logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.08.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
126
5
17

W styczniu nowy gejowski serial

Będzie godny następca "Queer as Folk"?

Dodano: 27.11.2013, Aktualizacja: 27.11.2013

W styczniu na antenie HBO zadebiutuje serial, który już okrzyknięto nowym "Queer as Folk". "Looking", bo taki tytuł będzie miała produkcja, opowiada o grupie kumpli-gejów mieszkających w San Francisco.

Od niedawna możemy obejrzeć pierwsze teasery i zapowiedzi serialu, w którym zobaczymy m.in. Jonathana Groffa, Murraya Bartletta, czy Russella Toveya. Groff jest ujawnionym gejem od 2009 roku, przez jakiś czas spotykał się z Zacharym Quinto. Także ujawniony jest Tovey, brytyjski aktor znany głównie z telewizji, dla którego to będzie debiut za oceanem.

"Looking" ma opowiadać o poszukujących miłości w San Francisco trzech kumplach-gejach. Brzmi znajomo?



Serial na swych stronach zapowiada także polski oddział HBO.



(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (17)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Matthew91PN (?) 03.12.2013 0:44
Jestem pozytywnie nastawiony! ♥

Postacie w QaF były zrównoważone, byli mężczyźni jak i "modele", na przykład Brian z QaF jest doskonałym przykładem mężczyzny.
Sania (?) 29.11.2013 13:11
Ale gdyby każdy aktor grał mężczyznę z ulicy, niezbyt urodziwego ile gejomaniaczek zachwycałoby się serialem, czy młodzi chłopcy wyszukiwaliby sobie, wśród postaci grających, swoich przyszłych partnerów wzdychając do nich? Producentom chodzi głównie o sprzedaż, a przeciętną buzią nie zarobią. Tak uważam.
tremere (35) Kraków 29.11.2013 10:33
Sania:
evan01710:
W "Queer as folk" mieliśmy ślicznych, ogolonych, hamerykańskich "wiecznie młodych".
Czy nie macie wrażenia, że stereotyp urody męskiej się zmienił, wraca moda na brodaczy? choć wąsy mnie nie przekonują ;D


Śmiem twierdzić, że nie oglądałeś całego serialu. Ted.ewidentnie nie był wygolonym i młodym chłopcem z okładki :P Każda z tych postaci była inna.
Moda na męskch gejów mi pasuje, o ile męskim zachowaniem nie jest pastwienie się nad nad tymi "niemęskimi" ze swoimi kumplami hetero.


Dokładnie. Mike również nie. Facet, jakiego można spotkać na ulicy. Jak i również Ben. A Justin? Jak niby inaczej miałby wyglądać. Przecież grał nastolatka.

Brody ją okej, wąsy nie.

Oj, pewnie, że oglądałem całość ;)
Każdy typ można spotkać na ulicy, bo... każdy, model czy nie, może chodzić po ulicy :D No proszę was...

Ja tu mówię o pewnej modzie, czy przyzwoleniu producentów seriali, na pokazywanie czegoś poza poprawnością polityczną czy poprawnością "look'u". Ted czasem chodził niedogolony i był typem "niegroźnego pracusia z sąsiedztwa, taki miły i nienarzucający", ale to wciąż typ jaki możemy spotkać np. w "Desperate Housewives". I bardzo przystojny imho ;)

Ale to wciąż nie jest średnia ulicy, tej zupełnej zwyczajności brakowało mi w QaF najbardziej. Zobaczymy jak sobie z tym poradzi "Looking".
Weidau (30) Wrocław 29.11.2013 9:50
QaF przestałem oglądać w połowie. Tutaj bardzo mnie zachęcają nowe twarze, w końcu wyglądające jak znajomy z ławki lub chłopak idą ulicą a nie jak banda modeli z wystawy. :-)
Sania (?) 29.11.2013 9:23
evan01710:
W "Queer as folk" mieliśmy ślicznych, ogolonych, hamerykańskich "wiecznie młodych".
Czy nie macie wrażenia, że stereotyp urody męskiej się zmienił, wraca moda na brodaczy? choć wąsy mnie nie przekonują ;D


Śmiem twierdzić, że nie oglądałeś całego serialu. Ted.ewidentnie nie był wygolonym i młodym chłopcem z okładki :P Każda z tych postaci była inna.
Moda na męskch gejów mi pasuje, o ile męskim zachowaniem nie jest pastwienie się nad nad tymi "niemęskimi" ze swoimi kumplami hetero.


Dokładnie. Mike również nie. Facet, jakiego można spotkać na ulicy. Jak i również Ben. A Justin? Jak niby inaczej miałby wyglądać. Przecież grał nastolatka.

Brody ją okej, wąsy nie.
pietrus (49) Katowice 29.11.2013 3:11
No i wreszcie facet , cukiereczki się przejadły
evan01710 (26) POZnan 29.11.2013 0:03
W "Queer as folk" mieliśmy ślicznych, ogolonych, hamerykańskich "wiecznie młodych".
Czy nie macie wrażenia, że stereotyp urody męskiej się zmienił, wraca moda na brodaczy? choć wąsy mnie nie przekonują ;D


Śmiem twierdzić, że nie oglądałeś całego serialu. Ted.ewidentnie nie był wygolonym i młodym chłopcem z okładki :P Każda z tych postaci była inna.
Moda na męskch gejów mi pasuje, o ile męskim zachowaniem nie jest pastwienie się nad nad tymi "niemęskimi" ze swoimi kumplami hetero.
肉桂 (?) 28.11.2013 22:44
little_liar:
a miałem odstawić seriale XD


no i się nie pouczysz, to takie smutne xD
skatty (26) ... 28.11.2013 19:36
Przydałby się też lesbijski serial :( Zazdroszczę!
little_liar (22) Poznań 28.11.2013 12:55
tremere:
diverso:
Nie ma słodkiego twinka w stylu Justina to nie oglądam x]

Czy nie macie wrażenia, że stereotyp urody męskiej się zmienił, wraca moda na brodaczy? choć wąsy mnie nie przekonują ;D


broda hot, wąsy not :P

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
W styczniu nowy gejowski serial Fot. za: youtube.com