logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
183
10
2

Tęczowe rodziny na Queer.pl

Dołącz do społeczności tęczowych rodzin!

Dodano: 10.12.2015, Aktualizacja: 10.12.2015

Dołącz do społeczności tęczowych rodzin w Polsce lub znajdź osobę, z którą założysz tęczową rodzinę – od teraz to możliwe dzięki wspólnej akcji naszego portalu ze stroną tęczowerodziny.org!

Pod koniec listopada ruszyła kampania "Jesteśmy rodziną. Podaj dalej!". W Polsce przynajmniej 50 tys. dzieci jest wychowywanych w tęczowych rodzinach, ale tylko jedna czwarta Polaków uważa, że dwie mamy i dziecko to rodzina: "Zmieńmy to. Jesteśmy przyjaciółmi. Jesteśmy rodziną. Podaj dalej!" - namawia Stowarzyszenie na rzecz osób LGBT Tolerado, prezentując stronę teczowerodziny.org, gdzie możemy m.in. znaleźć odpowiedzi na najczęściej stawiane pytania dotyczące wychowania dzieci przez rodziców tej samej płci.

Od początku grudnia na portalu QUEER.PL można dołączyć do społeczności tęczowych rodzin w Polsce. Jeżeli masz profil na portalu – przejdź do opcji w ustawieniach "tęczowe rodziny" i uzupełnij krótki formularz: kim jesteś i kogo szukasz. Czy jesteś tęczową rodziną z dziećmi, która szuka innych tęczowych rodzin? Czy jesteś w związku, ale chcesz mieć dzieci? A może jesteś samotny/samotna i szukasz osoby, z którą w przyszłości założysz tęczową rodzinę? W panelu tęczowych rodzin znajdziesz ludzi podobnych do Ciebie: dołącz do największej w Polsce społeczności i poznawaj ludzi takich jak Ty!Na Twoim profilu znajdziesz zakładkę, dzięki której innym osobom będzie Cię łatwiej znaleźć, a Ty – w każdej chwili będziesz mógł/mogła szybko przejść do wyszukiwarki tęczowych rodzin.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI TĘCZOWYCH RODZIN W POLSCE!

TECZOWERODZINY.ORG

Zobacz też pierwszy w Polsce wideoklip z historią tęczowej rodziny, który w ciągu kilku tygodni zaliczył ponad 100 tys. wyświetleń!


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (2)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Szeregowa Olafja (20) Inowrocław/Barcin 13.12.2015 19:19
Rodzina to rodzina, po co dzielić? Może jeszcze do rezerwatów nas wsadzić?
Podpis (?) 10.12.2015 17:08
To nie są tęczowe rodziny tak samo jak nie ma tęczowej miłości. Jest rodzina i miłość. Niczym się to nie różni od heteryckich rodzin i miłości.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku