logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
10
0
0

Wygraj bilety na "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię"

Ostatni spektakl już w niedzielę!

Dodano: 20.05.2015, Aktualizacja: 21.05.2015

W najbliższą niedzielę, 24 maja, w TR Warszawa odbędzie się pożegnanie z tytułem "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię" w reż. Przemysława Wojcieszka. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na spektakl z muzyką zespołu Pustki, w którym grają m.in. Agnieszka Podsiadlik, Eryk Lubos i Tomasz Tyndyk.

Nie pamiętam już, gdzie widziałem tę parę. W Krakowie wiosną 94., w Warszawie rok później, czy może we Wrocławiu, gdzie przyjeżdżało ich więcej niż gdziekolwiek indziej, dopóki nie pojawił się Londyn. Nie, to nie jest jakaś tam miłość. Ta jest inna, ponieważ dotyczy nas. W każdym razie widziałem. I do dzisiaj dobrze pamiętam. Pamiętam też swój podziw i dumę, że nie ma w nich strachu, ale też ból i wstyd, że aby iść razem przez miasto potrzebują tyle odwagi. A jeśli nawet gapią się, to co. Nie chcę o tym wiedzieć i nic mnie to nie obchodzi. Wtuleni w kąt nocnego autobusu, schowani na końcu wagonika podmiejskiego pociągu, odpalający od siebie papierosy na tyłach bud z żarciem. Dwudziestoletni mistrzowie zakazanych gestów. Pocałunków, uścisków i przytuleń tak delikatnych, że niewidocznych dla współpasażerów. Jeśli odważą się Ciebie dotknąć, będę walczył do ostatniego oddechu, przysięgam. Za progiem tego teatru powietrze smakuje trochę inaczej. W bufecie jest niezła kawa. A chłopak z szatni podający Ci kurtkę uśmiecha się naprawdę bez powodu. Jesteśmy razem i trochę boli nas głowa z przepicia. Jesteśmy młodzi i naprawdę niczego nam nie brakuje. To dobry moment, aby o rzeczach ważnych pisać wielkimi literami. COKOLWIEK SIĘ ZDARZY, KOCHAM CIĘ. Teraz i na zawsze.

Więcej informacji na stronie TR Warszawa.

KONKURS!

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na spektakl. Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać nam maila (za pomocą formularza) o tytule COKOLWIEK SIĘ ZDARZY, KOCHAM CIĘ. Kto pierwszy ten lepszy!

Na maile czekamy do piątku, 22.05.2015 roku. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Szukasz ciekawych wydarzeń LGBT i LGBT-friendly? Zapraszamy do zapoznania się z naszym QUEEROWYM ROZKŁADEM JAZDY!

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku