logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
11.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
42
1
6

"Zdrowe podejście do gender" a'la Fronda

Portal zablokowany na Facebooku

Dodano: 15.01.2014, Aktualizacja: 15.01.2014

Strona portalu Fronda.pl na Facebooku ponownie została zablokowana. Jej administratorzy nie będą mogli wrzucać postów przez 30 dni. Wszystko z powodu wpisu o reakcji Artura Szpilki na pytanie o gender. "A kto to jest? Pedały? Dajże spokój, bo jak cię zaraz gwizdnę, o pedałach będziesz mi tu pytania zadawał" – przywoływaliśmy odpowiedź boksera w poniedziałek. Redaktor naczelny Frondy jest zaskoczony blokadą – "Naszą winą jest zamieszczenie linka do artykułu o Arturze Szpilce i jego zdrowym podejściu do gender".

Jak owe zdrowe podejście do gender się przejawia? W poniedziałek donosiliśmy o wypowiedzi Artura Szpilki przed odlotem do Chicago. Na YouTube.com pojawił się fragment wywiadu dla serwisu ringpolska.pl, w którym bokser odpowiada na pytanie "co sądzi o gender". "A kto to jest? Pedały? Dajże spokój, bo jak cię zaraz gwizdnę, o pedałach będziesz mi tu pytania zadawał". Szpilka nie omieszkał dodać, że "pedałów nienawidzi" i nie da się "wpakować" do Holyfielda. Fragment wywiadu ze Szpilką ochoczo linkowały i opisywały prawicowe portale, w tym Fronda.pl. Wczoraj – strona facebookowa Frondy dostała 30-dniową blokadę na wrzucanie postów, właśnie z powodu artykułu o Szpilce."Co takiego nie spodobało się administracji Facebooka? Słowo "pedały?" czy może "gender"? Nie wiem, fakt faktem, że mamy bana na Facebooku. A po jej sieci nadal krążą strony, fan page antykatolickie, satanistyczne, progejowskie i inne "cholerstwa" na których natykamy się na jad antychrześcijański, że ma się wrażenie, że Facebook to miejsce opętane" - dowiadujemy się z Frondy.

Pozostaje nam pogratulować redaktorom Frondy chrześcijańskiego dyskursu.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (6)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
BARAKIEL (24) Warszawa 16.01.2014 0:46
I właśnie taka nienawiść nie jest niczym normalnym i takie przypadki leczy się całkiem skutecznie :P
piszinger (?) 15.01.2014 17:10
Wlasciwie mnie zastanawia, po co sie emocjonowac takimi pajacami jak JKM czy Terlik. To sa przeciez tak skrajnie malo interesujace postacie, mowia wciaz o tym samym, w ten sam sposob.
Nie posunalbym sie do tego, ze sa to osoby z zaburzeniami/chorobami psychicznymi. Wybrali po prostu taki lajfstajl, ze fundamentem ich obecnosci w przestrzeni jest sianie nienawisci i pogardy dla innych, najlepiej takich, ktorzy sie niespecjalnie moga bronic.
BARAKIEL (24) Warszawa 15.01.2014 16:54
Powiem tylko tyle, żeby nie stosować zwrotnie w stosunku do p. Terlikowskiego mowy nienawiści, którą ociekają jego wypowiedzi. Takie problemy jak nienawiść do wszystkiego co go otacza można skonsultować z psychologiem, czy psychiatrą, bo takowe wyraźnie w jego przypadku zaburzają sferę kontaktów ze społeczeństwem. Zamknąć ust mu nie można, bo kościół gotów uznać go za męczennika i pod jego sztandarem dalej głosić, że homoseksualizm to zboczenie i choroba, za to w bardzo prosty sposób można się odnieś do jego czynów, mianowicie olać je :P
Soloholic (23) Szczecin 15.01.2014 12:38
Terlikowski żalący się, że na chrześcijan trwa nagonka, która jest pełna jadu to czysta hipokryzja poparta nie wiadomo jakim mniemaniem o sobie i wywyższaniem swoich poglądów nad inne (przy czym tych innych w ogóle nie szanuje). Terlikowskiego należy ignorować- zatracił się w wylewaniu pseudo chrześcijańskiego jadu- "pseudo" ponieważ są jeszcze normalni chrześcijanie, którzy idą z prawdziwym duchem wiary.
Lesbian   dodane przez Facebooka 15.01.2014 11:24
Każdy jad można powstrzymać. Tomasz Terlikowski już dawno minął się z głoszeniem "Słowa Bożego" na portalu. Nie chodzi tutaj tylko "nowego idola" i o artykuł o Szpilce, ale o całą nienawiść wobec LGBT, WOŚP lub Agnieszki Radwańskiej.
l-girl (25) Wrocław 15.01.2014 11:16
Pan Terlikowski ma swój świat w którym wszystko jest zagrożeniem dla chrześcijaństwa łącznie z nowym papieżem. Łatwiej zrzucać winę na "opętany" facebook niż przyznać że trochę się mija z naukami Chrystusa. Zresztą co ja tam wiem reprezentuję przecież złe homo lobby.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
"Zdrowe podejście do gender" a'la Fronda (c) alphaspirit - Fot. Fotolia.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku