logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
26.02.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...

Adres: Warszawa, Postępu 10, 02-676
Otwarte: Poniedziałek 10-21, wtorek-piątek 9-21; sobota 9-16
Opis: Zapraszamy Cię do nowego i wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy!

Cyrulik to nie tylko kolejny salon fryzjerski. To miejsce gdzie możesz przeczytać książkę, napić się aromatycznej kawy, spotkać się ze znajomymi. U nas zobaczysz pracę młodych artystów, dla których cyklicznie organizujemy wernisaże, na których w luźniej i nie zobowiązującej atmosferze możesz poznawać ciekawych ludzi. Możesz posiedzieć w naszym ogródku, ciesząc się ładną pogodą, słuchając przy tym muzyki granej dla nas prosto z Berlina.

Poza tym wszystkim, Cyrulik to doświadczeni, zdolni styliści. Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach marek takich jak Kevin Murphy czy Davines. Dbamy o swój rozwój biorąc udział w licznych szkoleniach i współpracując z najlepszymi trenerami w Polsce i za granicą. Bierzemy udział w sesjach zdjęciowych i ciekawych przedsięwzięciach artystycznych, szukając tym samym inspiracji dla codziennej pracy w salonie.

Nie bojąc się powybijanych szyb, gróźb, pobić, a nawet utraty klientów o prawicowych poglądach, oficjalnie ogłaszamy się pierwszym w Polsce salonem LGBT!!! Czekamy na Was!!!

Miasto: Warszawa

Region: Mazowieckie

Kategoria: zdrowie i uroda

Telefon: 22 121 55 75

www: https://www.facebook.com/cyrulikwarszawa

REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku