logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.10.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
11
66
30

Chuligański atak na grupę LGBT w Katowicach

Ofiara pobicia w szpitalu, trzy osoby zatrzymane

Dodano: 02.04.2015, Aktualizacja: 02.04.2015

1 kwietnia funkcjonariusze katowickiej policji zatrzymali trzy osoby oskarżone o rozbicie spotkania grupy gejów i lesbijek.

Wydarzenie miało miejsce w muszli koncertowej w parku przy ul. Kopalnianej w Katowicach. Grupa kilkunastu nastolatków rozpoczęła wyzywać uczestników zebrania. Rzecznik prasowy komendy, komisarz Jacek Pytel w swoim oświadczeniu dla "Gazety Wyborczej" mówił: "Kiedy jeden z przebywających w parku 18-latków zwrócił im uwagę, aby odpuścili, napastnicy go zaatakowali i dotkliwie pobili".

W wyniku całego zdarzenia 18-latek odniósł poważne obrażenia brzucha i głowy. Ranny trafił na obserwację do szpitala. Zarzuty ciężkiego pobicia przedstawiono 17-latkowi. Przed sądem rodzinnych stanie także dwóch szesnastolatków.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (30)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Nicooola (?) 16.11.2016 10:34
To niestety jest Polska.
Nie zmieni się to nawet za 20 lat.,
lodoweserce (45) Praga 16.11.2016 10:06
"W Polsce obcowanie płciowe i inne czynności seksualne z osobą poniżej 15. roku życia stanowią przestępstwo. Na zasadach określonych w Kodeksie Karnym odpowiadają osoby, które popełniły czyn po ukończeniu 17 lat."

Tyle w temacie i nie mieszajcie już tutaj.
x. (?) 07.04.2015 22:16
deng zgao ping:
Jeśli dwóch 16-latkółw sex - to do poprawczaka.


Polecam program "Teen Mom Poland"
Figlid (19) Wrocław / Jelenia Góra 07.04.2015 19:51
Jeśli dwóch 16-latkółw sex - to do poprawczaka.

Latasz na komendę kablować na swoich kolegów, cokolwiek zrobią niezgodnie z prawem? Bo taką postawę widzę w twoich komentarzach tutaj.
deng zgao ping (?) 07.04.2015 18:33
Jeśli dwóch 16-latkółw sex - to do poprawczaka.
deng zgao ping (?) 07.04.2015 18:32
Tylko głupek posuwa się do obelg w dyskusji.

Tak jak rrr napisał, właśnie jest taki absurd. Jeśli powiemy nielatowi, że chcemy go na sex ale nie obiecujemy mu, że będzie przyjemnie, na jego ryzyko, to wtedy to przestępstwem nie jest.

Tylko wystarczy, że nielat trafi się wredny i nakabluje na policję na nas i powie tam, że mówiliśmy mu, że będzie fajnie, obiecywaliśmy przyjemność no i po nas. BO mało kto uwierzy, że ktoś skłonił nielata do sexu nie obiecując mu przyjemności.
ajane (24) Katowice 05.04.2015 23:55
Dajcie spokój.... To był abstrakcja.... Tyle.
Dzień jak co dzień takie osoby szukają zaczepki nie tylko wśród nas ale i też innych ludzi a to , że byliśmy w okolicy to już inna sprawa.....
publikują wszędzie ten artykuł jakby nie wiem co chciał ukazać...
Pobicia mają miejsce codziennie ... WSZĘDZIE.... no i co ?
Policja super szybko zareagowała? Brawo dla nich ?
Nie prawda , fajnie , że ich złapali ale tylko dzięki filmikowi na którym były ich twarze oraz nazwiskom , które zostały podane.. Przychodząc na policje z takim pakietem .... po 10 minutach ich mieli... Wiec takie pociskanie wsadzmy między bajki i opowieści drzewa sandałowego.

Pozdrawiam....
Figlid (19) Wrocław / Jelenia Góra 04.04.2015 23:01
Powtarzam - nie wolno uprawiać sexu z osobami poniżej 18 roku życia, ponieważ na podstawie art. 199 par 3 k.k. grozi za to kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Nie ma żadnego znaczenia, że młody chciał, nie ma też znaczenia, czy mu było dobrze czy źle, wystarczy, że powie, że zrobił sex w przekonaniu, że będzie mu dobrze ( co jest oczywiste, bo sex się robi dla przyjemności ) i to już wystarczy, aby jego kochanka wsadzić do więzienia.

A za dwóch 16 lat to co? Samemu z sobą się liczy? I co zrobisz, wprowadzisz policję myśli czy teleekrany w każdym domu? :P
psom na pożarcie (?) 04.04.2015 22:57
deng zgao ping:
Oczywiście, że korzyść osobista to także przyjemność.


Przeczytałem przytoczony przez Ciebie przepis. Następnie poszukałem go w necie, a nuż jakimś cudem coś spieprzyłeś przy kopiowaniu. Nie, treść ta sama. Przeczytałem raz jeszcze. I raz jeszcze, bardzo się wysilając nadinterpretacyjnie - nie, dalej nic.
W końcu jednak zauważyłem powyższą wypowiedź i zrozumiałem - Ty po prostu ćpiesz smalec dożylnie. Dla własnego dobra nie zostawaj prawnikiem, Twoi wykładowcy osraliby się ze śmiechu i byłoby krępująco.
kubus (?) 04.04.2015 14:19
A cóż to za bojownik się znalazł w kometarzach O.o

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Chuligański atak na grupę LGBT w Katowicach (c) Fotolia