logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
109
3
3

Gwen Stefani: syn gej byłby dla mnie błogosławieństwem

Nowe życie i nowa płyta

Dodano: 29.03.2016, Aktualizacja: 29.03.2016

Gwen Stefani wraca z nową płytą i... przyznaje, że wspierałaby swoje dzieci, gdyby okazały się homoseksualne. "Chcę, żeby moje chłopaki były szczęśliwe i zdrowe, codziennie proszę Boga, by pomógł mi być dobrą matką, albowiem to nie jest łatwa praca" - mówi artystka w rozmowie z "Pride Source".

Gwen Stefani pamiętamy zapewne jako wokalistkę zespołu No Doubt. W zeszłym roku Stefani rozwiodła się z mężem (Gavinem Rossdalem z zespołu Bush), z którym ma trójkę synów. Najnowsza, pierwsza od kilku lat płyta artystki, "This Is What the Truth Feels Like", ma być szczerą i bardzo osobistą opowieścią o rozstaniu właśnie.Stefani promuje płytę także w mediach LGBT. W rozmowie z serwisem "Pride Source" Gwen nie ukrywała bycia sojuszniczką LGBT i tego, że homoseksualność któregoś z synów odebrałaby jako "błogosławieństwo". "Miałam szczęście: moje życie jest udane. Mogłam podróżować po całym świecie i spotykać różnych ludzi. To nie ma znaczenia, czy jesteś gejem, lesbijką, hetero, cokolwiek. Są dobrzy i źli ludzie. Najważniejsze jest szczęście. Chcę, żeby moje dzieci były szczęśliwe, kimkolwiek będą i jakąkolwiek Bóg wskaże im drogę" - podkreślała Gwen, dodając, że chce być "wspierającą matką".

Stefani przyznała, że stara się podpytywać swoich znajomych gejów "jak to było, gdy byli mali", by się przygotować, bo wie, że "dziś wciąż jest trudno być innym, poza mainstreamem, alternatywnym".

Gwen Stefani jest kolejną, po ostatnich wypowiedziach Adele, wspierającą i akceptującą matką. Brawo!

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (3)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
xenakis (?) 28.07.2016 16:39
wolałbym żeby mój syn był gejem, wtedy bym mu obciągnął
VU2X7IfV (?) 29.03.2016 22:06
"(...) i jakąkolwiek Bóg wskaże im drogę" - i tym pokazałaś Gwen, jak bardzo mądrą jesteś kobietą. Ile razy tłumaczę mojemu staremu/starej, że gdyby jej/jego Bóg nie chciał, to by mnie nie stworzył takiego jakim jestem. Ale nie, to przecież mój 'wybór'...bo przecież wybrałbym sobie 'to', żeby mieć ciężej w życiu. Zaprawdę... -,-
koko-mike (20) Warszawa 29.03.2016 21:02
"Syn heteryk byłby dla mnie błogosławieństwem".

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Gwen Stefani: syn gej byłby dla mnie błogosławieństwem Fot. za: facebook.com/gwenstefani
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku