logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
103
0
19

Anna Paquin: "Jestem bi"

Czas na wyznania i zainteresowanie

Dodano: 02.04.2010

Znana z serialu "Czysta krew" Anna Paquin oświadczyła, że jest biseksualna. Jest to pierwsze publiczne wyznanie aktorki dotyczące jej orientacji.

Zdobywczyni Oskara za "Fortepian" wzięła udział w kampanii fundacji Cyndi Lauper True Colors, wspierającej społeczność LGBT. Kampania "Give a damn" (zainteresuj się, niech zacznie cię to obchodzić) jest wspierana przez wiele znanych osób: Eltona Johna, Whoopi Goldberg, Cynthię Nixon.

Paquin jest zaręczona z kolegą z planu "Czystej krwi", Stephenem Moyerem.

Reklama kampanii "Give a damn" i wyznanie Paquin:



(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (19)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
rojza_genendel (36) Kraków 08.04.2010 10:55
kornedo:
nie wiem, ale mi to jakoś nie pomaga, że jakaś tam 2 rzędowa aktorka oświadczyła, że jest bi, jeżeli ktoś kto jest sławny jak Ricky Martin o którym każdy słyszał i każdy go zna, to rozumiem, myślałem na początku, że to jakas polska aktorka ( bo polski tytuł serialu hehe)

Drugorzędna jeśli już...
Tyle że Anna jest aktorką pierwszorzędną. Uznaną jeszcze jako dziecko w "Fortepianie".
kornedo (?) 07.04.2010 19:05
jeśli grała " Dzieci Ireny..." to fajnie, że jest bi, jaki dysonans... zwracam honor, nie jest 2 rzędową aktorką
undertaker (?) 07.04.2010 18:38
lukasho:
a dlaczego nikt nie zauważył, że ona grała Irenę Sendlerową w "Dzieciach Ireny... " ??? Czyżby z obawy, że polskie społeczeństwo mogłoby wpisać film na listę filmów zakazanych, bo narodową bohaterkę odgrywa biseksualistka...

Ach! Te cudowne teorie spiskowe ;)
lukasho (?) 07.04.2010 0:12
a dlaczego nikt nie zauważył, że ona grała Irenę Sendlerową w "Dzieciach Ireny... " ??? Czyżby z obawy, że polskie społeczeństwo mogłoby wpisać film na listę filmów zakazanych, bo narodową bohaterkę odgrywa biseksualistka...

co do True Blood i analogii homoseksualizmu z wampiryzmem... to można było to zauważyć wcześniej... ja tam jestem wampirem ;-)
whatthefuck69 (26) Kraków 06.04.2010 22:34
kornedo:
nie wiem, ale mi to jakoś nie pomaga, że jakaś tam 2 rzędowa aktorka oświadczyła, że jest bi, jeżeli ktoś kto jest sławny jak Ricky Martin o którym każdy słyszał i każdy go zna, to rozumiem, myślałem na początku, że to jakas polska aktorka ( bo polski tytuł serialu hehe)


drugorzędowa? chyba dla Ciebie :D
uwielbiam "Fortepian", za który została nagrodzona Oscarem. Piękny film. Muzyka rewelacyjna! Aż mnie dreszcze przechodzą :P. Nauczyłem się nawet grać jeden utwór z filmu na fortepianie i mi nieźle wychodziło :D. Nie no, film magiczny.
"True Blood" tez rewelacyjny :)). jestem ciekaw, czy to tylko ja, czy ktoś jeszcze dostrzegł analogię między wampirami a homoseksualistami? ;D Na dodateko podziwiam Alana Balla (twórce serialu) za "American Beauty" i "Sześć stóp pod ziemią" :P
kornedo (?) 06.04.2010 15:00
nie wiem, ale mi to jakoś nie pomaga, że jakaś tam 2 rzędowa aktorka oświadczyła, że jest bi, jeżeli ktoś kto jest sławny jak Ricky Martin o którym każdy słyszał i każdy go zna, to rozumiem, myślałem na początku, że to jakas polska aktorka ( bo polski tytuł serialu hehe)
yomawaru (25) Warszawa 05.04.2010 13:02
Nie mam pojęcia kto to, ale cieszę się jej szczęściem. I w ogóle.
adrian33333 (?) 03.04.2010 22:59
uwielbiam ją :D
gandi (43) Edinburgh 03.04.2010 19:57
mozna sie zarejstrowac na stronie:
http://www.wegiveadamn.org

Puszczanie dalej info o tej akcji choćby i przez Facebook, czy NK to zawsze coś.
seledyn (?) 03.04.2010 2:15
Za 30 lat też będziemy mieli taką kampanię, a wtedy ujawni się jakaś Cichopek czy inny Żmijewski xD
Co do aktorki jestem do tyłu, bo jej nie kojarzę zbytnio.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran