logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
10
46
21

Łukaszenka: lepiej być dyktatorem niż gejem

Sikorski się nie zgadza

Dodano: 05.03.2012

Aleksander Łukaszenka, prezydent Białorusi, odniósł się do krytyki ze strony Guido Westerwelle, wyoutowanego szefa niemieckiej dyplomacji, słowami: "Lepiej być dyktatorem niż gejem". "Nie zgadzam się" - napisał dziś na swoim Twitterze Radosław Sikorski, któremu także się oberwało.

W odpowiedzi na ostatnie sankcje nałożone na Białoruś przez Unię Europejską, Łukaszenka nazwał Westerwelle i Sikorskiego "outsiderami, którzy zasługują na publiczne potępienie". "Jeden mieszka w Warszawie, drugi w Berlinie. A co do tego drugiego, który krzyczał ostatnio o dyktaturze: gdy to usłyszałem, pomyślałem sobie, że lepiej być dyktatorem niż gejem" - powiedział prezydent Białorusi. To nie pierwsza niestosowna uwaga ze strony Łukaszenki - w zeszłym roku radził szefowi niemieckiej dyplomacji, by ten "zaczął prowadzić normalne życie".

W obronie Westerwelle stanął nasz szef MSZ - Radosław Sikorski, który zalinkował na Twitterze doniesienie AFP o słowach Łukaszenki z komentarzem "I disagree" (Nie zgadzam się).

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (21)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
bsk (?) 07.03.2012 20:37
Pewnie lepiej ale jak się nie ma wyboru, to co robić?
marta131288 (?) 07.03.2012 11:53
No...To powiedział co wiedział...;)
kyane (33) 07.03.2012 9:53
Oj tam..., po prostu pan Łukaszenka poznał obie role od podszewki, po czym stwierdził, że bycie dyktatorem bardziej mu odpowiada. Chociaż kto go tam wie... Przecież jedno z drugim, przy odrobinie złej woli, może spokojnie iść w parze.
biskupa_dupa (28) Zielona Góra 07.03.2012 1:26
zgadzam się.
neguto (?) 06.03.2012 23:53
garrigue:
Jarek Kaczyński jest wcielił się w obie role doskonale i jaki efekt!


On się musi jeszcze wiele nauczyć póki co jest słabym gejem i dyktatorem. :)
garrigue (28) Warszawa 06.03.2012 21:22
Jarek Kaczyński jest wcielił się w obie role doskonale i jaki efekt!
shingao (31) Szczecin 06.03.2012 18:44
szczesny:
shingao:
szczesny:
Znam kilku dyktatorów-gejów...

Choć to tylko dyktatorzy mody to jednak wciąż to dyktatorzy:)


No tak. Od zbrodni na ludzkości do zbrodni na modzie jest niedaleka droga :P


Jest spora różnica. Największych zbrodni na modzie dokonuje tłum a nie dyktatorzy:)


A ja słyszałem, że wzorce przychodzą z góry (hierarchii społecznej). :P
szczesny (?) 06.03.2012 18:35
shingao:
szczesny:
Znam kilku dyktatorów-gejów...

Choć to tylko dyktatorzy mody to jednak wciąż to dyktatorzy:)


No tak. Od zbrodni na ludzkości do zbrodni na modzie jest niedaleka droga :P


Jest spora różnica. Największych zbrodni na modzie dokonuje tłum a nie dyktatorzy:)
shingao (31) Szczecin 06.03.2012 16:35
szczesny:
Znam kilku dyktatorów-gejów...

Choć to tylko dyktatorzy mody to jednak wciąż to dyktatorzy:)


No tak. Od zbrodni na ludzkości do zbrodni na modzie jest niedaleka droga :P
lucyfer (24) Wrocław 06.03.2012 15:15
Guido Westerwelle to Außenminister i Vizekanzler czyli Minister Spraw Zagranicznych i zastępca Kanclerza (a dokładniej pani Kanclerz). Kolejna wtopa na IS. Dlaczego nie bierzecie przykładu z gUry i nie używacie Wikipedii jak Prezydent?!

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran