logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.09.2014    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
13

Weź udział w teleturnieju "Ciao Darwin"

Homo kontra Hetero

Dodano: 11.01.2005

Telewizja TVN serdecznie zaprasza do udziału w programie rozrywkowym pt.
"Ciao Darwin", który emitowany jest w sobotnie wieczory.

Jeden z odcinków będzie nosił tytuł "Homo kontra Hetero" - w związku z tym poszukujemy osób do grupy gejów, którzy miło spędziliby czas bawiąc się razem z nami. Do nagrania tego odcinka przygotowujemy się w marcu w Warszawie. Jesteśmy przekonani, że udział w tym programie będzie miłym spędzeniem czasu i dobrą zabawą dla wszystkich uczestników.

Zgłoszenia:

Telewizja TVN
Tomasz Wanat
Tel. Kom 693 552 922
Tel. (22) 856 62 82
t.wanat@tvn.pl

(informacja nadesłana)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (13)
Komentuj Komentuj
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
ewa (?) 24.02.2005 17:55
a mnie się podoba
ewa (?) 24.02.2005 17:54
Nie. Podoba mi się to, że przeszkadza. Jak chcesz obejrzć tańce to proponuję programy z PRL- u.
olka (?) 30.01.2005 19:36
siemka lubie Piotra szwedesa ale wkurza mnie to że jak zawodnicy tanczą to on chodzi pomiędzy nimi i przeszkadza czy nie lepie byłoby gdyby stanął gdzieś pod ściana i nie przeszkadzał pomyślcie nad tym
........... (?) 23.01.2005 17:50
ten program to jedna z wielu porażek TVN-. Jaki prowadzący taki program. Szwedes wogóle nie nadaje się do prowadzenia jakichkolwiek programów w telewizji. Zachowuje się jak idiota, jest maksymalinie irytujący. Szkoda czasu na oglądanie takiego syfu. Mam nadzieje że ten komentarz ukaże sie na forum bez wprowadzonych zmian w jego treści.
Hugenota (?) 15.01.2005 22:18
Chciałam odniesc sie do wypowiedzi Cruel'a (jeżeli się pomyliłam przy ksywie to z góry przepraszam). Otóż nie rzucaj słów na wiatr...śmiesznym i godnym pogardy są słowa przez Ciebie wypowiadane...jestem wręcz pewna że swojego komentarza nie przemyślałeś/aś. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem konkretnych słów, iż okazujesz współczucie widzom programu...te słowa są żałosne...niech nikt sobie nie myśli, że jestem wiernym widzem tego programu, otóż widziałam zaledwie kilka odcinków. Zasób nie przekracza 10. Chciałabym, aby osoby wypowiadające się na tym forum przemyslały najpierw swoje komentarze...
Eti-chan (?) 15.01.2005 14:13
co? gdzie? jak? czy znowu czegos nie wiem? od poczatku..
- - -
pomijajac fakt ze z reguly nie ogladam tv bo nie mam kiedy (jak juz ogladam to zagraniczne stacje bo u nas poprostu nic nie ma chyba ze stena powtorka czegos z minionej epoki) to az raz udalo mi sie zobaczyc ten program... i jakos sobie nie wyobrazam zeby taki odcinek przeszedl, znaczy przejsc moze przejdzie ale z duzym prawdopodobienstwem spowoduje niestrawnosc. moze tylko mnie sie tak wydaje ale ten kraj chyba nie jest na to gotowy...wlasciwie to ten kraj nie jest na nic gotowy chyba ze na zagrzebanie i zapomnienie o jego istneiniu. nawet nie mam zamiaru widziec tego odcinka (jesli w ogole dojdzie do emisji)... bo zapewne bedzie reprezentowal Wysoki inaczej poziom intelektualny...
Aga Wola (?) 12.01.2005 2:41
Z tego co powiedział mi pan Tomasz z TVN program ten ma na celu między innymi przełamanie stereotypów.
Ja uwazam że może być fajna zabawa:)
A jeżeli się boicie to wasza sprawa
Pokażmy kto jest lepszy!
Ale się boicie! już schowaliście głowe w piasek??
Pokażcie się chociarz w TV
A może zróbcie coś dla samych siebie pomagająć organizacją np KPH lub ILGCN
do roboty panowie i panie do roboty a nie czekac na gotowe,samo się nie zrobi!!!
Cruel (?) 12.01.2005 1:54
ZACZEPNY - trafiles w 10
Bzdura, nie wyobrazam sobie takiego odcinka! Nie w polsce!
Zreszta kto to oglada.. ten program nie wymaga od widza odrobiny intelektu.. wspolczuje widzom tego programu.
antarex (43) Essen 11.01.2005 23:14
Zgadzam się z przedmówcami. Na podstawie doświadczeń osób, które brały udział we wcześniejszych odcinkach programu twierdzę, że istnieje duże niebezpieczeństwo, że program ten ukaże nas gejów w sposób stereotypowy, wyśmiewający, utrwalający homofobiczne stereotypy!
Łukasz (?) 11.01.2005 21:01