logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
16
3
1
Filmy LGBT

eCupid (2011)

Być albo nie być w związku? Oto jest pytanie, na które próbuje odpowiedzieć komedia w reżyserii J.C. Calciano, autora „Wszyscy myślą tylko o jednym?”.

Marshall (Houston Rhines) jest młodym, próżnym pracownikiem firmy reklamowej. Jego kariera stoi w miejscu, a to za sprawą szefa, która nie dostrzega jego talentu. Po siedmiu latach związku z Gabem (Noah Shuffman) jego życie miłosne staje się zbyt monotonne, a na domiar złego właśnie kończy 30 lat. Jest zdesperowany i pragnie czegoś nowego, ekscytującego. Zaczyna swoje poszukiwania od Internetu, gdzie natyka się na reklamę tajemniczej aplikacji pod nazwą „eCupid”, która gwarantuje użytkownikom odnalezienie prawdziwej miłości. Od chwili zainstalowania „eCupid” skanuje każdy centymetr wirtualnego świata Marshalla i wywraca jego życie do góry nogami. Wreszcie Marshall ma w zasięgu ręki to, o czym, jak sądzi, zawsze marzył. „eCupid” obsypuje go coraz to nowszymi, seksownymi mężczyznami będącymi, przy zapewnieniach aplikacji, spełnieniem jego snów i fantazji. Ale.. co za dużo, to nie zdrowo… Marshall wkrótce przekonuje się, że całe to zamieszanie jest większe niż się spodziewał i nie jest tym, czego oczekiwał. Z pomocą roztropnej, tajemniczej kelnerki (Morgan Fairchild) Marshall dostaje jeszcze jedną, ostatnią szansę, by pójść za głosem serca i dojść do wniosku, co (i kto) jest najważniejsze w jego życiu.

Zwiastun
PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
fibius (30) Wrocław 25.06.2013 0:27
Średni. Dobry pomysł na film ale zrealizowany na średnim poziomie. Najbardziej razi gra aktorska.
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
4.2/5 (19)

Oryginalny tytuł: eCupid

Reżyseria: J.C. Calciano

Występują: Andy Anderson, John Callahan, Galen Drever, Morgan Fairchild ,George Gray


© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku