logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
0
Filmy LGBT

Holiday Heart (2000)

Holiday Heart jest gejem o złotym sercu. Po śmierci długoletniego kochanka zostaje sam, pogrążając się w rozpaczy. Kiedy jednak bezdomna narkomanka, Wanda i jej córka Niki zwracają się do niego o pomoc, Holiday staje na wysokości zadania.

Robert Townsend wyreżyserował wyciskającą łzy historię o miłości, dyskryminacji i życiu Holiday'a Hearta (Ving Rhames) - pobożnego, ale i ekstrawaganckiego geja o złotym sercu. Po odejściu wieloletniego kochanka, Fishera (Benz Antoine), Holiday zostaje sam pogrążając się w rozpaczy. Kiedy jednak bezdomna narkomanka, Wanda (Alfre Woodard) i jej córka Niki (Jesika Reynolds ) niespodziewanie zostają zdane na pomoc Holidaya, ten staje na wysokości zadania. Załatwia im mieszkanie obok siebie i cała trójka tworzy niekonwencjonalną rodzinę. Dzieje się tak do momentu, kiedy Wanda przyprowadza do domu swojego nowego przyjaciela, handlarza narkotyków - Silasa (Mykelti Williamsona). Teraz wszystko zmienia się na gorsze.

Zwiastun
PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
0/5 (0)

Oryginalny tytuł: Holiday Heart

Reżyseria: Robert Townsend

Występują: Guy Fauchon, Philip Maurice Hayes, Mykelti Williamson, Ving Rhames


© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku