logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
240
0
5

Ellen Page: czułam się winna, bo nie mogłam być sobą

Aktorka o swoim coming oucie

Dodano: 30.04.2014, Aktualizacja: 02.05.2014

"Ciągle stresowałam się tym, że ktoś się dowie, czułam się nieswojo wśród gejów i lesbijek, czułam się winna, bo nie mogłam być sobą" - powiedziała aktorka Ellen Page w szczerej rozmowie z magazynem "Flare", którą ilustruje piękna sesja.

W lutym tego roku Page wystąpiła podczas konferencji Human Rights Campaign w Las Vegas. "Jestem tutaj, ponieważ jestem lesbijką i być może mogę wpłynąć na zmiany społeczne. Mogę pomóc innym, by było im łatwiej i byli bardziej szczęśliwi" - powiedziała aktorka, dodając, że jest "zmęczona kłamstwami i milczeniem". "Cierpiałam latami - bałam się ujawnienia. Cierpiał mój duch, moje zdrowie psychiczne i moje związki. I dziś tu stoję, z wami wszystkimi. Dziękuję za zainspirowanie mnie. Dziękuję za nadzieję. Szczęśliwych Walentynek" - mówiła Page.

"Im więcej czasu mijało, im więcej rzeczy działo się w moim życiu – pomyślałam: chcę móc kochać kogoś otwarcie, chcę iść ulicą z moją dziewczyną i trzymać ją za rękę. Poczułam się szczęśliwa i pewna siebie. Po raz pierwszy od lat pełna inspiracji i pomysłów. I jestem pewna, że to miało związek z pozbyciem się plecaka pełnego cegieł, który do tej pory nosiłam" – powiedziała Page o swoim coming oucie magazynowi "Flare". Aktorka odniosła się też do krytyków, którzy podkreślali, że nie musiała się ujawniać. "Słyszysz takie rzeczy: ludzie nie muszą wiedzieć o tobie wszystkiego, bo żyją iluzją, którą tworzysz na ekranie. Ale jakoś nie widzę, by inne aktorki ukrywały swoje życie. Podwójne standardy?" - pytała retorycznie Page.

Okazuje się, że coming out miał też wpływ na... oficjalną garderobę. Aktorka ucieszyła się, że nie jest już zmuszona do noszenia sukienek na premiery - garnitury i smokingi też są mile widziane.

Nominowana do Oscara za rolę w filmie "Juno" Page jest jedną z najciekawszych - i najczęściej nagradzanych aktorek młodego pokolenia. Ma za sobą rolę w takich filmach jak "Incepcja", czy "Zakochani w Rzymie". W tym roku zobaczymy ją m.in. w "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie".

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (5)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
niepewn0sc (?) 02.05.2014 15:02
Kocham ją ♥
SennaAsia (25) okolice Poznania. 02.05.2014 11:49
Podobała mi się strasznie w "Incepcji" , życzę jej szczęścia z całego serduszka :)
Markotny (27) Gdynia 01.05.2014 21:47
Utalentowana aktorka o zjawiskowym spojrzeniu! =)
Agata   dodane przez Facebooka 01.05.2014 13:50
Madra dziewczyna, zycze jej wiele szczęścia
Magdalena   dodane przez Facebooka 01.05.2014 12:28

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Ellen Page: czułam się winna, bo nie mogłam być sobą Ellen Page na okładce "Flare"
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku