logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
278
36
75

Niemcy: geje przyjęli 24 uchodźców, są zawiedzeni

Historia z BuzzFeeda

Dodano: 05.11.2015, Aktualizacja: 05.11.2015

Dirk Voltz i jego partner od lipca przyjęli w swoim mieszkaniu w Berlinie 24 uchodźców. Na Facebooku Dirk przyznał, że są... zawiedzeni. Dlaczego?

Wpis, który cieszy się dużą popularnością nagłośnił BuzzFeed Germany. "Od lipca wraz z partnerem przyjęliśmy pod dach łącznie 24 osoby z Syrii, Afganistanu i Iraku. Nasze noże są wciąż w kuchni, tam gdzie je zostawiliśmy. Nigdy nie potrzebowaliśmy klucza do sypialni, oprócz jednego dnia, gdy nasz gość z Afganistanu bawił się nim z naszymi kotami. Nasze stare, grube koty miały z tego powodu tyle samo frajdy, co ten młody mężczyzna. Ale wracając do noży: jedyne co zostało pokrojone to cebule, czosnek i duuużo mięsa. Mario i ja mamy się dobrze i wciąż żyjemy. Chyba nawet bardziej intensywnie niż wcześniej" - napisał Dirk, podkreślając, że ciężko im będzie wrócić do "normalności". "Żaden Muzułmanin nie chciał nas zabić we śnie. Nikt nas nie obraził ponieważ spaliśmy w jednym łóżku. Nikt nie powiedział, że szariat jest ważniejszy od niemieckiego prawa. Nie spotkaliśmy ani jednej osoby, która nie żałowałaby, że musiała opuścić swój dom. Jedyne złe doświadczenie jakie mieliśmy to fakt, że nasi nowi przyjaciele używali bardzo dużo soli i cukru - więc kupiliśmy je w markecie, i tyle" - czytamy w poście na Facebooku.

Dirk dodał też, że jedyne co ich zawiodło to wiadomości, groźby śmierci i obraźliwe listy, które ktoś zostawiał im pod drzwiami. "Możliwe, że Islam nie pasuje do Niemiec. Możliwe też, że diabeł jest częścią każdej religii. Możliwe, że w kolejnej dekadzie będę musiał walczyć o moje prawa jako homoseksualista, bardziej niż teraz. Możliwe, że popełniamy też błędy. Wszystko jest możliwe. Kto wie co będzie jutro? Jestem za to pewny tego co się wydarzyło i co zmieniło nasze życie. Możesz być dla innych ludzi, ale możesz też się bać. Jeżeli tak się stanie to jest mi przykro, przykro mi za tych, którzy żyją w strachu" - czytamy.

Gerade in schlechten Zeiten sollte man die eigene Bilanz prüfen. Meine schaut so aus: Seit Juli rund 24 Leute aus...

Posted by Dirk Voltz on 2 listopada 2015


(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (75)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
O. (?) 07.11.2016 8:32
VU2X7IfV:
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.

Duże szczęście.
Mogli trafić na ciebie.


No co za szkoda że nie trafili na Ciebie...ale tak teraz myślę, że po ostatnich atakach terrorystycznych we Francji, mógłbyś się wykazać niebywałym heroizmem przyjmując pod swój dach kilku arabów.


Afgańczycy nie są arabami idioto ;)
Lazzarotte (27) :3 07.12.2015 19:04
sa uchodźcy, którzy sa rozgarnieci, ktorzy naprawde chca cos zmienic ale nie maja u siebie perspektyw...
i sa tacy co jadą "przy okazji" robić burdel i udawać krolów świata.
VanZeeland (23) Szczecin 17.11.2015 18:11
to i na Słowacji też muzułmanie mają zakwaterowanie?:
VanZeeland:
Dobrze, ci panowie (ukłony za to, co zrobili dla uchodźców, brawa, brawa i mega szacunek) trafili na ludzi, którzy szukali spokoju i go znaleźli dzięki tak fantastycznym ludziom- i z całego serca chciałabym, żeby takich sytuacji było więcej.
Ale czy to pozwala nam zapominać o tym, co wyprawiają inni uchodźcy? (choć tak naprawdę można ich nazwać wtedy imigrantami ekonomicznymi).
We Francji ostatni imigranci stwierdzili, że nie chcą wody z kranu- zażądali butelkowanej. W szwedzkim ośrodku dla imigrantów odkryto arsenał z bronią. W Słowacji podpalili schronisko, bo... nie dostali do jedzenia tego, co chcieli. Na Węgrzech wyrzucali wodę, bo... Butelka miała znak Czerwonego Krzyża.
Pomagać- ale z rozsądkiem.
Jeszcze raz brawa i szczere ukłony dla tych Panów.


Zakwaterowanie? Podpalili miasteczko namiotowe- ku dokładności. Ale spoko, dalej czepiajcie się słówek, słóweczek xD
VU2X7IfV (?) 16.11.2015 23:35
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.

Duże szczęście.
Mogli trafić na ciebie.


No co za szkoda że nie trafili na Ciebie...ale tak teraz myślę, że po ostatnich atakach terrorystycznych we Francji, mógłbyś się wykazać niebywałym heroizmem przyjmując pod swój dach kilku arabów.

Na to może i bym się zdobył ale jesli kiedykolwiek (nie życzę nikomu ale bywa różnie) bedziesz potrzebował pomocy to omijaj moje drzwi z daleka. OK?


Dziękuję, nie jestem androfilem. :)upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.

Duże szczęście.
Mogli trafić na ciebie.


No co za szkoda że nie trafili na Ciebie...ale tak teraz myślę, że po ostatnich atakach terrorystycznych we Francji, mógłbyś się wykazać niebywałym heroizmem przyjmując pod swój dach kilku arabów.

Na to może i bym się zdobył ale jesli kiedykolwiek (nie życzę nikomu ale bywa różnie) bedziesz potrzebował pomocy to omijaj moje drzwi z daleka. OK?


Wzajemnie.

Nawet by mi to do głowy nie przyszło. Szybciej podałby mi rękę islamista albo Terlikowski


pas..
upstairs_at_you (49) miasteczko raczej 16.11.2015 23:31
VU2X7IfV:
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.

Duże szczęście.
Mogli trafić na ciebie.


No co za szkoda że nie trafili na Ciebie...ale tak teraz myślę, że po ostatnich atakach terrorystycznych we Francji, mógłbyś się wykazać niebywałym heroizmem przyjmując pod swój dach kilku arabów.

Na to może i bym się zdobył ale jesli kiedykolwiek (nie życzę nikomu ale bywa różnie) bedziesz potrzebował pomocy to omijaj moje drzwi z daleka. OK?


Dziękuję, nie jestem androfilem. :)upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.

Duże szczęście.
Mogli trafić na ciebie.


No co za szkoda że nie trafili na Ciebie...ale tak teraz myślę, że po ostatnich atakach terrorystycznych we Francji, mógłbyś się wykazać niebywałym heroizmem przyjmując pod swój dach kilku arabów.

Na to może i bym się zdobył ale jesli kiedykolwiek (nie życzę nikomu ale bywa różnie) bedziesz potrzebował pomocy to omijaj moje drzwi z daleka. OK?


Wzajemnie.

Nawet by mi to do głowy nie przyszło. Szybciej podałby mi rękę islamista albo Terlikowski
VU2X7IfV (?) 16.11.2015 23:21
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.

Duże szczęście.
Mogli trafić na ciebie.


No co za szkoda że nie trafili na Ciebie...ale tak teraz myślę, że po ostatnich atakach terrorystycznych we Francji, mógłbyś się wykazać niebywałym heroizmem przyjmując pod swój dach kilku arabów.

Na to może i bym się zdobył ale jesli kiedykolwiek (nie życzę nikomu ale bywa różnie) bedziesz potrzebował pomocy to omijaj moje drzwi z daleka. OK?


Dziękuję, nie jestem androfilem. :)upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.

Duże szczęście.
Mogli trafić na ciebie.


No co za szkoda że nie trafili na Ciebie...ale tak teraz myślę, że po ostatnich atakach terrorystycznych we Francji, mógłbyś się wykazać niebywałym heroizmem przyjmując pod swój dach kilku arabów.

Na to może i bym się zdobył ale jesli kiedykolwiek (nie życzę nikomu ale bywa różnie) bedziesz potrzebował pomocy to omijaj moje drzwi z daleka. OK?


Wzajemnie.
upstairs_at_you (49) miasteczko raczej 16.11.2015 22:46
VU2X7IfV:
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.

Duże szczęście.
Mogli trafić na ciebie.


No co za szkoda że nie trafili na Ciebie...ale tak teraz myślę, że po ostatnich atakach terrorystycznych we Francji, mógłbyś się wykazać niebywałym heroizmem przyjmując pod swój dach kilku arabów.

Na to może i bym się zdobył ale jesli kiedykolwiek (nie życzę nikomu ale bywa różnie) bedziesz potrzebował pomocy to omijaj moje drzwi z daleka. OK?
VU2X7IfV (?) 16.11.2015 9:47
upstairs_at_you:
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.
VU2X7IfV:
Trafili na ucywilizowanych islamistów. Szczęście. Odpukać w niemalowane.

Duże szczęście.
Mogli trafić na ciebie.


No co za szkoda że nie trafili na Ciebie...ale tak teraz myślę, że po ostatnich atakach terrorystycznych we Francji, mógłbyś się wykazać niebywałym heroizmem przyjmując pod swój dach kilku arabów.
tommy lee joe (?) 10.11.2015 13:52
Bardzo dobry artykuł w obronie homoseksualizmu: http://strategiapolska.salon24.pl/678955,w-obronie-h(...)sualizmu

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Niemcy: geje przyjęli 24 uchodźców, są zawiedzeni Dirk z jednym ze swoich syryjskich gości (Fot. Facebook)