logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
2
0
0
Książki

Pluszowe bestie

Znana chorwacka książka dla młodzieży

Dorotka wyprowadziła się i porzuciła swoich najdroższych przyjaciół z dzieciństwa – pluszowe zwierzątka. Nie chcąc ich wyrzucać, rodzice postanowili podarować zabawki dzieciom krewnych. Tak właśnie pluszaki Dorotki znalazły się w domu pełnym grozy. W domu, który milutkie zwierzątka zamienił w pluszowe bestie!

Fascynująca książka dla dzieci i młodzieży o tolerancji, różnorodności, odwadze i nauce samodzielności.

Zoran Krušvar urodził się 9 kwietnia 1977 r. w Rijece (Chorwacja), gdzie wciąż mieszka. Prawie zakończył szkołę, chociaż nie całkiem. Pracuje nie wiadomo gdzie, jeśli w ogóle; przeważnie pisuje do rozmaitych gazet i czasopism, a wcześniej imał się przeróżnych zajęć: pracował jako opiekun w Domu Poprawczym dla Dzieci i Młodzieży, był kuratorem rodzinnym, inwentaryzował dobra ziemskie i lokale mieszkalne.
Dotychczas wydał dwie książki, obie przetłumaczone na język polski: zbiór opowiadań „Najlepszy na świecie” (wydanie polskie: Kraków 2008) i powieść „Wykonawcy Bożego Zamysłu” (Warszawa 2009). „Pluszowe bestie” to jego pierwsza książka dla dzieci.

Książka dostępna jest w sklepie  
PODZIEL SIĘ
E-booki Prideshop

KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku