logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
9
0
1
Książki

MNIE NIE MA. ROZMOWA Z MACIEJEM NOWAKIEM

"Gruby pedał od kuchni" - jak sam siebie nazywa Maciej Nowak - w szczerej i osobistej rozmowie patrzy na siebie z dużym dystansem


"Generalnie funkcjonuję w trójkącie tematów: jedzenie, pedalstwo, teatr. Muszę się z tym pogodzić" - mówi. "Zawsze jest zdziwienie moim słownictwem, dlaczego mówię pedał, a nie gej, jak jest przyjęte dzisiaj. Zawsze też chcą wiedzieć, czy moja orientacja mnie obciąża i dlaczego jestem w tej kwestii taki otwarty. Zwykle odpowiadam to samo, że życie generalnie jest bardzo trudne i przysparza wielu przykrości. Jedni mają trudniej z tego powodu, że są homo­seksualni, a inni, bo wzięli kredyt we frankach. Życie po prostu przytłacza".

Jest o jego słynnej wiśniówce, o chłopakach, o ekscesach. O teatrze, Gdańsku, feminizmie i mnóstwo o kuchni - szczerze i bez szufladkowania. Wywiad z jednym z najbardziej znanych polskich gejów - to się po prostu świetnie czyta!

PODZIEL SIĘ
E-booki Prideshop

KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Thibodeaux (32) spoza środowiska 10.04.2016 22:36
Fajny, nieszablonowy człowiek, ciekawa rozmowa i rzeczywiście opowieści o przyjemnościach życia w tym przyjemności jedzenia w książce nie brakuje. Książka może niedoceniona a szkoda, zdecydowanie warta polecenia.
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
5/5 (9)

Autor: Olga Święcicka

Wydawnictwo: Czarne

Rok wydania: 2015

ISBN: 978838049-168-7


© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku