logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
118
6
27

Robbie Rogers i Greg Berlanti mają syna!

Kolejna szczęśliwa tęczowa rodzina

Dodano: 22.02.2016, Aktualizacja: 22.02.2016

Robbiemu Rogersowi i Gregowi Berlanti urodził się syn, Caleb! "Niczego nie chciałem bardziej, na nic dłużej nie czekałem niż na to, by zostać ojcem" - napisał na Instagramie Berlanti, scenarzysta i producent, twórca m.in. takich telewizyjnych hitów jak "Jezioro marzeń", "Arrow, czy "Flash".

Robbiego Rogersa nazywa się pierwszym profesjonalnym piłkarzem-gejem w Wielkiej Brytanii. Sportowiec ujawnił się w 2013 roku. "Jestem szczęśliwy, że podjąłem taką decyzję" - napisał na swoim blogu piłkarz reprezentacji USA oraz angielskiej drużyny Leeds United. Od maja 2013 roku Rogers gra w amerykańskiej lidze w zespole Los Angeles Galaxy. Zainteresowanie mediów swoją osobą często wykorzystuje, by głośno mówić o homofobii w sporcie.
ZOBACZ TEŻ Urodziny Robbiego Rogersa Jestem szczęśliwy, że podjąłem taką decyzję

Rogers i Berlanti byli parą w latach 2013 i 2014. Pod koniec 2014 roku się rozstali, ale wrócili do siebie w maju 2015. Ojcami zostali 18 lutego 2016 roku. Berlanti umieścił na Instagramie zdjęcia syna, także z Robbiem. "Z dumą przedstawiam światu mojego syna, Caleba Gene'a Berlanti. Niczego nie chciałem bardziej, na nic dłużej nie czekałem niż na to, by zostać ojcem" - napisał Berlanti, dodając, że "to nie byłoby możliwe, gdyby nie miłość i wsparcie mojej cudownej rodziny i surogatki, niesamowitego chłopaka, przyjaciół, współpracowników, którzy zachęcali mnie do podjęcia tej niezwykłej podróży".


Przypominamy, że od początku grudnia na portalu QUEER.PL można dołączyć do społeczności tęczowych rodzin w Polsce. Jeżeli masz profil na portalu – przejdź do opcji w ustawieniach "tęczowe rodziny" i uzupełnij krótki formularz: kim jesteś i kogo szukasz. Czy jesteś tęczową rodziną z dziećmi, która szuka innych tęczowych rodzin? Czy jesteś w związku, ale chcesz mieć dzieci? A może jesteś samotny/samotna i szukasz osoby, z którą w przyszłości założysz tęczową rodzinę? W panelu tęczowych rodzin znajdziesz ludzi podobnych do Ciebie: dołącz do największej w Polsce społeczności i poznawaj ludzi takich jak Ty!

Na Twoim profilu znajdziesz zakładkę, dzięki której innym osobom będzie Cię łatwiej znaleźć, a Ty – w każdej chwili będziesz mógł/mogła szybko przejść do wyszukiwarki tęczowych rodzin.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI TĘCZOWYCH RODZIN W POLSCE!

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (27)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
VU2X7IfV (?) 28.02.2016 18:15
@song1

W takim, jak wytłumaczyłem poniżej. Odmienność kulturalna wg mnie nie pozwoli nigdy na zaistnienie tego o czym piszesz w Polsce. Dlatego ja myślę że tu ludzie wolą się katować, mają wpajane od dziecka by się gnębić, nie cieszyć niczym, żyć w utrapieniu, ograniczeniach, przesądach, strachu, lęku przed wszystkim czego sami nie są w stanie zrozumieć, ale też bez chęci dążenia do zrozumienia tego, bo to też jest "złe". Opisuję realia wychowywania dzieci w rodzinach tradycjonalistycznych, katolickich. Obłuda, zaczadzenie, głupota i tępota, bo "wiem lepiej", nawet od lekarzy psychiatrów, psychologów..

Podałem przykład Pana, który regularnie się do mnie przykleja bez mojej wyraźnej woli na to, sam z siebie hejtuje mnie, więc czemu miałbym tego wielmożnego pana nie wspomnieć, skoro on to robi jeśli nie ad persona - to praktycznie w każdym możliwym poście pod nie przychylnym nam artykułem gdzie do osób lgb o odmiennych poglądach tak się zwraca :)
song1 (39) Wrocław 28.02.2016 17:07
@VU2X7IfV

W jakim sensie "pomyliłam"?

Napisałam: "wolałabym".
(Bywa, że są podobne śpiewy, radość, ale z reguły jakiś smutek, jakaś ciężkość przytłacza. Są też fajni Księża, z uśmiechem na twarzy, z otwartością, aż kipi radość i optymizm. :) )

Korespondujemy otwarcie między sobą, ale pojawia się u Ciebie tekst "(...) Sam Pan shingao najlepiej to prezentuje (...)".
Weźże wyluzuj, w tym momencie to wymiana zdań między nami a nie kimś innym - jeżeli, dopóki ta osoba/te osoby nie dołączy/ą do niej.
VU2X7IfV (?) 28.02.2016 14:30
@song1

Zgadza się, jestem w mniejszości i jak tu na portalu można się niejednokrotnie przekonać, w wielu z nad tkwi burza i wielu z nas jest rozjuszona. Sam Pan shingao najlepiej to prezentuje, przy okazji komentarzy do nieprzychylnych nam, lgbt - newsów. Co w tym dziwnego? O_o Czy może ja jestem na jakimś inny portalu. Fronda...?

Pomyliłaś wyznania/kościoły/kultury, koleżanko. Takie rzeczy, zdaje się w ameryce północnej, konkretnie USA - istnieją. Przynajmniej tak kojarzę z jakichś filmów. Europa na innej kulturze i wartościach wyrosła, z tego co z historii pamiętam. Chrześcijaństwo, przywiązanie do konserwatyzmu, tradycji, religii chrześcijańskiej. Ameryka północna jakby na odwrót - mieszanka kulturalna kolonizatorów z całego świata w jednym kraju o pow. całej Europy, toteż m.in. różnorodność od dekad mają zapisaną w konstytucji, po tym wolność, równość, sprawiedliwość. O czym tu w ogóle mówić...dwa światy. Mam wielu znajomych lgbt w USA, z rozmów z nimi wynika że tak właśnie żyjemy.
song1 (39) Wrocław 28.02.2016 4:58
@VU2X7IfV

W Tobie tkwi burza. Rozjuszony jesteś.

Jestem wierząca i, jak je nazwałeś, "(orgie zwane "procesjami" w kk)" zupełnie mi nie przeszkadzają, _ale_ zamiast wolnych, smętnych pieśni wolałabym usłyszeć wesołych ludzi śpiewających coś a la gospel.

Lubię gospel. W nim jest tyle wiary, serca, szczęścia...

Przecież wiara jest piękna, przepełniona radością.

PS Szanuję m.in. ateistów, bez obaw. :)
VU2X7IfV (?) 28.02.2016 1:37
shingao:
Jak to potem małym dzieciom wytłumaczyć?! Że Ci panowie w czarnych sukienkach zarabiają pieniądze na rozmowach z niewidzialnymi przyjaciółmi? Jak wytłumaczyć tak dewiacyjne zachowania?!?


Nie jestem psychologiem, więc nie udzielę Ci profesjonalnej porady. Ale był tu, zdaje się -kliniczny na tym portalu. Jego spytaj.
shingao (31) Szczecin 28.02.2016 0:13
VU2X7IfV:
Każda parafilia seksualna - także o podłożu religijnym - może być "ok", dopóki nie krzywdzi drugiego człowieka, ale gdy wychodzi z tym na ulicę (orgie zwane "procesjami" w kk) i zaczyna nachalnie pokazywać to na oczy i uszy reszcie społeczeństwa niechętnej oglądać sławienia wyimaginowanych bożków i słuchać bełkotu dla ciemnych mas to staje się nie do wytrzymania. Ja nie chcę tego czytać, słuchać ani tym bardziej oglądać!


Jak to potem małym dzieciom wytłumaczyć?! Że Ci panowie w czarnych sukienkach zarabiają pieniądze na rozmowach z niewidzialnymi przyjaciółmi? Jak wytłumaczyć tak dewiacyjne zachowania?!?
VU2X7IfV (?) 27.02.2016 23:50
Każda parafilia seksualna - także o podłożu religijnym - może być "ok", dopóki nie krzywdzi drugiego człowieka, ale gdy wychodzi z tym na ulicę (orgie zwane "procesjami" w kk) i zaczyna nachalnie pokazywać to na oczy i uszy reszcie społeczeństwa niechętnej oglądać sławienia wyimaginowanych bożków i słuchać bełkotu dla ciemnych mas to staje się nie do wytrzymania. Ja nie chcę tego czytać, słuchać ani tym bardziej oglądać!
shingao (31) Szczecin 27.02.2016 23:32
BoyPol:
Potrafią, ale w tak zaślepionym środowisku ciężko na zdanie odrębne.


A więc Tyś jest jedyny widzący wśród ślepców! Ciekawe, czy odczuwasz uniesienie seksualne, gdy tak nawracasz zbłąkane owieczki i otwierasz im oczy? Założę się, że jesteś bardzo dumny z tego, że Ty masz te właściwe poglądy i rozumiesz więcej od nas ślepców.
VU2X7IfV (?) 27.02.2016 22:36
song1:
Mam pewną propozycję do podrzucenia: może byście się, Panowie BoyPol i VU2X7IfV, na jakiś priw przenieśli czy cuś? :j
Zamiast merytorycznej rozmowy jakieś takie przepychanie się w kisielu.Dlaczego niby?! A co on ma niby do mnie...heh? Ten człowiek mnie zupełnie nie interesuje, jego światopogląd jest dalece odmienny mojemu. Chcesz dwa skrajne typy połączyć, marzy Ci się bomba wodorowa? Chyba Cię coś..
song1 (39) Wrocław 27.02.2016 16:37
Mam pewną propozycję do podrzucenia: może byście się, Panowie BoyPol i VU2X7IfV, na jakiś priw przenieśli czy cuś? :j
Zamiast merytorycznej rozmowy jakieś takie przepychanie się w kisielu.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Robbie Rogers i Greg Berlanti mają syna! Robbie Rogers i Greg Berlanti, fot. za: instagram
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku