logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
11.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
11
2
0
Filmy LGBT

Nieznajomy w Paryżu (2012)

„Nieznajomy w Paryżu” to filmowa realizacja pięknej gejowskiej fantazji.

Claude (Yann de Monterno) wraca nad ranem do swojego mieszkania w Paryżu. Tuż przed wejściem zauważa, że na chodniku leży nieprzytomny, przystojny mężczyzna. Zabiera go do domu, kładzie w swoim łóżku, a sam zasypia na kanapie. Nieznajomy budzi się pierwszy. Nie wie, gdzie jest. Wchodzi do salonu i dostrzega śpiącego gospodarza… Claude długo nie zapomni tej pobudki ;)

Historia jednak trwa dalej. Przy śniadaniu okazuje się, że nieznajomy ma na imię Brad (Kevin Miranda) i jest amerykańskim turystą. Chyba dobrze czuje się u Claude’a. Razem zwiedzają Paryż, spędzają wspólnie kolejne noce i dni. Wszystko dzieje się jak w bajce poza tym, że Brad ma swoje sekrety. Unika ludzi, czasami musi odebrać tajemniczy telefon, od czasu do czasu znika i nie ma z nim kontaktu…

„Nieznajomy w Paryżu” to kino zrealizowane przez niezależnego amerykańskiego reżysera Todda Verowa. Trochę przypomina zderzenie kultury francuskiej i amerykańskiej przedstawione w filmie „2 dni w Paryżu”. „Nieznajomy…” to jednak obraz typowo gejowski, stworzony przez homoseksualnych twórców, koncentrujący się na męskim ciele i na uczuciu między facetami.

Zwiastun
PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Dziewica ;P (?) 26.09.2013 20:49
0:47 --> co to za utwór ?! ♥
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
4.2/5 (13)

Oryginalny tytuł: Bad Boy Street

Reżyseria: Todda Verow

Występują: Yann de Monterno, Kevin Miranda


© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku