logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
12
1
1

Wejściówki na film i super imprezę!

"Braterstwo" od piątku w kinach

Dodano: 06.09.2011

9 września swoją premierę w polskich kinach będzie miał debiut Nicolo Donato, "Braterstwo". Na niezwykły film opowiadający o wzajemnej fascynacji dwóch neonazistów zaprasza firma Mayfly. Razem z dystrybutorem zachęcamy do udziału w przedpremierowych pokazach, które odbędą się w czwartek w Warszawie, Krakowie oraz w Łodzi. Dla kinomaniaków oraz kinomaniaczek w stolicy mamy do rozdania 10 pojedynczych zaproszeń na pokaz filmu w Kinotece oraz pofilmową imprezę w foyer kina!

Podwójnie nagrodzone na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Rzymie "Braterstwo" zgłębia środowisko duńskich neonazistów, w którym najbardziej błyskotliwy spośród rekrutów - Lars - jest jednocześnie zakamuflowanym gejem. Zawiedziony po pominięciu go przy rozdzielaniu awansów w wojsku (najprawdopodobniej jako konsekwencja plotek o jego skłonnościach homoseksualnych) Lars (Thure Lindhardt) wydaje się kwestionować swoją męskość i szuka jej potwierdzenia gdzie indziej. Gdy trafia do neonazistowskiej grupy, gdzie jest szanowany i doceniany, całkowicie wnika w nowe środowisko. Poznaje tam Jimmy'ego (David Dencik), jednego z inicjatorów brutalnego linczu na młodym geju. Wkrótce wzajemna fascynacja Larsa i Jimmy'ego staje się dla obu bardzo niebezpieczna i coraz trudniejsza do ukrycia.Zaproszenia!

Pierwszych 10 osób, które prześlą nam wiadomość o treści Braterstwo za pomocą formularza poniżej, otrzyma pojedyncze wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu w Kinotece (pl. Defilad 1, Warszawa, godz. 21.00). Po filmie - impreza, dancing w foyer Kinoteki oraz wspólny toast!

Mailowo skontaktujemy się ze zwycięzcami. Bilety będą do odebrania w kawiarni w kinie na 30 minut przed seansem.

W wiadomości konkursowej prosimy o podanie imienia i nazwiska.

Portal Innastrona.pl objął film swoim patronatem.

ODPOWIEDŹ NA PYTANIE KONKURSOWE
Aby udzielić odpowiedzi należy się zalogować.
PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
jejperfekcyjnosc (17) Warszawa 06.09.2011 12:07
superimprezę łącznie.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wejściówki na film i super imprezę! Wejściówki na film i super imprezę! Wejściówki na film i super imprezę! Wejściówki na film i super imprezę!
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku