logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
462
13
24

Kristen Stewart: nie ukrywam się

Aktorka otwarcie o swojej orientacji

Dodano: 13.08.2015, Aktualizacja: 13.08.2015

W wywiadzie dla najnowszego numeru "Nylonu" znana gwiazda "Zmierzchu" po raz pierwszy opowiada o swojej seksualności.

25-letnia Stewart, którą świat poznał przede wszystkim dzięki wcieleniu się w Bellę Swan w filmowej adaptacji sagi "Zmierzch", w lutym zdobyła francuskiego Cezara za drugoplanową rolę w filmie "Sils Maria".

Aktorka zawsze miała wiele fanek wśród kobiet kochających kobiety. Sama chętnie to wykorzystuje i często w wywiadach puszcza do nich oko. Po głośnym rozstaniu z Robertem Pattinsonem Stewart unika prasy, bardzo dbając o swoje prywatne życie. Od jakiegoś czasu jednak paparazzi fotografują ją w towarzystwie jej prywatnej asystentki, Alicii Cargile.

Aktorka wreszcie postanowiła zabrać głos, mówiąc "Ja jestem aktorką, żyję w cholernej wieloznaczności i kocham to. Nie czuję, że muszę wyjść i powiedzieć: "Oto mój coming out". Nie, ja po prostu wykonuję swoją pracę".

Warto przypomnieć, że w czerwcu tego roku mama Kristen, potwierdziła plotki że jej córka i Alicia Cargile są parą.

Aktorka w wywiadzie stwierdziła także "Za trzy, cztery lata będzie coraz więcej ludzi, którzy uznają definiowanie się jako osoba homo lub heteroseksualna za absolutnie zbędne. Po prostu będą robić swoje"



(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (24)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Koniaah (20) Radom 27.08.2015 1:57
Gaystew 4ever
zelka78 (39) Świecie obecnie,,, 24.08.2015 8:37
aja wole lesbijki niz bi...solin...
solIN (?) 17.08.2015 22:56
wolę biseksualne "splugawione" członkiem niż lesbijki "splugawione" emocjonalnym śmietnikiem i prostactwem.
stllts (?) 17.08.2015 19:05
A_:
stllts:
A_:
O związku z Pattinsonem nie wstydziła się opowiadać. Potem miała romans z żonatym reżyserem na planie "Królewny Śnieżki" - również wyjaśniała sytuację w mediach. Teraz, przy możliwym związku z kobietą o którym i tak wygadała się już jej mama, zasłania się pracą. Nie wiem, co tu lubić - jak dla mnie typowy bishaming.


O tych związkach opowiadała, bo było to na potrzeby mediów... to były fikcyjne związki, przecież ona jest homo, widać na pierwszy rzut oka. Nic dziwnego, że jak dzieje się coś prawdziwego to woli to utrzymać w sferze prywatnej.


Może jest homo, może jest bi - tego nie wiemy. Ale robienie czegoś na potrzeby mediów a teraz zasłanianie się pracą nic dobrego nie wróży.


Taką ma pracę.
BoyPol (?) 17.08.2015 13:40
Dla mnie popieprzone jest jak dla kogoś może w ogóle mieć znaczenie komu ktoś coś wkładał. Nigdy by mi do łba nie wpadło, aby analizować, czy osoba z którą chcę się umówić wcześniej bzykała się z kolegą, koleżanką, czy z odkurzaczem. Jakie to ma znaczenie? Czy ja się umawiam z penisem/waginą czy z człowiekiem?

Widać jak wiele osób ma tu tak ograniczone spojrzenie na świat a potem są zdziwione, że nikt ich nie chce znosić. Sami najpierw się tolerancji nauczcie, a nie oczekujecie jej od innych.
Gona (24) Bydgoszcz 15.08.2015 22:52
Krystyna najlepsza! ♥
deng zgao ping (?) 15.08.2015 21:35
Ciekawe..jak dziewczyna nadziewala sie na penisa to jest splugawiona i nieatrakcyjna dla innej.

U gejow chyba tak to nie działa. Jak wkladal w dziewczyny to ok byleby tereaz wkladal w faceta.
A_ (28) Warszawa 15.08.2015 13:36
Musztarda:
@crazy pants, nie rozumiem twojego oburzenia, że nie chciałabym być w związku z biseksualistką. Jeżeli faceci wkładają kobietom to są one splugawione męskim organem i ich ciała obrzydzają mnie...


Nie rozumiem, jak ktoś będący LGBT może pisać takie rzeczy.
skyress-v (?) 14.08.2015 21:47
Musztarda:
skyress-v:

I przepraszam, dla Ciebie to nie obojętne kto z kim śpi? Więc zachowujesz się jak ludzie, którzy lubią wpieprzać się w nieswoje sprawy.. Akurat to kto z kim śpi powinno być bardzo daleko w ocenie danej osoby -.-

Wprost przeciwnie, wszystko o człowiek robi, z kim śpi, świadczy o nim. Np Kristen miała romans z żonatym facetem i w złym świetle ją to stawia. Kristen jest osobą bez zasad i nazywa to wieloznacznością.

Np jeżeli ktoś jest rozpustny i śpi z kim popadnie to ludzie go oceniają. Poważne osoby nie chcą kogoś takiego za swojego partnera.


Ale Ty napisałaś, że kogoś dla Ciebie przekreśla samo bycie bi, bo mogła kiedyś obcować z facetem. Puste.
A_ (28) Warszawa 14.08.2015 21:41
stllts:
A_:
O związku z Pattinsonem nie wstydziła się opowiadać. Potem miała romans z żonatym reżyserem na planie "Królewny Śnieżki" - również wyjaśniała sytuację w mediach. Teraz, przy możliwym związku z kobietą o którym i tak wygadała się już jej mama, zasłania się pracą. Nie wiem, co tu lubić - jak dla mnie typowy bishaming.


O tych związkach opowiadała, bo było to na potrzeby mediów... to były fikcyjne związki, przecież ona jest homo, widać na pierwszy rzut oka. Nic dziwnego, że jak dzieje się coś prawdziwego to woli to utrzymać w sferze prywatnej.


Może jest homo, może jest bi - tego nie wiemy. Ale robienie czegoś na potrzeby mediów a teraz zasłanianie się pracą nic dobrego nie wróży.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran