logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.02.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...

Adres: Warszawa-Bielany, ul. Fortowa 1
Opis: Instytut Tatuażu TIME4TATTOO świadczy usługi dedykowane najbardziej wymagającym Klientom, ceniącym sobie kompleksowy, profesjonalny i przejrzysty charakter usług opartych na dyskrecji, zaufaniu i uczciwości.

TIME4TATTOO stworzony został z myślą przede wszystkim o osobach, które chcą w niebanalny i oryginalny sposób zaprezentować siebie, swoją historię, poglądy, czy przekonania. Naszą ambicją jest świadczenie usług idealnie współgrających z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Gwarantujemy, że usługi TIME4TATTOO są synonimem najwyższej jakości i estetyki oraz higieny. Instytut Tatuażu wyróżnia się też aranżacją samego studia. Ciepłe, jasne kolory sprawiają, że każdy Klient przyjmowany jest w komfortowych warunkach. Sesje wykonywane są 1x1, co jest szczególnie istotne dla osób znanych i rozpoznawanych.


Spraw sobie przyjemność i odmień swój wizerunek pod okiem doświadczonego profesjonalisty.


KONSULTACJA – podczas pierwszego spotkania wykonywany jest wywiad, podczas którego tatuator pozna Twoje potrzeby i zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie.
PROJEKT – kolejnym krokiem jest zaprojektowanie dedykowanego wzoru lub dostosowanie wzoru Klienta do jego potrzeb.
WYKONANIE - tatuaż wykonywany jest wysokiej klasy sprzętem i najlepszymi pigmentami, dzięki czemu wzór na długo pozostaje świeży i estetyczny.
BEZPIECZEŃSTWO - wszystkie zabiegi wykonywane są przy zachowaniu restrykcyjnych norm higieny. Używane części są jednorazowego użytku, co gwarantuje ochronę przed wszelkiego rodzaju zakażeniami.

Miasto: Warszawa-Bielany

Region: Mazowieckie

Kategoria: zdrowie i uroda

Telefon: 517-807-121

Email: studio@time4tattoo.pl

www: www.time4tattoo.pl

REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku