logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
182
9
32

Anna Grodzka w reklamie rajstop

Adrian znowu zaskakuje?

Dodano: 02.04.2016, Aktualizacja: 02.04.2016

Firma ze Zgierza pokazuje, że można i w Polsce: nową bohaterką reklamującą rajstopy Adrian została Anna Grodzka, a na billboardach towarzyszy jej hasło: "Każdy ma prawo być sobą". Nie wiemy jak Wy, ale część naszej redakcji korzystająca z rajstop stawia od dziś na te ze Zgierza.

Adrian dał się już poznać naszym rodakom jako firma, która nie boi się kontrowersyjnej reklamy: w przeszłości rajstopy Adriana reklamowały m.in. Monika Kuszyńska, była wokalistka Varius Manx, która na zdjęciach pojawiła się na wózku inwalidzkim, czy Ilona Felicjańska (kilka lat temu ujawniła, że ma problemy z alkoholem). Zdjęciom z Felicjańską towarzyszyło hasło "Uzależniona, ale nie gorsza".

Co ważne, firma ze Zgierza reklamuje się hasłem "Adrian kocha wszystkie kobiety". I jak widać konsekwentnie do niego podchodzi.

Każdy ma prawo być sobą.

Opublikowany przez ADRIAN Fabryka Rajstop na 1 kwietnia 2016


(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (32)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
przyprawa do herbaty (39) Wrocław 03.04.2016 22:59
Serce rośnie.
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 3
Jeremi. (?) 03.04.2016 20:29
Całkiem udana reklama. Ma dwojaki wydźwięk - i o to właśnie chodzi.
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 4
sss (?) 29.07.2016 23:10
we wrocławiu jeden bilbord oblano czarną farbą, inny upiększono fallusami z wyzwiskami, brak słów
Joystic. (23) Wrocław 23.05.2016 2:28
Sorry ale ta reklama jest totalnym niewypałem. Ktoś w okolicach dworca zachodniego dopisał- a ja mam fi!@#. Chcieli dobrze a jedyne co zwalczyli to jeszcze większe obrzydzenie heteryków.

Rozmawiałam ostatnio z dziewczyną trans z pytaniem czy nie chciałaby zmienić płci- jej odpowiedz cyt "może jak bym była młodsza bo teraz to się boje że bym drugą Grodzką była".
Mateusz   dodane przez Facebooka 17.04.2016 16:58
chyba antyreklama tych rajstop...
Anna   dodane przez Facebooka 10.04.2016 21:16
Kazdy ma prawo być sobą. I to jest kochane :-)
vraios (25) Rzeszów 09.04.2016 18:41
wow, widziałem to w moim mieście. niby błahostka, a tak cieszy xD
adriana_ada (?) 09.04.2016 11:12
milioogo92:
"Adrian kocha wszystkie kobiety" lol nawet te które kobietami nie są jak widać


a moze zaczniesz zakladac obozy koncentracyjne dla osob trasngenderowych? wydaje mi sie, ze pomyliles portale, bo ten jest dla osob LGBT, a ty wybitnie sie do nich nie zaliczasz z takimi dyskryminujacymi pogladami.
adriana_ada (?) 09.04.2016 11:09
milioogo92:
Jako człowiek LGB uważam że nasza grupa społeczna powinna jak najszybciej oddzielić się od wszelkich transów które nas tylko ośmieszają i karykaturyzują. Ten Facet w sukience i rajtkach kiedyś powiedział że "genitalia to nie płeć" haha a co niby? Zaraz może powie że do 18ego roku życia jesteśmy obojniakami bo nie wybraliśmy jeszcze jaką płeć chcemy? Mam pełno znajomych gejów i każdy z nich twierdzi że to Grodzkie i jest obrzydliwe i zakłamane.



a ja ci powiem, ze twoj wpis jest obrzydliwy, niestety rowniez wsrod gejow sa osoby o obrzydliwym stosunku do drugiego czlowieka. Krotko ty i twoi znajomi jestescie nie do przyjecia i reprezentujecie dokladnie to samo, co ludzie o prawicowych pogladach.OBRZYDLIWOSC.
adriana_ada (?) 08.04.2016 17:32
milioogo92:
Jako człowiek LGB uważam że nasza grupa społeczna powinna jak najszybciej oddzielić się od wszelkich transów które nas tylko ośmieszają i karykaturyzują. Ten Facet w sukience i rajtkach kiedyś powiedział że "genitalia to nie płeć" haha a co niby? Zaraz może powie że do 18ego roku życia jesteśmy obojniakami bo nie wybraliśmy jeszcze jaką płeć chcemy? Mam pełno znajomych gejów i każdy z nich twierdzi że to Grodzkie i jest obrzydliwe i zakłamane.
a ja ci powiem, ze twoj wpis jest obrzydliwy, niestety rowniez wsrod gejow sa osoby o obrzydliwym stosunku do drugiego czlowieka. Krotko ty i twoi znajomi jestescie nie do przyjecia i reprezentujecie dokladnie to samo, co ludzie o prawicowych pogladach.OBRZYDLIWOSC.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran