logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
55
0
2

Czy można wyciągnąć z szafy kogoś, kto w niej nie siedzi?

Gwiazda "Imperium" o coming oucie u Ellen

Dodano: 10.03.2015, Aktualizacja: 10.03.2015

"Nie ma żadnej szafy, nigdy w żadnej nie byłem. Nie mam jej nawet w domu... Ale mam dom za który jestem odpowiedzialny i który muszę chronić. Dlatego nie mówiłem o moim osobistym życiu" - powiedział w rozmowie z Ellen DeGeneres aktor Jussie Smollett, gwiazda serialu "Imperium", który bije rekordy popularności na całym świecie.

Reżyserem "Imperium" jest Lee Daniels, jedyny ujawniony czarnoskóry reżyser w Hollywood, twórca takich filmów jak "Hej, Skarbie" (oryg. tytuł: "Precious: Based on the novel "Push" by Sapphire"), "Kamerdyner", czy "Pokusa" z Nicole Kidman.

"Imperium" opowiada o życiu rodzinnym i pracy Luciousa Lyona, który jest właścicielem dużej wytwórni muzycznej Empire Enterprises. Ciężko chory Lyon musi znaleźć następcę: który z jego trzech synów najlepiej odnajdzie się w tej roli? Musicalowy serial (a za muzykę odpowiada m.in. Timbaland) w USA już nazwano "hip-hopową Dynastią".

Smollett wciela się w serialu w rolę jednego z synów Luciousa, utalentowanego Jamala, który jest gejem i mieszka z chłopakiem. Ojciec Jamala nie akceptuje homoseksualności syna, ten zaś przeciwko ojcu się buntuje. Lee Daniels nie ukrywał w wywiadach, że branżowy wątek ojciec-syn jest inspirowany własnymi doświadczeniami reżysera. Amerykańskie media LGBT już po premierze pilotowego odcinka nie kryły zachwytu - czy "Imperium" będzie pierwszą mainstreamową produkcją, która pokaże problem homofobii wśród Afroamerykanów?Serial zbiera świetne recenzje i bije rekordy popularności na całym świecie. Nie ma więc co się dziwić, że grający w nim aktorzy i aktorki szybko przyciągnęli uwagę mediów. W przypadku Smolletta wszystko zaczęło się od... outingu. 31-letni aktor i piosenkarz postanowił więc przerwać domysły i wystąpił w programie Ellen DeGeneres. "Nie ma żadnej szafy, nigdy w żadnej nie byłem. Nie mam jej nawet w domu... Ale mam dom za który jestem odpowiedzialny i który muszę chronić. Dlatego nie mówiłem o moim osobistym życiu. Ale z pewnością nie ma szafy, w której siedzę... Ale też nie odczytujmy negatywnie tego, że nie chcę mówić o moim osobistym życiu. Nie będę ukrywał, ani wypierał się tego, kim stworzył mnie Bóg" - mówił Smollett u Ellen.Amerykańskie media LGBT zachodzą więc w głowę: czy to był coming out i czy można wyciągnąć z szafy kogoś, kto twierdzi, że nigdy w niej nie siedział?

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (2)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
oldschoolowy (?) 13.03.2015 0:25
Zazwyczaj można. Można mu podnieść poprzeczkę. Wyciągnąć coś co nie widziało jeszcze światła dziennego. Można zrobić OBORĘ! :D
Andrzej Ariel (?) 11.03.2015 9:29
Można za przeproszeniem j...... w tą szafę :)

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Czy można wyciągnąć z szafy kogoś, kto w niej nie siedzi? Jussie Smollett i Rafael de La Fuente w "Imperium" (fot. za: mat. pras.)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku