logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
15.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
8
15
5

Gdańsk: homoseksualizmem w... kandydata

W niedzielę druga tura!

Dodano: 26.11.2014, Aktualizacja: 26.11.2014

Paweł Adamowicz promuje w Gdańsku homoseksualizm? Ulotki o takiej treści pojawiły się ostatnio przed kościołem na Przymorzu - o czym donosi "Gazeta.pl". Ubiegający się o reelekcję Paweł Adamowicz oraz Andrzej Jaworski z Prawa i Sprawiedliwości zmierzą się w niedzielę w drugiej turze wyborów na prezydenta Gdańska. A my przypominamy, że Robert Biedroń i Agnieszka Łuczak powalczą o prezydentury w Słupsku i Tomaszowie Mazowieckim!

W pierwszej turze Adamowicz otrzymał 46,05 proc. głosów, Jaworski - 26,15 proc.

"Paweł Adamowicz pozwala, by organizacje homoseksualne przedstawiały swoją ofertę młodzieży (w tym także gimnazjalistom) na różnego rodzaju spotkaniach, warsztatach, targach. Paweł Adamowicz planował dwa lata temu otwarcie w Katowni Gdańskiej Muzeum Praw Człowieka, gdzie miały być prowadzone warsztaty antydyskryminacyjne oraz wrażliwości genderowej, promujące homoseksualizm, zrównujące osoby niepełnosprawne, Kaszubów z ... homoseksualistami. W ramach warsztatów florystycznych niepełnosprawni mieli przygotowywać kwietniki ze znakiem tęczy (symbolem homoseksualistów). Prace te miały być wystawiane potem w różnych punktach Gdańska" - dowiadujemy się z wysłanej serwisowi przez czytelniczkę ulotki, której autorzy/autorki apelują, by nie głosować na Adamowicza.

Andrzej Jaworski, poseł Prawa i Sprawiedliwości dał się przede wszystkim poznać jako przewodniczący słynnego już Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski. Zapytany jednak przez dziennikarzy "Gazety.pl" czy wie o homofobicznych ulotkach, odpowiedział "Nie uważam, żeby Paweł Adamowicz promował homoseksualizm, a osobiście nie mam nic przeciwko mniejszościom homoseksualnym".

Przypomnijmy, że Robert Biedroń (Słupsk) i Agnieszka Łuczak (Tomaszów Mazowiecki) wezmą udział w drugich turach w wyborach prezydenckich w swoich miastach.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (5)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
karloso_22 (27) Malbork/Tczew/Gdańsk 29.11.2014 19:19
Kiełbasa wyborcza to okropna sprawa... PO i PiS to i tak przewaga prawicy. Żadnej poprawy i tak nie będzie.
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 0
bombadil (22) Warszawa 26.11.2014 21:50
Od niedawna mieszkam w Warszawie i tu się dopiero promuje homoseksualizm! Promocje tego są wszędzie. Od bazarowych stoisk po pułki w supermarketach. Ale jakie ceny! 29.99zł za kilogram homoseksualizmu! I oni nazywają to promocją! U siebie na Kujawach to za 1,5kg p płaciłem nie więcej niż dwie dychy. Rok temu to homoseksualizm nieźle podrożał bo wraz ze spaleniem tęczy zrobiło się głośno i wzrósł popyt, ale teraz? Naprawdę nie rozumiem. Mam wrażenie, że cenami manipuluje jakieś lobby...
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 0
zelka78 (39) Świecie obecnie,,, 01.12.2014 17:43
karloso_22:
Kiełbasa wyborcza to okropna sprawa... PO i PiS to i tak przewaga prawicy. Żadnej poprawy i tak nie będzie. raczej nie bedzi nic...
shingao (31) Szczecin 26.11.2014 21:56
@bombadil

Eee... Tanio się Wy tam Warszawie wyceniacie :P
Moje kilogramy są bezcenne :D
shingao (31) Szczecin 26.11.2014 21:48
Autorzy ulotki promują głupotę. Należy w trybie pilny powołać Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Ogłupianiu Polaków.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku