje najważniejsze.
Dodam, że nie popieram niektórych sposobów kreowania "równości" na paradach, zdarza sie, ze jest niesmacznie co zauważają "zwykli" ludzie i tworzą stereotypy, które zakorzeniają się w opinii publicznej, z czego często ludzie będący nieheteroseksualni tez nie są zadowoleni, bo takie "imprezy" czesto nie pokazują codziennej "normalności" ich życia.
Jako osoba homoseksualna nachodzi mnie myśl ze tak naprawdę takie parady zamiast pokazywać nas w dobrym świetle działają na naszą niekorzyść. Odnoszę wrażenie ze jest to sztuczne pompowanie balonika.
Cieszę się ze takie parady jednak są organizowane, ale niech one mają smaczny dla społeczeństwa pozytywny wydźwięk i niech nie pokazują skrajności.
upstairs_at_you (48) miasteczko raczej 12.06.2016 17:52
psom na pożarcie:
upstairs_at_you:
Swietnie... Skoro "normalna większosć" ma swoją fobię, stwórzmy i my sobie swoją. Różnisz się czyms od klasycznego homofoba? Owszem. Obiektem swojej fobii. Niczym więcej.


Ty z kolei uosabiasz klasyczną słabość umysłową pt. kto nie z nami, ten przeciwko nam. Konstruktywność drugiej osoby i jej odwaga w stwierdzeniu, że nie wszystko gra jak powinno w tym naszym najlepszym ze środowisk wywołuje u Ciebie panikę i potrzebę porównań deprecjonujących, równie prędkich co błędnych.

A stwierdzenie jego wynika z prostego rozróżnienia - L, G i B to określenia orientacji, zaś T to określenie tożsamości. A że owo T zaburza punkt odniesienia przy określaniu aspektu L, G, B lub H danej osoby (kobieca tg pożądająca mężczyzny jest homo czy hetero?), to wrzuca się takie osoby do jednego worka dla nieheteronormatywnych. Jasne, można by uznać, że LGBT to właśnie taka zbieranina mniejszości, ale wtedy powinna istnieć tylko dla celów statystycznych - inaczej zachodzi totalny konflikt interesów.

Pieprzysz, wiesz?
Ja wychodzę z założenia, że im nas więcej tym lepiej.
Dlatego jestem przeciwko wykluczaniu czy to z Parady czy gdziekolwiek KOGOKOLWIEK, kto chce z własnej i nieprzymuszonej woli nas wesprzeć.
Poza tym, poza nami samymi mało kto rozróżnia te wszystkie L, G, B, T i Q.
Dla większosci to po prostu "popaprańcy".
I druga sprawa. Może Ty masz konflikt interesów z osobami "T". Ja nie mam. Mam za to konflikt interesów z wszechpolakami, NOP-owcami i cała "prawą stroną internetu".
"T" mnie ani ziębią ani grzeją przez sam fakt ich istnienia. Jesli idą z nami w paradzie to chwała im za to. Po paradzie oni pójdą w swoją stronę a ja w swoją i "do zobaczenia za rok".
Filozofię opartą na założeniu, że należy budować jakąs grupową "tożsamosć" opartą na posiadaniu takiej czy innej orientacji nawet kosztem utraty poparcia osób spoza tej scisle okreslonej grupy uważam za błędną i szkodliwą.
psom na pożarcie (?) 12.06.2016 17:35
upstairs_at_you:
Swietnie... Skoro "normalna większosć" ma swoją fobię, stwórzmy i my sobie swoją. Różnisz się czyms od klasycznego homofoba? Owszem. Obiektem swojej fobii. Niczym więcej.


Ty z kolei uosabiasz klasyczną słabość umysłową pt. kto nie z nami, ten przeciwko nam. Konstruktywność drugiej osoby i jej odwaga w stwierdzeniu, że nie wszystko gra jak powinno w tym naszym najlepszym ze środowisk wywołuje u Ciebie panikę i potrzebę porównań deprecjonujących, równie prędkich co błędnych.

A stwierdzenie jego wynika z prostego rozróżnienia - L, G i B to określenia orientacji, zaś T to określenie tożsamości. A że owo T zaburza punkt odniesienia przy określaniu aspektu L, G, B lub H danej osoby (kobieca tg pożądająca mężczyzny jest homo czy hetero?), to wrzuca się takie osoby do jednego worka dla nieheteronormatywnych. Jasne, można by uznać, że LGBT to właśnie taka zbieranina mniejszości, ale wtedy powinna istnieć tylko dla celów statystycznych - inaczej zachodzi totalny konflikt interesów.
upstairs_at_you (48) miasteczko raczej 12.06.2016 17:34
spd_601:
upstairs_at_you:

Jaką masz stawkę za bycie czyims adwokatem?


Wystarczy, że w tej sprawie mam zbieżny pogląd z daną osobą.
Przykro mi, nie jestem do kupienia ("wynajęcia"),
dlatego zawody prawnicze są poza moim zasięgiem.

W imię "zbieżnosci poglądów" proponuję, żebys też się wyłączył ze społecznosci (chociaż tak naprawdę nigdy w niej nie byłes).
Zacznij może od skasowania konta na queer.pl ;-)
spd_601 (22) Zabrze/*Warszawa 12.06.2016 17:31
upstairs_at_you:

Jaką masz stawkę za bycie czyims adwokatem?


Wystarczy, że w tej sprawie mam zbieżny pogląd z daną osobą.
Przykro mi, nie jestem do kupienia ("wynajęcia"),
dlatego zawody prawnicze są poza moim zasięgiem.
Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Na żywo z Parady Równości! Parada Równości 2015 (Fot. ro)