logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
84
0
1
Filmy LGBT

Służąca (2016)

Najnowszy film Park Chan-wooka, twórcy „Oldboya” i „Pani Zemsty”. Przewrotny thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters „Złodziejka”.

Korea, lata 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę – dziedziczkę wielkiej fortuny – aby przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą – posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą. „Służąca” to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi.

Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje. „Służąca” podbiła serca widowni tegorocznego festiwalu w Cannes, gdzie film miał swoją światową premierę.

Premiera w naszych kinach już 4 listopada.

Zwiastun
PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Childnight (22) Gdańsk 13.02.2017 15:22
Obejrzany i takiego zwrotu akcji się nawet nie spodziewałam. Podział na trzy części bardzo ciekawy, pozwala poznać bohaterów z różnych perspektyw. Zaskakujący, niesamowity, niebanalny. Polecam! Warto.
Dangoo (30) Kraków 18.10.2016 12:39
Czekam na ten film z niecierpliwością!

Park Chan-wook jest wybitnym reżyserem.
W niezwykły sposób przedstawia życiowe problemy, dylematy oraz ludzkie skłonności posługując się czasem okrutnymi środkami oraz niezwykle inteligentną metaforą. Jego filmy są po prostu "kunsztowne" ^^
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
5/5 (84)

Oryginalny tytuł: Ah-ga-ssi

Reżyseria: Park Chan-wook

Występują: Kim Min-hee, Ha Jung-woo, Jo Jin-woong

UŻYTKOWNICY POLECAJĄ TAKŻE
bisiek
poleca Summertime
bisiek
poleca Nune
therearerules
poleca Deadpool

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku