logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
0
Książki

Królowa Śniegu

Barrett Meeks, gej, utraciwszy swojego ukochanego faceta, przechodzi przez Central Park, gdy nagle coś każe mu spojrzeć w niebo, na którym widzi, mgliste światło niczym przyglądające mu się boskie oko.

"Mocno zbudowany, poważny Kanadyjczyk, doktorant (psychologia, Uniwersytet Columbia), z którym spędził pięć miesięcy pełnych seksu, wspólnych posiłków i zrozumiałych tylko dla nich żartów, mężczyzna, który powiedział "to całkiem możliwe, że cię kocham" po wyrecytowaniu przez Barretta Ave Maria Franka O'Hary, gdy siedzieli razem w wannie, ten, który znał nazwy drzew, gdy spędzali weekend w górach Adirondack, po prostu postanowił ruszyć dalej w drogę bez niego; a Barrett został na peronie, zastanawiając się, jak to się stało, że uciekł mu pociąg".

Barrett Meeks, gej, utraciwszy swojego ukochanego faceta, przechodzi przez Central Park, gdy nagle coś każe mu spojrzeć w niebo, na którym widzi, mgliste światło niczym przyglądające mu się boskie oko. W tym samym czasie Tyler, jego starszy brat, próbuje - bez powodzenia - napisać piosenkę ślubną dla Beth, swej ciężko chorej przyszłej żony. Barrett, dręczony myślą o ujrzanym świetle, nieoczekiwanie zwraca się ku religii. Tyler nabiera przekonania, że jedynie narkotyki będą w stanie wyzwolić jego najgłębsze moce twórcze.

PODZIEL SIĘ
E-booki Prideshop

KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku