logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
2
0
0
Filmy LGBT

The OA (2016)

Siedem lat po zniknięciu z domu młoda kobieta powraca. Ma teraz jednak tajemnicze zdolności i rekrutuje pięcioro nieznajomych do pewnej tajnej misji.

Główną bohaterką jest Prairie Johnson. Prairie, mieszkająca niegdyś w małym miasteczku ze swoją przybraną rodziną, zaginęła przed laty. W dniu, w którym ją poznajemy, zostaje przypadkiem odnaleziona. Sytuacja jest niestandardowa – Prairie skacze z mostu, ale jak twierdzi w szpitalu, wcale nie próbowała popełnić samobójstwa. To nie koniec niespodzianek. Kiedy dziewczyna zaginęła, była niewidoma. Teraz wraca uzdrowiona i przedstawia się jako tytułowa OA. Jej rodzice nie wiedzą, co robić, nie rozumieją, dlaczego ich córka odzyskała wzrok i co tak naprawdę się stało. Sama Prairie (czy raczej OA) niewiele im mówi o swoim zaginięciu.

W paczce wspierającej Prairie jest transpłciowy Buck.

Zwiastun
PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Last Cigarette (?) 06.10.2017 18:18
Film z akcją która przebiega leniwie, ani trailer ani opis czy nawet 1 do końca obejrzany odcinek nie pokazuje tego co seria w sobie ma.
Ma emocje, ma dużo spokoju, ma cichą walkę.
Tu nic nie wybucha tu nic nie jest dziko gwałtowne. Proponuję obejrzeć (w całości) pierwszy odcinek, jeżeli nas zaciekawi to zapewne jak ja i wielu którym poleciłam zakończycie na "zaraz kończę jeszcze chwilka" czyli kończąc serię ;)
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
5/5 (2)

Oryginalny tytuł: The OA

Reżyseria: Zal Batmanglij

Występują: Emory Cohen, Brit Marling, Jason Isaacs, Scott Wilson

UŻYTKOWNICY POLECAJĄ TAKŻE
ked
poleca Bez skazy
dariaa7
poleca Yona

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku